Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Monya78


Monya78
veterán

Üdv. mindenkinek!

A minden évben megtartandó LANpartihoz keresek három-négy emberkét...sajnos nem vagyunk elegen egy jó játékhoz, ezért fordulok hozzátok.


Helyszín: Békésmegye, Körösladány [link] [link] [link]
Időpont: 2006.júl.09-16-ig
Szállás, alvási lehetőség biztosítva (5-6 ágy), felszerelt konyha, fürdőszoba vár rátok. 2km-re van a város ott a kaja, pia beszerzés megoldható.
Épülettől 20m-re folyik a Sebes-Körös itt horgászati lehetőség van. (persze csak pihenőben), kb. 2km-re pedig szabadstrand.

Ezekkel a játékokkal játszanánk:
CounterStrike (source) kb. 35%-ban
Call of Dutty kb. 35%-ban
a maradék 30%: Flatout, Battlefield, Warhammer4000, Half Life2 multi, FEAR.

Olyan ph-s tagokat keresek, akik a bulizásban is benne vannak, tapasztalatok alapján nem kis mennyiségű pia el szokot fogyni, ilyenkor lehet hogy átváltunk számítógép mentes bulizásba :DDD , Kockafejek, Wow rajongók kíméljenek...Inni kötelező :DDD

Ui: Monitorokat igény szerint tudok szerezni (CRT 17'')

Kérdezzek nyugodtan :R


(#2) Silencer83 válasza Monya78 (#1) üzenetére


Silencer83
addikt

huu vazz de szep helyen lesz :Y , biztos allat szokott lenni a hangulat! :))

(#3) Monya78 válasza Silencer83 (#2) üzenetére


Monya78
veterán

Bizony szép helyen lesz...a szomszéd, németeket szokot itt nyaraltatni súlyos pénzekért...ez pedig tök ingyenes, persze csak ha rámondom az áment az emberkére...

Hangulat határtalan szokot lenni (lesz), de ha nem lesz elég jelentkező, csak egy egynapos szülinapi sárgaföldig ivós party lesz...

(#4) Monya78


Monya78
veterán

Sajna a második hétvégét már nem engedélyezi a főnököm..
úgyhogy az időpont:Júl.09 - Júl.14. tehát 6 nap áll rendelkezésünkre :)

Ha valamelyik moderátor belesne ide...akkor a címben lévő dátumot kijavítaná? ;) Légyszi..

(#5) Solad


Solad
őstag

kapsz egy upot es egy 99%-os biztossagu resztvevot. beszelek vakarcs-csal, es leviszem ot is

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#6) Monya78 válasza Solad (#5) üzenetére


Monya78
veterán

:)) Rád számítottam...
Egy igazi gémelős, piálos laza arc... :R


Vakarcsot is szeretettel várjuk!!!

(#7) Solad válasza Monya78 (#6) üzenetére


Solad
őstag

;) :R

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#8) zsiga667


zsiga667
addikt

Hogy lehet odajutni? :)
És jól látom hogy egy egész hét? :F

(#9) Solad válasza zsiga667 (#8) üzenetére


Solad
őstag

pestrol vonattal a legegyszerubb

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#10) zsiga667 válasza Solad (#9) üzenetére


zsiga667
addikt

Csak a gép+monitor közelíti az 50 kilót... :)

(#11) Monya78 válasza zsiga667 (#8) üzenetére


Monya78
veterán

Hali!

Vonat? vagyKocsi?


Vonattal az elvira megmutatja...az állomás kb. 3 kilóméternyire van a helyszíntől.
Pestől kb 200-210km...

Igen egy hét...de ha egy napra jössz akkor egy napra jössz...de egy hétre érdemes jönni, hisz sokan nem leszünk, és 1/3 rész nyaralás ill. bulizás...


Monitort tudok adni...

[Szerkesztve]

(#12) Solad


Solad
őstag

up!

Monya: egy monitorr benevezhetek majd en is? lehet nem cipelnem :U

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#13) Monya78 válasza Solad (#12) üzenetére


Monya78
veterán

Természetesen, kapsz egy monitort...

(#14) Steve-S


Steve-S
tag

Húúú vazze, ez nagyon jól hangzik és ráadásul nem is lakok messze Körösladánytól! (Kb 50 km) Még megfontolom hogy jelentkezek-e. Kérdés: Költség mennyi lesz, a piát kivéve? :DDD Már úgy értem kell valamit befizetni? Szállás, ilyesmi?

