Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#243) Criton


Criton
veterán

Én a napokban egyre több helyen találkoztam az alábbi problémákkal . ( 2.ker - 8.ker 3.ker ) Egyirányú utca, vagy útépítés ( pl most a 2.ker Nagyrét,Nagykovácsi kereszteződés) miatt az egyik oldalról tilos bemenni. A nagyrét esetében az illetékesek már 2db behajtani tilos táblát is kiraktak, függetlenül ettől, szinte minden 2. autó behajt, nem beszélve arról, hogy az emlitett kereszteződésben a nagyrét utca elvileg mindkét irányból levan zárva, amit időben több helyen is jeleznek - ettől függetlenül szinte mindenki ott akar menni.

Nemtom, hogy lehet, egy olyan vezetőben megbízni aki ezeket a szabályokat nem tartja be !

Pl MA : ördögárok utca - nagykovácsi / egyirányú utca - velem szembe jönnek, rájuk dudálok, hogy nem láttja, hogy ő itt nem jöhet be, na és persze kit tartanak szabálytalannak engem, pl az illető verekedni is akart.... ezmár szinte tipikus.....utána persze egy merci jeepel egy kb 18 éves szöszi csaj jött be, aki nem huzodott le és az anyukámat szitta.....Lehet, hogy vannak figyelmetlenejk, de ennyi nem létezik - vagy tényleg nagy bajban van a magyar közlekedés - és ennyi hülyének jogosítványt adnak.

Németországban elég sokat dolgozom, és van céges kocsi ( német ) itt azt mondani sem kell, hogy a magyar orvosi papírt a jogsihoz nem fogadták el + 80€uroért új szemészeti vizsgálatott kellett csinálnom ( minden 2 évben ). Na mind1, a kinti tapasztalatom, elösször nem ismertem a helyet, lassan mentem forgalmas úton - semmi dudálás anyázás ,előzés....

a figyelmetlenség a kresz táblák iránt szerintem abból is adódik, hogy budapesten a táblák 80% felesleges, van olyan hely - ahol 5 különböző tábla van, hogy balra-jobbra kanyarodni tilos stb.... itt a vezető már összezavarodgat. Ez a németek esetében nincs így, majdnem minden kerszteződésben stop tábla van....... és még sorolhatnám, kint németországban szeretek vezetni - itthon nem..... :(

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.