Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#751) Sir Pocok válasza kíváncsi (#750) üzenetére


Sir Pocok
őstag

Te kis kíváncsi......... :))
Nekem elég sok fajta konzolom van de eddig a SNES és a PS2 jött be igazán (ja és Neo-Geo)....
Ez a két gép az amelyre a legjobb játékok jelentek\nek meg.
Én nekem először nem volt túlságosan szimpatikus a PS2....
A megjelenésekor rögtön vettem egy darabot (30004)...
Sajnos ezzel sok problémám volt voltak neki gyermek betegségei....
(melegedett, szerintem hangos volt (a későbbi szériákhoz viszomyítva), a TDK,Verbatim játékokat igencsak nem szerette..... ;] )
Én annak a DVD lejátszó képességeivel is megvoltam elégedve nincs ez másképp az újjal sem.
Úgy vettem észre , hogy a SONY-nak sikerült kiköszöbülnie a hibákat....
Én a PS Two csak ajánlani tudom és nem maga a gép hanem a rá megjelenő játékok miatt.... Ráadásul az biztos , hogy a jővőben is igan nagy stuffok fognak rá megjeleni....
Szal' PS2 király..... :)

ui: sajnos nincs időm nagyon forumozni de amikor lehet akkor itt vagyok.... :))

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#752) Type-R


Type-R
őstag

Levezettem a GT3-ban egy 2 órés versenyt, ellégé fárasztó volt még a fotelból is, de nyertem és nagyon élveztem.:)) Lesz valami hasonló a GT4-ben, talán egy 24 órás?

(#753) Raymond válasza Type-R (#752) üzenetére


Raymond
félisten

Vannak pletykak extra hosszu endurance versenyekrol is a normalis 2 orasokhoz plusszba (Le Mans stilus). Meg hat SZVSZ a Nordschleife 20+ km-et valamire ki kell hasznalni ;)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#754) Type-R válasza Raymond (#753) üzenetére


Type-R
őstag

:C

(#755) Out


Out
addikt

Kurvanehez megszerezni a GT-ben az A-s jogsit, mar a 3. feladatot se tudom megcsinalni :(

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#756) Cathfaern válasza Out (#755) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás :) Én is anyáztam nem egyszer :)

(#757) Out válasza Cathfaern (#756) üzenetére


Out
addikt

Megneztem a replay theaterbe hogy kellene megcsinalni es van egy olyan erzesem, hogy ez kormany nelkul nem fog menni :( 44 masodperc alatt kell teljesiteni a tavot, es a legjobb idom: 44,003 :O

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#758) Type-R válasza Out (#757) üzenetére


Type-R
őstag

Hasonló érzés kerülgetett engem is az ''ia'' josi utolsó feladatánál is, de sikerült. :D

(#759) al_age válasza Out (#757) üzenetére


al_age
senior tag

éna játékot gyári ps2 kontrollerrel nyomtam végig. és az összes jogsi arany lett:B
persze előfordult párszor hogy vért izzadtam érte:DDD

[Szerkesztve]

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#760) Out válasza al_age (#759) üzenetére


Out
addikt

En is gyari kontrollert hasznalok, de a B kategoriaba is csak az elso arany :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#761) adalbert1


adalbert1
veterán

A Ps2 vagy a Pstwo olvas mp3 cd-t?
A Ps2-ben mire jó a vinyó? Már ha raksz bele?

(#762) Out válasza adalbert1 (#761) üzenetére


Out
addikt

Hat nemtudom, de a PS2-vel en probaltam mp3 cd-t olvastatni, igaz ott konyvtarakba voltak az mp3-ak, de nem vette be..

Viszont talaltam most egy erdekes progit PS2-re, Max Media Player Bővebben: link

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#763) Out


Out
addikt

Most jutott eszembe meg egy kerdes, hogy a PS2 jatekok mind DVD tokosak? Szal dobozos valtozat nincs beloluk?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#764) al_age válasza adalbert1 (#761) üzenetére


al_age
senior tag

alapból nem játszik le mp3-makat.
de biztos van hozzá működő lejátszó szoftver, azzal kell indítani a gépet, utána berakni az mp3 lemezt és lejátsza. én ps2-n divx filmet is láttam már!
ha a gépedbe nincsen csip, akkor meg kell venni originál a lejátszót is, mert ha a neten találsz akár egy ingyenes verziót is, amit ki kell csak írni cd-re, a géped modchip nélkül nem fogja lejátszani:(

