Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Laccy_hun


Laccy_hun
csendes tag

Hallottátok, hogy a Solavei jön Magyarországra?

Amerikában már működik, a T-mobile hálózatát használja és az a különleges benne, hogy havi 49$-ért cserébe korlátlanul beszélhetünk éjjel-nappal, sms-ezhetünk és még korlátlan adatforgalom is jár mellé. És nem kell több éves hűséget sem aláírni!

És ami nekem is megtetszett, hogy ha továbbajánljuk 3 másik embernek, akik szintén előfizetnek, akkor máris 20$-al kevesebb az előfizetés!

Itt egy rövid videó róla:
[link]

Mit gondoltok, sikeres lesz?

Viszont erre még pár hónapot várni kell még sajnos.

(#2) club1 válasza Laccy_hun (#1) üzenetére


club1
veterán

Hiszem ha látom.
Amerikában azért működik, mert a fogadott (mobil)hívásokért fizetni kell. Magyarországon nem kell, cserébe viszont összekapcsolási díjat kell fizetnie a szolgáltatónak a hívott fél szolgáltatója felé.
Létezik egyébként már flotta Magyarországon, ami körülbelül 10e Ft-ért korlátlan hívást tesz lehetővé viszont a mobilnet ebben az árban nincs benne.

(#3) Laccy_hun


Laccy_hun
csendes tag

Kint élő ismerősök (akiktől tulajdonképpen hallottam erről), már használják.
Fogadott hívásokért nem kell fizetni, valóban csak ennyi az egész.

Igen tudom, hogy van flotta itthon is, de ott azokat hívjuk ingyen, akik szintén flotta tagok.
Nekem is van flottám és szeretem is, de ha ők bejönnek, mindenképp váltani fogok :)

Mondjuk itthon biztos lesznek akadályok, ahogy kis országunkat ismerem :D

(#4) club1 válasza Laccy_hun (#3) üzenetére


club1
veterán

Havi 10e Ft-ért olyan flotta van Magyarországon, ahol a flottán kívüli hívások ingyenesek. (2-3e Ft-tól vannak flották, ahol csak belül ingyenes a hívás.)
Az pedig nekem új, hogy észak-amerikában (USA és Kanada) a mobilszolgáltatóknál a fogadott hívásokért nem kell fizetni. Mióta van ez így?

(#5) Laccy_hun válasza club1 (#4) üzenetére


Laccy_hun
csendes tag

Most rákérdeztem megint (kint élnek és használják a szolgáltatást) és nincs semmi egyéb díja, csak az előfizetés.

(#6) Laccy_hun


Laccy_hun
csendes tag

Aki szeretne erről bővebb tájékoztatást, annak ajánlom az alábbi oldalt:
[link]

Amint kapom az információkat, osztom is meg az ide feliratkozókkal!

(#7) club1 válasza Laccy_hun (#6) üzenetére


club1
veterán

Arra azért ügyelj, hogy véletlenül se kerüljön fel ide olyan link, ahol a saját kis bizniszedet építgeted, mert itt nem megtűrt az mlm építkezés.
Amíg teljesen önzetlenül reklámozod ezt a rendszert, addig nincs gond...

(#8) Laccy_hun válasza club1 (#7) üzenetére


Laccy_hun
csendes tag

Rendben!
Nincs linkem így nem is tudom.

És természetesen ezt a szolgáltatást bárki igénybe veheti majd, üzletbe lépés nélkül!
Annyi, hogy így nem tud majd csökkenteni a díján, de ez sokakat nem fog érdekelni.

(#9) gergo0007 válasza club1 (#7) üzenetére


gergo0007
tag

Miért vagy ilyen rosszindulatú?
Csak nem arra gondolsz, hogy egy mobilszolgáltató nem fog ingyenes tárhelyet használni saját domain nélkül?

(#10) Laccy_hun válasza gergo0007 (#9) üzenetére


Laccy_hun
csendes tag

Ezt nem teljesen értem, de ha az én oldalamra tettél ilyen megjegyzést, akkor csak közlöm, hogy a cég még közel sincs itt, és ez csak egy infó oldal, ahol majd adom a híreket tovább, mert kapjuk szépen sorban őket.

A hivatalos oldal pedig ez: http://www.solavei.com/
A fentebb linkelt oldalnak pedig ahogy mondom, semmi köze a hivatalos oldalhoz, csak azért jött létre hogy tájékoztassa az embereket.

(#11) club1 válasza Laccy_hun (#10) üzenetére


club1
veterán

Ebben az esetben viszont ki fogják moderálni a topicot és valószínűleg téged is. Mint említettem, itt nem megtűrt az üzleti haszonszerzés célú topic-ok indítása.

(#12) bigpapa válasza club1 (#4) üzenetére


bigpapa
csendes tag

A bejovo hivasokert amerikaban cirka 10 eve de lehet hogy meg tobb is, nem kell fizetni.

There are no obsticles only challenges

(#13) helloadi válasza Laccy_hun (#1) üzenetére


helloadi
csendes tag

biztos, hogy sikeres lesz!

(#14) kkarcsis válasza club1 (#4) üzenetére


kkarcsis
csendes tag

Pédául ott a Fixtel ahol fix havidíjért korlátlan a telefonálás belföldi mobil.és vezetékes hálózatba . A T mobil hálózatán megy

(#15) Zsozsóbá válasza Laccy_hun (#1) üzenetére


Zsozsóbá
csendes tag

http://solavei-europe.eu

Ez arról tanúskodik, mégiscsak lehet ebből valami ...

(#16) calocsay válasza bigpapa (#12) üzenetére


calocsay
tag

Ez sajnos nem így van. Feltöltős csomagok és 50$/hó alatti díjcsomagok esetén ugy kell fizetni a bejövő hivasokért, hogy öröm nézni! Ha vállalod az 50$/hó dijat, akkor nincs. Különben csődbe mennének, miután 2,5,-Ft/perc díjért hívható egy usa mobil. Hol lenne a haszon ezen???

[ Szerkesztve ]

Nokia 520 - Nokia 735 - Nokia 105 - Nokia 215 - Samsung A5 (2017) - Nokia 2720

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.