Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#851) Raymond válasza Cathfaern (#847) üzenetére


Raymond
félisten

A GT2-ben ott volt a loerokorlat, szerintem a GT4-ben szinten visszahozzak. Es a faltol falig modszer mar nem fog mukodni a 10sec penalty miatt amit kapsz minden durvabb utkozesnel.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#852) Type-R válasza Raymond (#851) üzenetére


Type-R
őstag

Szerintem ha lenne törésmodell az is meg tenné a hatását, és nnem kéne a 10sec penalty.

(#853) Cathfaern válasza Raymond (#851) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hogy őszinte legyek a GT2 vmiért annyira nem jött be, így ott az első ''nehézségi fokon'' nem nagyon jutottam túl, valszeg ezért nem emlékszem rá. Mondjuk ez a GT4 for kids jót jelent, mivel így nem kellett a rendes verziót könnyűre csinálni, hogy növeljék a vásárlóréteget. Btw. ez a 10 sec penalty jó ötlet.

R-type:
akárki akármit mond, szerintem két okból nem csinálják meg a törésmodellt:
- nagyon kemény munka olyan profi szintre megcsinálni, mint a játék többi része. Főleg az autók hatalmas száma miatt
- ha profin van megcsinálva, akkor nagyon számításigényes lenne. S a ps2 egyszerűen nem bírná el (vagy nagyon le kéne butítani a grafikát).

(#854) al_age válasza Cathfaern (#853) üzenetére


al_age
senior tag

''a ps2 egyszerűen nem bírná el''
főleg ez a probléma szerintem
a Polyphony Digital megcsinálná azt a törésmodellt az tuti, csak az olyan lenne, hogy a ps2 nem bírná kiszámolni:(
de jó lesz az a játék úgy ahogy van:D

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#855) cikasz válasza Out (#850) üzenetére


cikasz
őstag

mert szétcseszi a chip a ps-t. :) az xbox-nak meg szebb a képe..

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#856) Out válasza cikasz (#855) üzenetére


Out
addikt

Nehogy azt mond mar nekem hogy azert veszel konzolt hogy warezoljal, bazzeg egy olyan szanalmas :(... arra ott a pc

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#857) Sir Pocok válasza cikasz (#855) üzenetére


Sir Pocok
őstag

hát ezzel nem nagyon tudok egyetérteni, hiszen van xbox-om és ps2-öm... az tény hogy a xbox-nak egy picivel szebb a grafikája plusz elég rendesen fel lehet tupírozni szoftverileg (emulatorok rulezz B-) ) de az tény és való , hogy PS1-2-re jelennek/tek meg a legizmosabb anyagok....

''szétcseszi a chip a ps-t'' ez így nem teljesen igaz.....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#858) Sir Pocok válasza Out (#856) üzenetére


Sir Pocok
őstag

szívemből beszélsz.... :)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#859) Out válasza Out (#856) üzenetére


Out
addikt

irni majd meg megtanulok, de a lenyeg az ertheto remelem :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#860) cikasz válasza Out (#856) üzenetére


cikasz
őstag

mutasd meg mennyi embernek nincs megcsippelve a konzola??? Szerinted a konzolosoknak van pénzük 14k-t kiadni 1db gémre?? Drágább a gém vazze mint pc-re.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#861) Out válasza cikasz (#860) üzenetére


Out
addikt

Az enyem nincs, es nem is tervezem... Miert kellene kiadni 14k-t egy gamera? Jah, mert uj? Hat az ujdonsag mindig tobbe kerul mint ami mar par honapos.... De ha megnezed a Doom 3, mennyibe kerult amikor kijott? Es most mennyibe kerul? Aki kesobb veszi meg az mit vesztett? Aki meg elobb megvette az orulhetett hogy dicsekedhet vele, hogy o mar vegigjatszotta... Tegye ha van ra penze...

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#862) Cathfaern válasza cikasz (#860) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Többnek, mint gondolnád.

(#863) iguana


iguana
őstag

üdv mindenkinek!
megvetten életem első konzolját (ps2), pedig világéletemben pc párti voltam -és szégyellem, de egy kicsit konzol ellenes is :B-, de van egy kis problémám:
próbálom szokni a kontrollert, de fps játékot egyszerűen képtelen vagyok irányítani. olyan béna vagyok, hogy csak na. nektek hogy megy? autós játék is eléggé nehezen megy. nincs valami adapter, amivel egeret, vagy billentyűzetet lehetne ráaplikálni? mintha már olvastam volna vmit erről.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#864) Viktor77 válasza iguana (#863) üzenetére


Viktor77
titán

Szokni kell, majd belejössz.

Mivel van USB csatlakozó a gépen, így bármilyen USB-s egeret és bill-t használhatsz, de a játéknak is támogatnia kell ezeket.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#865) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

HI all!

sry, hogy ideoffolok de itt volt már szó a SAturnról. Szerintetek 2004. november 26. péntek 7.00-10.00 ekkor lesz még 30 rugós ps2 meg 50 rugós k700i mert akkor megyek fel az 5,20as busszal pénteken :U :D

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#866) Viktor77 válasza kíváncsi (#865) üzenetére


Viktor77
titán

Tuti nem lesz PS2.

