Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:35

LOGOUT.hu

Külső 2,5'' mobil rack-ek topikja
Kérdezés előtt, kérjük olvasd el az alábbi összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1048) batagy válasza pinnacle (#1046) üzenetére


batagy
őstag

A "1051E121005010000" serial nem a racked serialja, hanem a letöltött firmware-hez az INI fájlban lévő, szóval ha megszerkeszted az INI fájlt, azt írsz bele amit akarsz! :)

A te serial számod a 31000_sok_nulla_80, amit lent látsz. Érdemes ezt lementeni és mikor beleflash-eled az újat, akkor a régi serialt írd bele, hogy maradjon ugyanaz.

Az említett cikk 2013 márciusi, szóval akkor még nem volt 2013 szeptemberi firmware. Egyébként foglalmam sincs, azt az újabbat honnan lehet leszedni. Én nem kerestem most, de ha megtalálod valahol, írd be ide.

Egyébként beletolhatod ezt az eggyel régebbit (130220.81.F6.02), ha annyira zavar hogy nem áll le. Nem lesz baj. :) A VID PID is megegyezik.

Az változó, hogy ki mit szeret az alvással kapcsolatban. Ha túl gyakran áll le, szerintem az nem jó a vinyónak, de ez csak a személyes véleményem. Attól függ hogyan használod.
Engem kifejezetten zavar, ha akkor áll le, mikor ő akar. :) De ha bizonyos esetekben hasznos a funkció.

A napokban éppen mérgelődtem , mert a 2.5" WD Blue 500 GB WD5000LPVX vinyó olyan, hogy bármit állítunk, a vinyó leállítja magát. Szóval ebben az esetben nem a rack, hanem maga a HDD tartalmazza ezt a funkciót. Ez egy másik megoldás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.