Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#901) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Megjegyzem, ha minden igaz, ma jön ki a Metal Gear Solid 3: Snake Eater a japóknál..!!!!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#902) al_age válasza Parci (#901) üzenetére


al_age
senior tag

jelenleg kettő játékot várok úgy igazából, ezek pedig az MGS3 és a GT4!
két alapmű!:))

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#903) Out válasza al_age (#902) üzenetére


Out
addikt

En meg a The Getaway 2-t vartam eddig, es tegnap lattam hogy az MM-ben van 16k-ert, ugyhogy marcsak arra varok hogy olcsobb legyen :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#904) Parci válasza al_age (#902) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Én csak az MGS3-at várom, de azt nagyon :D

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#905) Raymond válasza Out (#903) üzenetére


Raymond
félisten

Hat a Eurogamer-es fiuk nem voltak tole eltelve:
Bővebben: link

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#906) Out válasza Raymond (#905) üzenetére


Out
addikt

Johogy nem, hiszen ok mar HL2-oznek, es ilyenkor lehuznak minden jatekot :D De en akkor is varom, mert az elso nagyon jo volt :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#907) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

Viktor77 nem voltál még kérdezősködni a SAturnban:F :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#908) kíváncsi válasza kíváncsi (#907) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Hi all!

Viktor nem mentél el:F

tényleg valaki meg tudna dobni S*turnos mobile árakkal? előre is thx

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#910) cikasz


cikasz
őstag

vigyázz mert elküldenek itt a francba amiért idemerészkedtél 1 csippelt cuccal!! :(

Javaslat : Vidd el oda ahol csippelték, nézzék meg, hogy mi a baj!!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#911) iguana


iguana
őstag

tegnap olyan élményben volt részem, amit játék nem tudom, hogy valaha okozott.
figyelem! nem kiröhögni :)
teljesen kimaradt az életemből a gran turismo. soha nem is játszottam vele, és nem is láttam működés közben (igen, ez olyan mintha vkinek kimaradt a quake, vagy a doom.:D, és igen, én is a Földön élek, és nem az ufók hagytak itt :DDD)
Tegnap az MM-ben voltam és megnéztem a ps2 polcokat. megláttam a GT3-at.az rémlett, hogy legendás játék, és sok pc-s akár ezért a játékért is képes volt ps2-t venni. nézegettem a dobozát, olvasom ''the real driving simulator'', hümmögök, forgattam, mint a majom a diót, majd miért ne felkiáltással megvettem. a többit sejthetitek: azóta döbbenet, és le sem tudom tenni. mindig ilyen autós játékra vágytam. meg sem tudom számolni, hogy hányszor futottam egy licencenek, csak hogy arany legyen. lassan jön GT4. ettől sokkot fogok kapni.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#912) Speccy válasza iguana (#911) üzenetére


Speccy
senior tag

ugye, azért nem rossz teljesítmény egy majd 5 éves konzoltól + egy 3 éves játéktól? :))

There is hope!

(#913) Raymond válasza iguana (#911) üzenetére


Raymond
félisten

''...sok pc-s akár ezért a játékért is képes volt ps2-t venni.''

Hat igen. Itt van egy eloted :D Csak en a GT4 miatt vettem, addig marad a GT4 Prologue.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#914) iguana


iguana
őstag

Speccy: hát igen. csak ámulok. :)
Raymond: érdemes megvenni? ezt csak amolyan csalogató, előzetes, nem?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#915) Raymond válasza iguana (#914) üzenetére


Raymond
félisten

En abban bizom, hogy a teljesitett teszteket at lehet majd vinni a GT4-be es nem kell ujracsinalni oket. Amugy 64 kocsi es 5 palya van benne. Meg olyan 40 teszt.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#916) Type-R válasza Raymond (#913) üzenetére


Type-R
őstag

Hát én is ehez a táborhoz csatlakozom, aki a GT sorozat miatt vett PS2-őt.:D

(#917) kíváncsi válasza iguana (#911) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Hi all!