Teló is csak talán. De a héten valmelyik nap bemegyek körülnézni, majd beszámolok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#867) kíváncsi válasza Viktor77 (#866) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Oké :) te nem ''zsákmányoltál'' semmit? :D

kérdezősködj majd ok? :) hogy mi lesz :) előre is thx :)

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#868) Viktor77 válasza kíváncsi (#867) üzenetére


Viktor77
titán

Telóm van, PS2-m van, így nem. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#869) kíváncsi válasza Viktor77 (#868) üzenetére


kíváncsi
senior tag

nekem is van konzolom meg telóm is :D

konzol origi Nintendo Entertainment System 8bites :D és van egy t630-am. de ezt a telót most egyik havernak el tudtam volna passzolni 45-be( 1 év gari még rá gyarilag független stb.) és bevállaltam volna egy k700i-t 50-ért :Y

Ilyenkor nem kéne már aludni? :D

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#870) Out


Out
addikt

A PS2-esbe van valami szunetmentes tapegyseg? Mert tegnap mikor elment az aram es kikapcsolt a tv, meg szamitogep, a PS2-es jatszotta tovabb a lemezt :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#872) Type-R


Type-R
őstag

Ma megvettem a GTA:SA-t és amikor elinditom egyből németül indul a game, gondolom azért mert a PS2-is németre van állitva, ez egy jó dolog:))

(#873) Out válasza Type-R (#872) üzenetére


Out
addikt

Irigykedo hozzaszolas :DD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#874) cikasz válasza Cathfaern (#862) üzenetére


cikasz
őstag

ismerek nem kevés embert akinek van és mind chippelve van. És mond már meg nekem , ha 15k helyett megtudja a kiscsákó szerezni 1k-ért a gémet melyik utat választja?? Meg amugy is minden épeszü ember...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#875) Parci válasza cikasz (#874) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Akiket én ismerek, azoknak nincs chippelve. Beleértve magamat is. 1:1 ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#876) cikasz válasza Parci (#875) üzenetére


cikasz
őstag

Örülök, hogy te is televagy és megtudod venni az eredetiket! Tudod sajna nem mindenki teheti meg.
Vagy esetleg te is vársz 1-2 évet amit leesik az ára a gémnek?(mint ahogy más is megjegyezte már?)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#877) Cathfaern válasza cikasz (#876) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

1-2 év? Max. fél évet vársz, s már 10 körül megkapsz szinte mindent. Na persze nem az 576-ban...

De tanácsolom száljunk le a témáról, mert nem vezet sehova.

(#878) cikasz válasza Cathfaern (#877) üzenetére


cikasz
őstag

ok. Nem én kezdtem.1 utolsó mondat. A 10k is sok az 1-hez képest :)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#879) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

szerintem is fejezzük be ezt a témát....
cikasz csak azt tudom ajánlani neked, hogy nézzél ki szombat-vasárnap reggel a pecsa bolhapiacára.....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#880) kíváncsi válasza Parci (#875) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Milyen kis titkos konzol tulajok vannak itt :DD

tényleg Viktor77 akkor írj le majd mindent amit megtudsz a következő Saturn nyitásáról ok ? :) főleg, hogy lesz-e k700i előre is danke :)

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#881) iguana


iguana
őstag

jajj nekem. amióta megvettem a ps2-öt ki se tudom robbantani az asszonyt. :Y a számítógép elé soha nem ült le játszani, itt meg a platform játékokra teljesen rákattant. a főzés ma este elmaradt, azt mondta túrjak vmit a hűtőből :))

ilyet kishazánkban lehet kapni vhol? Bővebben: link

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#882) Viktor77 válasza iguana (#881) üzenetére


Viktor77
titán

Nem olvasol?

Írtam, hogy mivel a PS2-n van 2 USB csati, így bármilyen PC-s egeret, bill-t (USB-set) használhatsz. Minek ez az átalakító?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#883) kíváncsi válasza Viktor77 (#882) üzenetére


kíváncsi
senior tag

De ha nincs usb-s egere, bille csak ps2-ős:F akkor viszont kell neki egy :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#884) Viktor77 válasza kíváncsi (#883) üzenetére


