Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-18 09:11:48

LOGOUT.hu

Casco és kötelező gépjármű felelősségbiztosítás topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1712) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Hejjho. Casco kerdesem volna: padkan veletlen atmentem lefele egy hegyrol Ausztriaban. Megneztem az autot, nem lattam gondot kulsore. Nyilvan automuhelyt nem hordok magammal, igy az auto alol nincsenek kepeim arrol az idorol. Viszont kesobb a hazauton Graz fele furcsa hangot hallottam elorol, igy inkabb felrealltam, s felhivtam a Toyota Europe Assistance-t. Ok kuldtek egy szerelot trailerrel. Alacsony sebessegen nem tudtuk reprodukalni a zajt, a palyarol meg eleg nehez lett volna visszajonni, igy vegul szervizbe vitte az autot. Sajnos en nemetul szinte semmit nem tudok, igy szinte mindig megkert ismerosokkel sikerult fordittatni telefonon keresztul. Vegul egy helyi nem-markaszervizbe vittek az autot, s elkeszult a diagnozis. A vegeredmeny: egy adag karpitot mutattak, ami leszakadt az auto aljarol, annak a surlodasa adhatta ki a hangot. Azt mondtak biztonsaggal el lehet vezetni Budapestig, de menjek el a hivatalos szervizbe, mert az egyik tengelynek van kisebb serulese. Javasoltak tovabba, hogy cascot ervenyesitsek. Viszont itt karbejelentesnek mi lehet a modja? Siman hivjam fel oket, mondjam el nekik a tortenteket? Vagy mar kellene tudni a konkret diagnozist is? Egyebkent az auto meg par honapos. Jotallas, meg szavatossag van, de egy utszeli padkan athajtas az a sajat koncentraciom hianyanak is betudhato, nem hinnem, hogy a garancia ervenyes lenne ra. Casco az vajon?

Az assistance allta az extra szallast az ejszakara, illetve a trailerezest, de az o hataskoruk idaig terjed. Sajnos a kommunikacio nagyon nehezkes volt a tobb erintett fel es a tobb nyelv miatt, de igy is nagyon orulok, hogy mar idaig el sikerult jutni.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.