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#765) al_age válasza Out (#763) üzenetére


al_age
senior tag

én eddig csak dvd tokos gémet láttam.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#766) adalbert1


adalbert1
veterán

És nagyjából nem tudja valaki megmondani, hogy súlyra melyik mekkora? Mármint a Ps2 és a Pstwo. Melyik mennyire allergiás a hurcibálásra? Mert ha vennék átlag két hetente át kellene utaztatni az országon.
Kösz

(#767) Cathfaern válasza Out (#763) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Amióta CD-n vannak a játékok, azóta nincs doboz (szerintem jobb is, csak a helyet foglalja). Leszámítva néhány extra kiadást, de azok Eu-ban (főleg Mo-n) nem igazán érhetőek el, meg amúgy is ritkák.

(#768) Keitaro


Keitaro
addikt

Bővebben: link
egyébként meg 576.hu hírek Ridge Racer
PSP videóra fel :))

(#769) Viktor77 válasza Keitaro (#768) üzenetére


Viktor77
titán

Már rég megvan! :P

IGN.com-on van még pár videó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#770) Keitaro válasza Viktor77 (#769) üzenetére


Keitaro
addikt

:P
csak most jutottam el eddig :)
Itt mikor is lesz PSP?

(#771) Type-R


Type-R
őstag

Lehet láma kérdés, de a GT3-ban amikor jelzi a gumik állapotát, akkor ott mire kell figyelni, mikor kell kimenni a boxba kereket cserélni?

(#772) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Sziasztok!

AKkor egy sima ps2 dvd-t írott dvd-t amin film van lejátszik.
De írott cd-t amin film van lejátszik alapból:F

És köszönöm Sir Pocok kielégítő válaszod :)

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#773) Cathfaern válasza Type-R (#771) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ha kezd sárgából narancssárgába átmenni, akkor mindenképp ki kell menni, de egyébként érezni is, hogy jobban csúszol.
Btw. úgy van, hogy sötétkéken még nem melegedett be, ha zöld akkor a legjobb, utána már csak rosszabb lesz.

(#774) Type-R válasza kíváncsi (#772) üzenetére


Type-R
őstag

Az irott DVD-t amin film van azt nekem lejátsza, irott CD-t amin film van azt viszont nem játszotta le.

(#775) Type-R válasza Cathfaern (#773) üzenetére


Type-R
őstag

Thx, akkor én is jól gondoltam.

(#776) al_age válasza Type-R (#771) üzenetére


al_age
senior tag

ezt nem a színe alapján kell eldönteni:)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#777) Viktor77 válasza Type-R (#775) üzenetére


Viktor77
titán

Viszont sose durran el, de szó szerint irányíthatatlan lesz az autó. Próbáld ki, hogy lásd melyik az a szín, amit még tudsz irányítani. Én pirosan még kényelmesen megyek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#778) al_age válasza Viktor77 (#777) üzenetére


al_age
senior tag

plusz a super speedway-es endurance-ot simán le lehet nyomni pl egy Viper-rel egy garnitúra gumival:DDD

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#779) kíváncsi válasza Type-R (#774) üzenetére


kíváncsi
senior tag

köszi :(

TÉnyleg tudom nem ide való téma de gy ps2 bütykölés mennyibe kerül?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#780) Cathfaern válasza al_age (#778) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Á, azt a legjobb full-ra tuningolt Suzuki Escudo-val :D Természetesen ugyancsak egy garnitúra gumi :)

(#781) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

EZ jó : Logitech Driving Force PRO PS/PS2 kormány+pedál USB :F

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#782) Viktor77 válasza kíváncsi (#781) üzenetére


Viktor77
titán

Ez a legjobb. És PC-n is tudod használni.

Amiért nem veszem meg, az a pillangóváltó a kormány mögött. A MOMO-mon két kar, ezen gyakorlatilag csak két gomb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#783) Out


Out
addikt

Szuper vagyok, megszereztem az A-s jogsit :) Kar hogy a fullra tuningolt autom semmit nem er az A-s versenyeken :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#784) Type-R válasza Viktor77 (#777) üzenetére


Type-R
őstag

Már kitapasztaltam, kéken én eléggé csúszkálok, a piros esetet még nem nagyon szoktam megvárni, eddig csak olyan volt hogy az egyik kerék lett piros de akkor már a versenynek is vég volt. Különben milyen gumit érdemes feltenni enduranc versenyre: keményet vagy puhát, vagy közepeset?