''forgattam, mint a majom a diót'' nem hiszem el, hogy tudsz ilyet írni :DD

Én várok a nagy leértékelésre ami lehet nem soká eljön és akkor lecsapok egy ps2-re. Nekem főleg a Time Crisis 4 miatt kell de nem vetem meg a GT-t :D

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#918) Raymond válasza kíváncsi (#917) üzenetére


Raymond
félisten

Nem tudom mire gondolsz pontosan, mivel mar le lett ertekelve (160 EUR) es max mar csak az tortenik, hogy a ''nagy'' PS2 lassan elfogy.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#919) Type-R válasza Raymond (#918) üzenetére


Type-R
őstag

Úgy mint Angliában, ahol nem lehet decemberig kapni PS2-t, mert elfogyott!

(#920) kíváncsi válasza Raymond (#918) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Hi all! én abban bíztam lemegy 30-ra de akkor ezek szerint nem :(

Type-R ez igaz? mert akkor gyorsan bevállalok 149 Euroért egyet.


Raymond neked psTWO-d van már nem is emmléxek rá:Pényleg szerintetek melyiket vegyem satin silver 2 joyos 50004-es vagy psTWO egy joyyal?

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#921) iguana


iguana
őstag

uhh. baromi nehéz a gt3. a licence-ket gyűjtöm, de már ráng a szám széle. kormánnyal könnyebb a terelgetés?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#922) Type-R válasza kíváncsi (#920) üzenetére


Type-R
őstag

''Mindössze néhány héttel a karácsonyi szezon elõtt kifogyóban van a teljes angliai PS2 készlet, az egyik legjelentõsebb forgalmazó, a GAME mai jelentése szerint. A probléma elõjelei már az elmúlt hét folyamán jelentkeztek, akkor az eladási statisztikák jelentõs esést mutattak PS2 értékesítés terén. A hirtelen fellépett hiányért a Sony szállítmányozási gondjai felelõsek, így minden bizonnyal novemberben már nem lesz PS2 a szigetországban, sõt az is megtörténhet, hogy a karácsonyi szezon alatt sem tudnak minden rendelést teljesíteni a brit forgalmazók. Az elsõ vészszállítmány várhatóan december elsõ hetében fog megérkezni angol barátainkhoz.''- szerintem az miatt, hogy Mo.-n hasonló bekövetkezik, nem kell aggódjál:))

(#923) al_age válasza iguana (#921) üzenetére


al_age
senior tag

meg lehet csinálni azt sima gyári kontrollerrel;)
a legfontosabb dolgok:
-a demo megtekintése sokat segíthet.
-rá kell jönni hogy hol érdemes váltani, mert sokszor itt is bőven rá lehet verni a gépre, ami ugye mindig a piros elején vált.
-néha nem a gép által használt ív a legjobb ív:)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#924) Raymond válasza iguana (#921) üzenetére


Raymond
félisten

Ez minden GT-ben igy van :) A bronz altalaban nem gond (mondom altalaban), de az ezust/arany mar izzaszto tud lenni. Figyeld meg a gep mit csinal es utanozd. Ha pl. meg mindig csuszik a kocsi ott ahol a gep normalisan tert, meg mindig tul gyorsan veszed a kanyart. Ne felj jobban fekezni az elejen, majd az idot behozod azzal hogy gyorsabban jossz ki a kanyarbol.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#925) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

lenne egy kérdésem : miért illegális a ps2 chippelés mert ha én vennék egy ps2-őt és megbütyköltetném azt azért tenném, hogy le bírja játszani az ntsc-s original játékokat.

Tényleg ebben nem vagyok biztos, ha megchippelnek egy ps2-őt az viszi az ntsc-t meg a pal-t is egyszerre igaz?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#926) Cathfaern válasza iguana (#921) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kezdetben nehezebb, később ha belejössz, akkor már könnyebb. Gamepad-al gyorsabb vagy, kormánnyal meg jobban érzed a kocsit.

(#927) cikasz válasza kíváncsi (#925) üzenetére


cikasz
őstag

Azért mert módositod! És csak olyan chip nincs hogy mind a két szabványt lejátsza, bár szvsz alapból tudnia kéne!!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#928) Cathfaern válasza cikasz (#927) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Újfent nem akarok hülyeséget mondani, de a chip azt csinálja hogy pótolja azt a jelet, amivel a gép ellenőrzi hogy PAL (és hogy eredeti-e) a játék. Szóval szerintem viszi.

