Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janoska26


Janoska26
addikt

Rengeteg emailt, és rajongói levelet kaptam, a rengeteg virágról nem is beszélve, na most ezekre a levelekre megpróbálok válaszolni, és egy kis betekintést engedek a nem hétköznapi, hétköznapjaimba, és hétvégéimbe :DDD .Nagyon sokan érdeklődtek édesanyám állapotáról, aki nem a sarkon áll, és nagyon jól van köszönet mindenkinek :DDD .Na de a viccet félretéve, láttam mindenkinek van hát nekem is kell akkor, majd ha én is mondjuk nagyúr leszek meg minden, látható legyen a blogomból a fejlődésem, és a felvilágosodásom.Na ennyit most reklám után visszajövök :)

[Szerkesztve]

(#2) Janoska26


Janoska26
addikt

Hát eltelt a hétvége is, tök jóra sikeredett.Szombat disznóvágás a haver anyósáéknál, levágtunk kettőt, jól bezabáltunk, csináltam a nagyközönségnek jóképességű szabolcsi toroskáposztát, nem ismerték, de ízlett mindenkinek, még nekem is, bár nekem a végére már tökmindegy volt, mivel a kedves szomszéd Úr, egy 2 literes flakon jó házi vörösborral megjelent, hát beleolvastam erőteljesen :DDD .Még jóhogy jött értem este az asszony :) .Vasárnap enyhe másnapossággal telt, na meg kimentünk a pécsi vásárba a babámmal, vettünk ezt azt, délután főzés, kaja, kis ez meg az, úgy szépe eltelt a hétvége :DDD .Olyan tanulságos volt meg minden, ez a hétfő meg eléggé hülyén indult, már korán reggel hívogattak, de hamar leráztam mindenkit :DDD
Asszem most ennyi, majd jövök.

(#3) Janoska26


Janoska26
addikt

ide se írtam má régen, most sem teszem, mert naplót sem vezettem sosem, csak azér írok most kicsit, hogy legközelebb könnyebben megtaláljam :DD amúgy fasza minden :D

[Szerkesztve]

(#4) Janoska26


Janoska26
addikt

Ma hétfő van, holnap kedd lesz, és ha jól tudom akkor azután jön a szerda, ezt követi a csütörtök, és aztán Pénteken, végre 10hónap után hazamegyek, igaz csak 4 napra, de már piszkosul várom :DD Anyámnak szülinapja lesz, az 50. :Y jól meglepjük :C

(#5) Janoska26


Janoska26
addikt

kicsit mintha fájna a fogam, a rosseb tudja mit ettem álmomba :F a fejem is fájt, de má begyóccereztem magam kellőképp, úgyhogy most jóakedvem rendesen :DD :))

(#6) Janoska26 válasza Janoska26 (#5) üzenetére


Janoska26
addikt

hajnalba megint fájt a fejem :( . Egy fél marék gyóccer, oszt már megint jó a kedvem :DD
Egyébként: Jóreggelt Huszárok!!! :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) Janoska26


Janoska26
addikt

Tegnap csináltam gyümölcstortát, speciálisat. Azért speckó mivel ennek a tésztájában van benne a zselatin egyféle megerősítésképpen, ugyanis ahogy ráöntöttem, a lap egyszerűen beszívta az egészet :DD mindegy a másik felét már rá sem öntöttem, hanem a kislábasban megkötött, oszt mindíg szelek hozzá egy darabot ahogy eszem, majdnem olyan mintha rajta lenne :DD van még belőle ha kér valaki :U :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.