Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok! gondoltam nyitok egy ilyen topicot,a szakmai ps4 és xbox one topicban tilos bármilyen módosításról beszélni,ami a gép szétbontásával jár.
Én személy szerint egy első generációs Xbox One-t hajtok,nem is tervezem a következő generációig lecserélni. Viszont mivel már nincs rá gari,így bátran pimpelném fel egy ledes ventivel,de nem tudom hogy az alaplapon egy szabványos 4 pines csati van,vagy valami speckó.(jelenleg egy star wars skin van a gépen,egy kis vizuális modding lesz majd, fluoreszkáló festékkel le retvezem festeni a fehér részeket) Forrasztgatni nem szeretnék,mert nem értek hozzá. Youtube-on a teardown videók nem nagyon segítenek,de hátha valaki csinált már ilyet! :)
természetesen minden más konzoltuning-tapasztalatot is megoszthatnánk egymással.
egy régebbi kép a módosítatlan gépről,csak matricázva(azóta az egyik kontroller is szét lett kapva és kapott egy SW frontshellt):

[ Szerkesztve ]

(#2) #81556480


#81556480
törölt tag

itt van neked modding :

[ Szerkesztve ]

(#3) Medocsabi válasza #81556480 (#2) üzenetére


Medocsabi
addikt

Bevallom nem pont erre gondoltam :D

(#4) #81556480 válasza Medocsabi (#3) üzenetére


#81556480
törölt tag

és most ?

(#5) Medocsabi válasza #81556480 (#4) üzenetére


Medocsabi
addikt

Túlszárnyalod az elvárásaimat :C

(#6) #81556480 válasza Medocsabi (#5) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez nem moddig, hanem a multifunkcionalitás prezentálása:

(#7) zzola válasza Medocsabi (#1) üzenetére


zzola
félisten

Felesleges volt nyitni-szerintem-a szétszedést semmi nem tiltja...

(#8) Medocsabi válasza zzola (#7) üzenetére


Medocsabi
addikt

Dehogynem.az már bőven szembemegy az xbox topic szabályával sajnos.

(#9) Medocsabi válasza #81556480 (#6) üzenetére


Medocsabi
addikt

Engem komolyan érdekel ám a témához némi segítség,tapasztalat. Ezzel annyit érsz el hogy aki ide esetleg benéz már megy is tovább. :U

(#10) l.skywalker válasza #81556480 (#6) üzenetére


l.skywalker
félisten

Laci OFF topikot csinálsz, miközben a kolléga tényleg érdeklődik a dolog iránt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11) #81556480


#81556480
törölt tag

Elnézést, már itt sem vagyok :D

(#12) Medocsabi válasza l.skywalker (#10) üzenetére


Medocsabi
addikt

Hát ha nem cseszel le érte beleírok én minden gépszétszedéssel kapcsolatos dolgot a topicba ;] :P
(#11) LaciCRM :Nem elüldözni akartalak,inkább szedd szét darabokra a gépedet és próbáld ki megy-e sima 4pines ventivel az alaplapra kötve ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) Def26 válasza l.skywalker (#10) üzenetére


Def26
félisten

Jah, szerintem törölni is lehetne ezt a 3 hsz. -t. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#14) l.skywalker válasza Def26 (#13) üzenetére


l.skywalker
félisten

Itt nem én vagyok a b.ssz.jba :D

Egyébként Medocsabi: leírva direktbe ezt tiltva nem láttam, ha akarod rákérdezek a moderátoroknál.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#15) Medocsabi válasza l.skywalker (#14) üzenetére


Medocsabi
addikt

Kérdezz rá kérlek,de az összefoglalóban ott a gép törése. ez nem tudom az óidőből való rghzás,csak ténylegesen a gép bontására szól.

(#16) #81556480 válasza Def26 (#13) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ja lehetne, de akkor 13-hszt kéne törölni ( most már 14-et :D ) mert egyiknek sem volt köze a moddinghoz.

De itt egy :

ezt most láttam FB csoportban. Jó kis külső hdd tároló. valaki szerint csúnya, szerintem illik az amúgy is batár nagy dobozhoz. csak megtévesztő hogy nem tartalmaz hdd-t

[ Szerkesztve ]

(#17) l.skywalker válasza #81556480 (#16) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha már mod, nekem ez a kedvencem X-re:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#18) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ez elég komoly cucc: GTXbox mod

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.