Modchip: ilyen alapon a PC mod is illegális lenne ;) Mint már írtam: a chipelés elvileg nem illegális. Gyakorlatilag a Sony pert nyert egy chipgyártó cég ellen. Na most akkor lehet dönteni...

(#929) Out


Out
addikt

Tegnap bentjartam a Tescoban, es nezegettem a jatekokat, eszrevettem hogy van eldugva 1 db GT2, nem birtam otthagyni :D Nem jatszottam meg vele, mert tesom lecsapott ra, es azt mondta hogy ot mar nem is erdekli az 1, es ezzel fog jatszani, ugyhogy csak neztem, de nagyon tetszett :) Majd miutan abbahagyta a jatekot, leultem a GT1 ele es lenyomtam 2 kupat :D Marcsak egy kormany kellene, meg par het szabadsag :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#930) Type-R válasza Out (#929) üzenetére


Type-R
őstag

A GT1-et azt hol vetted, és mennyiért?

(#931) joe69 válasza Cathfaern (#928) üzenetére


joe69
senior tag

en valahol mintha azt olastam volna hogy a sony elveszitette azt a pert

(#932) Speccy


Speccy
senior tag

Melyik a jobb foci (PS2) : FIFA 2005, vagy Pro Evolution Soccer 4?

There is hope!

(#933) joe69 válasza Speccy (#932) üzenetére


joe69
senior tag

pro evo mindenkepp

(#934) Out válasza Type-R (#930) üzenetére


Out
addikt

Ugyanott vettem ahol a kettot, es arban asszem 6k volt, de ugy hogy ez ket jatekot tartalmazott ( Gran Turismo + Motor Toon Grand Prix 2). Egy darabig nincs szuksegem uj jatekra :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#935) tsu


tsu
tag

témába vág?

valaki tudna abban segíteni, hogy itt Mo.-n hol tudok Atari Lynx-hez és játékokhoz hozzájutni?

×××

(#936) Macc


Macc
aktív tag

Sziasztok... hetvege ota boldog tulajdonosa vagyok egy psTWO-nak. Nagyon tetszik a kis gep. Termeszetesen GT3 es GT4 prologue mar megvan. Gyonyoruek ezek a jatekok.... Es vegre nem az asztalnal gornyedve jatszom a billentyuzeten. Eszmeletlen elmeny... meg azert a szgepes jatekok 10-12 autoihoz meg 5 palyajahoz kepest azert kicsit profibb a felhozatal. Nem beszelve a jetekelmenyrol...

Na minden jot, csak beneztem...

(#937) Cathfaern válasza tsu (#935) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nekem sem volt ötletem, de megkérdeztem olyat, akinek több lehet. Ezt a választ kaptam:

www.apronet.hu
www.sg.hu/apro
www.vatera.hu
apro.startlap.hu

Értsd: ha valakinek van eladó, akkor kapsz...de ennek kicsi az esélye, mivel ha valakinek van ilyenje, akkor az nem nagyon akarja eladni :(

(#938) tsu válasza Cathfaern (#937) üzenetére


tsu
tag

megnéztem ezeket, de egyelőre semmi.

már rég óta keresek ilyet, nem adom fel!

×××

(#939) iguana válasza Cathfaern (#926) üzenetére


iguana
őstag

hm...tényleg kezdek belejönni. hétvégén toltam, de volt olyan etap, amivel órákig szenvedtem. tegnap már fél óra alatt lenyomtam (igaz csak bronzon) egy teljes licence-t :) teljesen odavagyok a játékért.

trilobyte: van vmi infód a smartjoy frag-ről?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#940) Cathfaern válasza tsu (#938) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Mázlid van: írj a kopacsi.peter(kukac)freemail(pont)hu címre, van ''egy eladó Lynxx II-m, 8 játékkal, origi vászontokkal.''.

(#941) tsu válasza Cathfaern (#940) üzenetére


tsu
tag

kíváncsi leszek a válaszra!

köszi az infót!

