Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) atm*RefeeZ


atm*RefeeZ
tag

Na helo emberek.

Eljött a gépcsere ideje,és elég tanácstalan vagyok abban hogy mi is lenne ami megfelelne nekem.Az eddigi elképzelések szerint sapphire x800gt 256mb lett volna de vannak akik helyette a 6800gt-t javasolták,úgyhogy érdekelne hogy szerintetek most milyen középkategóriás kártya lehet az,ami kihúzza még 1 esetleg másfél évig anélkül h le kelljen cserélni?Eléggé el vagyok veszve minden hardware-ben egyenlőre tehát bármilyen info jól jönne:) ami mindenképp fontos hogy pci-e-s vidkarit szeretnék:) segítségeteket előre is köszönöm!:R

(#2) mobal válasza atm*RefeeZ (#1) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szerintem egy x800pro -t vagy xt végy. de a 6600gt és a 6800gt se rossz. jah ha van pénz akkor x800xt. ezek közül mindegyik jobb lesz. a 6600gt ha kevés lóvéd van rá.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#3) Motion_Blur válasza atm*RefeeZ (#1) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Használtan X800XL olyan 60K, best buy;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4) Bobbacsi válasza atm*RefeeZ (#1) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Ezt a kérdést itt is feltehetted volna :)
Bővebben: link

(#5) Robaj


Robaj
addikt

Mennyiért?
20k? 50k? 70k?

Mennyi lóvéd van rá, ez itt a kérdés:))
Ill. mien felbontáson, mien gamékkal (legújabb 1024x768, high-on vagy medium-low is megfelel)?

(#6) atm*RefeeZ válasza Bobbacsi (#4) üzenetére


atm*RefeeZ
tag

uh sry nem naon néztem,így hirtelen nem láttam úgyhogy gondoltam nyitok neki új topikot,még1x bocsi!

Robaj : hát az 50k a max amit kiadnék érte és igazából nem a grafikáért játszom de nem árt ha normálisan mennek rajta az újabb játékok:)

Motion_Blur és mobal : köszönöm a tanácsokat,megnézem melyik mit tud és mennyiért:)

[Szerkesztve]

(#7) he7edik. válasza atm*RefeeZ (#6) üzenetére


he7edik.
addikt

Keress meg e-mailban ha érdekel egy HIS X800XL baráti áron

Égő szöveg a flém vázon

(#8) Robaj válasza atm*RefeeZ (#6) üzenetére


Robaj
addikt

Hát 6600GT-t már kapsz 40 körül (Nornális Zalman hűtéssel), használtan kb 5-10-el olcsóbban itt PH-n.
DE sztem már ezt nem érdemes venni, pár ezresért kapsz ''gyorsabbat'' (+10K)
Szal te döntésed, ha nincs sok zsé, akkor megteszi a 6600GT.
Nemtom mien a konfigod, de az enyémmel BF2 röhögve elmegy Medium grafon (1 giga ram sokat számít!), Fear is Low-medium. Ha van egy P4 3,6 Ghz, vagy A64 3xxx+, akkor BF2-ben full grafon is játszhatsz, Fear meg Medium-High grafon mehet.
De ez már tényleg pénztárcafüggő. Most 50K körülből bennék egy ATI X800GTO-t, de a GDDR3-at, 256 rammal(256 biteset) Vagy egy X800XL-t.

[Szerkesztve]

(#9) Loretto válasza atm*RefeeZ (#6) üzenetére


Loretto
veterán

Semmi gond, de a #4-ben liinkelt topicban lehet folytatni.

Soirée...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.