Ja, és nagyon laza arc vagyok!!! :DD :DDD

[Szerkesztve]

Set The World On Fire!!!

(#15) Monya78 válasza Steve-S (#14) üzenetére


Monya78
veterán

Hali...

Szállásért, játékért nem kell fizetni...

Amit fogyasztasz Pia, Kaja a Te költséged, Te beszerzésed...


Ha esetleg valami közös kaját csinálunk (Szalonna sütés, bográcsos valami) akkor a bevásárlást közösen fizetjük...

Priviben irhatnál magadról egy pár dolgot... Lakhely, életkor, zenei izlés, piálási szokások stb...

[Szerkesztve]

(#17) anjani182


anjani182
őstag

Na jó bocsi, azért van benne ráció, hogy leugrik 1-2 ember Pestről! :R Pestieknek nagyfelüdülés a szmogból kimenni a zöldbe :C

[Szerkesztve]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#18) TiMoN


TiMoN
senior tag

Janika.. lehet nem hawaii a hely, de sztem 1 lanpartynak no:1! :)
Főleg ha jó a társaság! Én szeghalmi vagyok, lehet átnézek, de nem bizt. Nem is kéne csak gép előtt ülni, bár a piálást nem díjazom, akkor inkább bográcsozás stb...

-TiMoN-

(#19) Steve-S válasza Monya78 (#15) üzenetére


Steve-S
tag

Privi ment! :)

Set The World On Fire!!!

(#20) Monya78 válasza Steve-S (#19) üzenetére


Monya78
veterán

Privi megjött...

egy kérdés: melyik az a legkésőbbi időpont amikor eldönthetem hogy gyere vagy nem?

Mivel irtam hogy 3-4fő kell, (sajna a fekhely száma limitálja a dolgot)...amiből már két ember 99%-osan fix a Solad és a Vakarcs
ezért ha nem lesz más ismerős jelentkező akkor természetesen jöhetsz... (tudod van itt a Ph-n egy-két emberke aki prioritást élvez Nálam, de ha Ők nem jönnek akkor Téged szivesen várunk ;) )

(#21) Solad válasza Monya78 (#20) üzenetére


Solad
őstag

jeezusom, nekem nehogy fenntarts fekhelyet :D viszek halozsakot, innentol kezdve a holdon is elalszom:D emiatt ne mondd senkinek hogy ne jojjon. persze ha mas miatt is limitalva van a resztvevok szama akkor oke, de emiatt ne.. nameg vakarcs meg nem is mondott semmit a dologra

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#22) Monya78 válasza TiMoN (#18) üzenetére


Monya78
veterán

Örülök hogy látok még egy Szeghalmit :)

Természetesen nem hawaii, és nem is 5 csillagos hotel...de azért el lehet lenni...

A Jó társaság pedig kiderül hogy összejön e...eddigi években csupa ismerős emberkék jöttek, most azért lesz egy pár idegen...de remélem csak egy pár óráig lesznek idegenek...azért az első pár naptól félek hogy nem lesz buli hangulat, de csak belerázódunk :)

(#23) Solad válasza Monya78 (#22) üzenetére


Solad
őstag

a hangulatert legyen a pertu a felelos ;] :DDD


vaki: mennyi? ;):D:D

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#24) vakarcs válasza Solad (#21) üzenetére


vakarcs
aktív tag

ezzel az a bibi, hogy nekem a szabim 2006.07.17.-2006.07.21.-ig és 2006.08.14.-2006.08.18.-ig van... ez meg pont az, azt megelezo 7...

en max 14en este tudnek beesni es 16an este mar jonnom is kene el, mert 17en meg indulok nyaralni...

Solad: koszonom, hogy gondoltal ram... jol esik, de sajnos vissza kell mondjam...

Monya: lehet arrol szo esetleg, hogy 15en estere leugrok egyet sorozni? az meg belefer az idombe is es megis talalkozok veletek is...

mod: Solad vegyel olcso TFT van par elfekvonk keszleten... :))

[Szerkesztve]

eladó a világ :)

(#25) Monya78 válasza Solad (#21) üzenetére


Monya78
veterán

Végülis még van idő de Vakarcstól kérdezz már egy százalákos esélyt a részvételről...

Nyugi...nincs visszautasítva a srác... sőt mivel közelebb lakik, és tök lelkes ezért rámondom hogy 99%-ban rajtam nem fog múlni...

Mondjuk maga a játéktér is limitálva van...kb. 30m2-es helyen lesznek a gépek...