×××

(#942) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Eddig nem figyeltem fel igazán a konzolokra, de a jövő bődületes. Végre nagy felbontás mint PC-n, és azon túlmutató grfika, stb. Mindezt egy csúcs videokártya áráért. Xbox 2, Ps 3 :Y Sajnos velem született genetikai rendellenesség, hogy nagyon szeretek játszani, és ezt szvsz nem fogom tudni kinőni. Viszont egyre kevesebb időm marad csak úgy a gépben turkálni (pedig szeretem), egyre jobban értékelem a ''set and forget'' megoldásokat. Lenne pár Xbox2-vel kapcsolatos kérdésem a konzol guruktól, mit hallottatok róla:

1. Mikor fog megjelenni várhatóan? Neten sokmindent olvasni...

2. Az Xbox Pc igaz, hogy kompatibilis lesz a Pc játékokkal amellet, hogy teljes körű gépként használható?

3. Tripla magos 3.5 Ghz IBM PPC 970 proci -> modchip -> mac OS X. Mindez 500$ fejében. Kérdéses, hogy lesz-e benne Altivec utasításkészlet. Szerintetek?

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#943) Parci válasza M@trixfan (#942) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért ezzel a tripla magos procival meg a többi erőmű tippekkel várj még... erős gép lesz az biztos, de a gyanú is erős, hogy ennyire (így) azért nem.

különben is, mi az az xbox? ps3 a ''cell'' procival, az ütni fog.. :)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#944) Out


Out
addikt

Nah, tegnap a GT1-ben hozzafogtam az IA-s jogsihoz, az elso palyat megcsinaltam elsore, es orultem hogy milyen jol megy a jatek, aztan a masodiknal meg koppantam egy nagyot :D masfel oran keresztul probaltam megcsinalni, de nem jott ossze, mar mindket nagyujjam fajt mikor abbahagytam :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#945) Type-R válasza Out (#944) üzenetére


Type-R
őstag

Én így voltam a GT3-ben az S jogsival. Egész éjjel azzal probálkoztam, még nyugodtan se tudtam aludni, azt másnap reggel elsőre öszzejött.:))

(#946) Out válasza Type-R (#945) üzenetére


Out
addikt

Mire eljutok a GT3-hoz, addigra olyan profi leszek, hogy elsore megcsinalok minden jogsit aranyra :DD Meg kb 9 verseny van amit nem csinaltam meg az 1.ben, aztan jon a 2. resz, abban nemtom hany verseny van, de kurvasok :DD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#947) Type-R válasza Out (#946) üzenetére


Type-R
őstag

Valaki itt a topicban azt irta, hogy a GT sorozatból a GT3-ban a legkönnyebb a jogsik megszerzése, de én ezzel az S/2-vel mennyit szenvedtem.:DDD

(#948) Type-R


Type-R
őstag

Ma láttam a Tescoban GT Concept-et, ez pontosaqn milyen, gondolom a GT3 után jelent meg mert egy kicsivel drágább.

(#949) al_age válasza Type-R (#948) üzenetére


al_age
senior tag

ha jól tudom a gt3-ból kimaradt koncepció autók vannak benne, kicsit finomított játékmotorral, viszont pl nincsen garázs, csak úgy versenyezhetsz, mint arcade módban (a fizika nemtudom, hogy arcade-e vagy szimuláció)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#950) trilobyte válasza iguana (#939) üzenetére


trilobyte
tag

ma vettem at a postan. eddig toltam vele halo2-t es men of valor-t.
kezelni, programozni iszonyu egyszeru, adnak hozza egy lapot meg 2 kis fuzetecsket amiben szepen leirnak mindent. maga a cucc sztem allati jo, ajanlom mindenkinek aki fps-t jatszik konzolon. viszont lehet hozzakezdeni szokni az alacsony sensitivityhez, mert csomo gamebe (pl men of valor) nem lehet allitani:) (halo2-ben meg lehet). igazabol nem zavar, cs miatt mar ugyis hozzaszoktam hogy mindent alacsony sensin jatszok, legalabb pontosabb a celzas:) en egyaltalan nem ereztem azt hogy egy analog sticket emulal az eger, total ugyanolyan erzes gamelni vele mint pc-n. szal megeri megvenni, viszont egy valamire felhivnam a figyelmet hogy ha 1 mod van ra akkor hongkongbol rendeljetek mert a lik-sang europebol 31 euro volt a cucc es 27 a szallitas:O hongkongbol meg olcso airmaillel, csak kell hozza kartya.

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.