Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1257) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Hali,

Munka, covid, szemműtét, családi f@szságok miatt elévült a KRESZ vizsgám ami ugyebár 2 évig érvényes. Levezettem 600km+ , 40óra+ és most kezdhetnék MINDENT a leges legelejéről?! Az ember munka mellett persze elmegy a reggel 8-as elméleti órákra aha :'D Van időm megint 30órát vezetni vagyis vagy megint 40órát mert 580km 30óra alatt esélytelen max ha jófej az oktatód és visz országútra de itt a SpuriSuli-ba egy kalap fos az összes a redvás jobb kezes utcákba visz éjjel-nappal. 3-4 forgalmi vizsgán meghúztak. Az első lányos zavaromba amint mondták, hogy majd jobbra én kanyarodtam is csakhát nem lehetett volna a Váci útról jobbra menni hanem csak a szervíz útról, amúgy semmi nem történt simán benéztem a szerviz útra nem jött senki csakhát az a k.va tábla. 2. viszga 30helyett 35-el mentem a vizsga levégén egy 30-as övezetbe. A 3. vizsga egy furgon parkolt a zebrán full szabálytalanul így jobbra nem láttam fel a járdára ezért 5-el átgurultam szép lassan ez is bukás. Soha nem csináltam olyat ami veszélyes lett volna a közelekedésben lévőkre, SOHA nem kellet az oktatónak belenyúlnia, MINDEN parkolási, fordulási feladatot hibátlanul elsőre megcsináltam azt mindig ilyen faszságok miatt baxtak meg... Kenés nélkül az menjen aki bírja a vizsga stresszt mert gusztustalanok ezek a vizsgák.
Nah külföldön mi a helyzet? Ott is él ilyen faszság, hogy 2évig él valami baromság és ha az letelik MINDENT előröl? Mert fél éven belül nagy az esély, hogy külföldre megyek akkor úgy is ott teszem le már inkább. :W

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.