Ezért mondom hogy 5-6 ember kényelmesen elfér (ebből 2 a házigazda)

(#26) Monya78 válasza vakarcs (#24) üzenetére


Monya78
veterán

Nekem meg az a Bibim hogy irtam egy #4-es üzit...

Amikor létrehoztam a topicot még úgy tudtam hogy 16-ig lehetünk...de később a főnököm csak 14-ig engedélyezte...tehát pénteken el kell hagynunk az épületet... :(


Egy modi átírhatná a dátumot.... please

(#27) Monya78 válasza Solad (#23) üzenetére


Monya78
veterán

Tavaly a hangulatért két darab 600W-os hangfal, és egy 500W-os hifi volt a felelős...(ja ezek nem a kínai Watt számítás, hanem igazából annyi volt...)

Meg a Hp.

(#28) chop válasza Monya78 (#1) üzenetére


chop
őstag

Huuuu, ez nagyon zsir volna! Szarvasi vagyok, szoval nincs is messze, raadasul juli 9-tol mar valoszinuleg teljesen raernek.
Viszont egyelore nem szoktam buliban inni, mert nem tudok leallni, es a vegen fasz vagyok. Ez kizaro tenyezo?:)

(#29) Solad válasza chop (#28) üzenetére


Solad
őstag

megoldjuk hogy leallj az ivassal :P

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30) chop válasza Solad (#29) üzenetére


chop
őstag

Hat, ez az, pont azert nem iszom, mert annak mindig fekves a vege:)
Igy inkabb hanyagolom. Anelkul is eleg hulye vagyok.
Amugy hany resztvevore szamitotok?

(#31) Monya78 válasza chop (#30) üzenetére


Monya78
veterán

''Amugy hany resztvevore szamitotok?''

2fő szervezi: Monya78, Iverson
2fő kezd stabilizálódni itt a Ph-ról: Solad, Steve-S

Emeleten van 5 ágy, földszinten 1 ágy (ezt inkább józanodónak használjuk :DDD )
Szivacsokat lehet lerakni...tehát alvás alapon és a sok jó ember kis helyen is elfér alapon 7-8 ember tudna aludni...


Viszont amelyik szobában lesznek a gépek...oda 6 gépnél többet nem engednék, mert nem férünk el...több gépet valszeg a villamos hálózat sem szeretne...

Tehát még 2 emberkét keresek...

Úgyanúgy mint Steve-S tőled is várok privátban egy pár dolgot magadról...életkor, zenei érdeklődés, bővebb kifejtése a ''fasz viselkedésnek'' stb...és majd meglátom hogy benne vagy e...a top six-be...


(#32) Steve-S válasza Monya78 (#22) üzenetére


Steve-S
tag

Szerintem csak addig nem lesz bulihangulat, míg le nem nyomunk pár sört, utána már szerintem egymás legjobb haverjaivá fogunk válni! :DD :DDD

Set The World On Fire!!!

(#33) Monya78 válasza chop (#30) üzenetére


Monya78
veterán

Még nem kaptam privit...addig pedig csak komolytalan kategóriába sorollak...

(#34) Monya78


Monya78
veterán

Steve-S, Solad... remélem fülhallgatótok van? Játék közben szigorúan azzal nyomjuk...

(#35) TiMoN


TiMoN
senior tag

Na alakul a csapat? :)

-TiMoN-

(#36) Monya78 válasza TiMoN (#35) üzenetére


Monya78
veterán

Eddig 3+2fő...

(#37) Szumi válasza Monya78 (#36) üzenetére


Szumi
csendes tag

Ez tölünk sincs messze(Okány), de sajna ott körül megyünk haverokkal egy kisebb fajta körutazásra. Na meg nem nagyon tudom akkor még mi fog történi velem, de ha úgy alakul hogy rá érek akkor elmehetek én és egy haverom egy pár napi játékra?
Azt hogy megyünk-e csak elötte tudjuk meg mondani egy héttel.
Ágy nekünk nem kell alszunk hálózsákba meg sátorba, épp csak egy tusoló kell hogy az aznapi szenyt letudjuk mosni magunkról. :)
Na meg ha megyek akkor bedobok egy rekszes sört és pár liter szilva pálinkát a kocsiba :D

(#38) Monya78 válasza Szumi (#37) üzenetére


Monya78
veterán

Hali!

''Azt hogy megyünk-e csak elötte tudjuk meg mondani egy héttel.'' Ez pont jól jött mert, két emberkének, június végén derül ki hogy lesz nyárimunkája vagy tud jönni...

