Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xsjado93


xsjado93
senior tag

A hír hallatára a korallzátonyok:

Your life is a lie.

(#2) lomposfarkas válasza xsjado93 (#1) üzenetére


lomposfarkas
tag

"hogy a viselője 10 dollárral támogatta a korallzátonyok helyreállítását az Amazfit segítségével"
Ó igen, hogy is lehetne másképp...

(#3) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A lebomló karkötő. Remek! Láthatod ahogy lerohad a karodról hordás közben. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) embe válasza Polarstar (#3) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe. Azért ez egy strapa óra. Ha 2 év múlva elkezd "szétmállani" hová fordulok panasszal?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#5) Tschubi válasza embe (#4) üzenetére


Tschubi
tag

Sztem ennél árnyaltabb a kép. Ha mondjuk 2 év használat után csak a szíjat kicserélni, az talán rendben van. Az viszont más kérdés, hogy azért kell-e cserélni mert tényleges el kezd lebomlani vagy azért mert el kezd milliónyi apró műanyag darabra szétesni. Az utóbbi sztem egyáltalán nem környezetbarát.

(#6) Polarstar válasza embe (#4) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sehová... Mivel a gyárak és kiegészítő gyártók nem ontják ezeket a lebomló izéket - szerintem ilyen kezdeti minőséget ezzel a színnel sanszos, hogy már nem kapsz.
Amúgy meg úgy gondoljuk páran, hogy ezeket a szemétből nyert dolgokat nem kellene erőltetni.
Oké hogy lebomlik...
Mi lesz belőle?
Sok sok apró szemét!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) toronyhaz válasza Polarstar (#3) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

A szíj újrahasznosított szilikon.A csomagolás és a tinta lebomló,nem a szíj... Hol olvastátok ezt? :F

[ Szerkesztve ]

(#8) Polarstar válasza toronyhaz (#7) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Adtunk a világnak egy nagy semmit. Ez olyan hatalmas újdonság, hogy már évek óta olyan csomagolásban forgalmaznak pár dolgot. Pl: cipő, kozmetikumok, stb...
Azért az érdekelne, hogy ezt a masszív és tartós szilikon akármit hol szerzik be pl?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#9) Narxis


Narxis
nagyúr

Azért ez dicséretes. :K

Thanos was right.

(#10) embe


embe
nagyúr

Arra jó hogy bekerüljenek a hírekbe, beszéljenek róla - róluk. Kb. ennyi jelentőségét látom. Marketing bullshit.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#11) Narxis válasza embe (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Azért több mint a semmi.

Thanos was right.

(#12) Krisztián777


Krisztián777
csendes tag

Az a +10 dollár inkább az igazgató bácsi zsebében fog landolni....nem akarják szennyezni a környezetet akkor ne gyártsanak szemetet!Ilyen egyszerű :)

(#13) Polarstar válasza Krisztián777 (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kizárt hogy az igi zsebébe kössön ki a pénz! Erre igen szigorú vállalások vannak nyugaton is. Én is szerződni akarok majd. A szerződésben benne van hogy a védjegyezett szolgáltatással kapcsolt termék értékesítési darabszámát át kell adni a félnek.
Én a termék árához képest alacsony támogatást keveslem. Erre van jobb mód és magasabb támogatás is.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.