Viktor77
titán

Elöbb kap bármilyen USB-s cuccot, mint egy ilyen átalakítót.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#885) kíváncsi válasza Viktor77 (#884) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Tényleg San Andreas támogatja az egeret billt?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#886) Viktor77 válasza kíváncsi (#885) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudom. Kérdezd meg Xelo-tól, neki megvan.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#887) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Xelo San Andreas támogatja az egeret billt? :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#888) iguana válasza Viktor77 (#882) üzenetére


iguana
őstag

de olvasok, olvasok :)
csak ezt nem értem:
Both versions, for PlayStation®2 and Xbox®, are fully programmable and come with pre-installed key configurations for the best games available on PlayStation®2 and Xbox®. Advanced features such as Deadzone adjustments and mouse control inversion guarantee best gaming experience with your favorite titles.
ha csak egy ps2 port adapter lenne, akkor nem látom értelmét, hiszen veszel egy usb-s egeret meg bill-t és kész. így nem értem a ''forradalmi'' újítást. azt vágom, hogy a ps2 támogatja az usb perifériákat, de lehet hogy a játékok nem, és ezen segít ez a kütyü. nemtom, csak hangosan gondolkodom :U

[Szerkesztve]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#889) Viktor77 válasza kíváncsi (#887) üzenetére


Viktor77
titán

Ne itt Te! A San Andreas topicban! :D


Iguana: Ebben lehet valami...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#890) Cathfaern válasza kíváncsi (#887) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem vagyok Xelo, de nem támogatja.
Még sok fps sem...

(#891) trilobyte


trilobyte
tag

killzoneban probalta valaki usb eger+billzet? radugtam, menuben megy faszan de a jatekban nem:(

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

(#892) iguana válasza Cathfaern (#890) üzenetére


iguana
őstag

mi vélaményed arról, amit belinkeltem? képes lehet ez az eszköz vmiféle emulálásra, vagy ha a játék nem támogatja, akkor köthetsz rá bármit, akkor se nyikkan? próbálok külföldi szájtokon tájékozódni, de a hangzatos marketing szövegekben elveszek egyelőre.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#893) trilobyte válasza iguana (#881) üzenetére


trilobyte
tag

en elorendeltem meg xbox-ra a hir utan egy nappal (okt 26), es meg mindig nem hoztak meg:) mar kaptam levelet a postatol hogy be kell fizetni, befizettem es most varok:) elvileg a napokban itt lesz. viszont ha 1 mod van ra ne rendeljetek lik-sang europe-tol mert nagyon draga a shipping. 60 eurot fizettem osszesen es ebbol 30 euro volt maga a cucc:(( a hong-kongi liksangtol kell rendelni airmailel.

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

(#894) iguana válasza trilobyte (#893) üzenetére


iguana
őstag

itt Bővebben: link említik, hogy műxik vele. :F

ha megérkezett, légyszí egy beszámolót ejtsél meg róla.

[Szerkesztve]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#895) Cathfaern válasza iguana (#892) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A billentyű => gamepad gomb euláció biztosan működhet, hisz csak annyit kell csinálnia, hogy ha lenyomsz egy gombot, akkor ő arról azt mondja a Ps2-nek, hogy mondjuk az (X)-et nyomtad le. De az egér => analóg kar emuláció már nem ilyen egyértelmű...elvileg az is mehet persze.

(#896) trilobyte válasza iguana (#894) üzenetére


trilobyte
tag

figy a smartjoy frag total mas mintha radugnad a billzetet+egeret, mert ez emulalja a controllert, szal _minden_ jatek tamogatja kivetel nelkul, mivel a gamek ugy erzekelik mintha a controllert mozgatnad/a gombjait nyomogatnad. ha csak radugod usb-re akkor a jateknak is tamogatnia kell.

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

(#897) iguana válasza trilobyte (#896) üzenetére


iguana
őstag

nah, ez jól hangzik...én is ezt vettem ki a külföldi oldalakról, csak nem mertem leírni. azért nagyon kíváncsi vagyok, hogy operál majd nálad.

[Szerkesztve]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#898) trilobyte válasza Cathfaern (#895) üzenetére


trilobyte
tag

''De az egér => analóg kar emuláció már nem ilyen egyértelmű...elvileg az is mehet persze.''

pont ettol felnek sokan es en is hogy az eger nem lesz tokeletes, mert felmerul sok problema, pl ugye analog sticknel ha ugy tartod a sticket akkoris tovabb forog, meg csomo gamenel van auto aim ami rasegiti a celkeresztet az emberre, ami egernel zavaro volna. en ugy vagyok ezzel hogy minden jobb mint controllerrel fpsezni:)

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

(#899) trilobyte válasza iguana (#897) üzenetére


trilobyte
tag

hat enis:) varom mar mert halo2-t meg men of valort nem kezdem el addig:DD

<[HUN]ecset> c64 billentyűzettel eladó

(#900) Parci válasza cikasz (#876) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

1. igen, várok.
2. nem vagyok ''tele'', jelenleg is 2db játékom van össz-vissz. ha befejeztem őket, becserélem másra.

bár nagyon sok esetben nem értek egyet a szoftverek árazásával, pozicionálásával (pl: MS Office), de azért a ''hű de drága'' elven ne mentsük már fel magunkat..!!!

ha játszom, amúgy is csak 1 játékkal játszom egyszerre. nem pedig 100-zal, ''listáról''...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.