Így ha Ők találnak munkát akkor nyugodta jöhettek... :R


Az a bajom hogy a játéktér a limitált, nem a fekvő hely...a hat gépnél több megjelenik egyszerre már tényleng szűkös lesz a hely...(ha mindenki laptopot hozna elférnénk 20-an is :DDD )

(#39) Szumi válasza Monya78 (#38) üzenetére


Szumi
csendes tag

Okés
Akkor majd látjuk hogy mi lesz :)

(#40) Monya78


Monya78
veterán

Remélem annak a pár embernek a lelkesedése töretlen, és még nem felejtették el ezt a Lanparty-t... :B Egy hónap múlva esedékes lesz...

(#41) Szumi válasza Monya78 (#40) üzenetére


Szumi
csendes tag

ugynézz ki mi nem tudunk menni, akkor se ha lenne hely, mert akkor leszek oda németországba
azért köszi a meghívást

(#42) Monya78 válasza Szumi (#41) üzenetére


Monya78
veterán

Sajnálom... és szivesen... :)

Eddig 4 stabill ember van...még Steve-S és a haverja visszaigazolására várok...

(#43) Monya78


Monya78
veterán

Sajnos UP!

Steve-S és haverja nem nagyon akarodzik visszaszólni, úgyhogy ha tényleng nem jönnek akkor keresek még 2 fő emberkét....


Max. Csütörtökig vagyok Net közelbe úgyhogy lehet hogy kicsit gyakrabban uppolok...
Péntektől telefonon vagyok élérhető...!!!

(#44) Solad válasza Monya78 (#43) üzenetére


Solad
őstag

UP

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#45) Monya78


Monya78
veterán

Na mégegyszer!

Csütörtök reggelig adtam határidőt Steve-S és haverjának, ha nem válaszolnak akkor ez lép érvénybe:

A minden évben megtartandó LANpartihoz keresek még két emberkét...eddig 4-en vagyunk de 6fő részére van hely, amit ki is szeretnénk használni...


Helyszín: Békésmegye, Körösladány (képek az #1 hozzászólásban) , vasúttal megközelíthető.
Időpont: 2006.júl.09-14-ig nem kötelező 6napig maradni, ki ameddig szeretne.
Szállás, alvási lehetőség biztosítva (5-6 ágy), felszerelt konyha, hűtő, fürdőszoba vár rátok. Szabad ég alaltti főzési, szalonna sütési lehetőség is van.
2km-re van a város ott a kaja, pia beszerzés megoldható.
Épülettől 20m-re folyik a Sebes-Körös itt horgászati lehetőség van. (persze csak pihenőben), kb. 2km-re pedig szabadstrand.

Ezekkel a játékokkal játszanánk:
CounterStrike (source) kb. 35%-ban
Call of Dutty kb. 35%-ban
a maradék 30%: Flatout, Battlefield, Warhammer4000, Half Life2 multi, FEAR.

Olyan ph-s tagokat keresek, akik a bulizásban is benne vannak, tapasztalatok alapján nem kis mennyiségű pia el szokot fogyni, ilyenkor lehet hogy átváltunk számítógép mentes bulizásba , Kockafejek, Wow rajongók, Mamakedvencei kíméljenek...Inni kötelező, internet nincs.

Ami a lényeg a részvétel TELJESEN INGYENES, csak a saját maga enni, inni valóját vegye meg...
TV van, úgyhogy 07.09-én a VB döntő ideiéig a gépezést szüneteltetjük!
Kitünő nyaralási, pihenési lehetőség, a pestieknek garatáltan kitisztul a fejük a szmogtól...



Ui: Monitorokat igény szerint tudok szerezni (CRT 17'')

(#46) Monya78


Monya78
veterán

UP!!!

(#47) Steve-S válasza Monya78 (#45) üzenetére


Steve-S
tag

Küldtem vissza levelet telószámmal!

Set The World On Fire!!!

(#48) Solad


Solad
őstag

UP!

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#49) Monya78


Monya78
veterán

UP!

Steve-S: megkaptam a leveledet :R


Már csak 1fő-t keresek, de mostantól telefonon jeletkezzen be hozzám /70/ 9428-392

(#50) Monya78 válasza Monya78 (#49) üzenetére


Monya78
veterán

up!

(#51) Solad


Solad
őstag

felelmetes lelkiismeretfurdalasom van. remelem meg tudjuk majd beszelni ezt a dolgot. :(

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.