(#785) Type-R válasza Cathfaern (#780) üzenetére


Type-R
őstag

Hát az nem semmi az az Escudo a maga 1817 pacijával:D. Azzal csak Super Speedwayre megyek és ott alázom vele az ellenfeleimet:D.
mod: az olaj jelzővel kell törődni, mert nekem a verseny felénél felvillant és még volt hátra vagy 50 kör


[Szerkesztve]

(#786) Cathfaern válasza Type-R (#784) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én szinte mindig a legkeményebbet használom. Endurance-en meg egyértelműen csak azt érdemes.
Olaj:
Az biztos, hogy ha már barna (pirosan villog a lámpa) akkor cserélni kell. Amiben megoszlanak a vélemények, az a következő: ahogy romlik az olaj úgy csökken le a kocsi lőereje. Az biztos, hogy ha nem piros a lámpa, s olajat cserélsz, akkor visszaáll az eredeti értékre. Ami kérdéses, hogy ha bemegy a pirosba a lámpa, s így mész köröket, akkor véglegesen romlik-e a lőerő, vagy sem. Én azt mondom, hogy nem, de egyesek szerint igen (én sose végeztem mérést ezzel kapcsolatban).

(#787) al_age válasza Cathfaern (#786) üzenetére


al_age
senior tag

fogynak a lóerők véglegesen sajnos.
ha mondjuk először értél vele pirosba, akkor talán még visszaáll az eredeti szintre, de később lassan fogynak a pacik:(

[Szerkesztve]

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#788) al_age válasza Type-R (#784) üzenetére


al_age
senior tag

gumikról pedig:
szerintem egy endurance versenyen sem kell feltétlenül a legkeményebb gumi, án pl a monaco-i enduranceot egy 787b-vel nyomtam le párszor, és ha jól emlékszem, középkemény, vagy kemény gumikkal.
ötször álltam ki, de megérte, mert amíg jobban tapad a gumi (márpedig a középkemény jobban tapad, mint a szuper kemény) addig lehet hogy többször állsz ki vele, de elképzelhető, hogy annyival jobb köridőket produkálsz, hogy megvered mondjuk a szuperkemény-3 kiállás taktikát.

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#789) Type-R válasza Cathfaern (#786) üzenetére


Type-R
őstag

Hát ha tényleg romlik a teljesitmény az nem jó dolog:O, mert elég sokat vezettem öreg olajjal , pedig minden verseny elött cserélek.

(#790) Type-R válasza al_age (#787) üzenetére


Type-R
őstag

Ez azt jelenti hogyha nem is használod, vagy mindig új olajjal használod még akkor is fognak tovább fogyni az LE-k?

(#791) al_age válasza Type-R (#790) üzenetére


al_age
senior tag

nem, dehogyis.
gyakran cserélj olajat és akkor minden rendben lesz:)
akkor fogynak, ha már többször kigyulladt az alacsony olajnyomásszintet jelző led:)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#792) Type-R válasza al_age (#791) üzenetére


Type-R
őstag

Épp az a problémám a 100 körös verseny felénél villant fel, és pont a kedvenc verdámról van szó az S2000 LM Race Car-ról.
mod: azt valahogy meg lehet csinálni hogy a memoria kártyán ne irja mindig fölül a régebbi mentést, hanem egy újat csinálni?

[Szerkesztve]

(#793) Cathfaern válasza Type-R (#792) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

modra:
sajnos nem :( egy kártyán csak egy mentés lehet.

(#794) Viktor77


Viktor77
titán

Új árhírek, ettől beszartok! :D

Saturnban, csütörtökön. (Europark, Mammut)

PS2: 29.990FT!

WRC2+TIF+The getaway+GT3=9900FT!

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#795) kíváncsi válasza Viktor77 (#794) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Hella!

Viktor77, ez már az új ps2? és csak csütörtökön dobj már valami linket meg plussz infót erről mert akkor felugrok Pestre ha ez komoly :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#796) Viktor77 válasza kíváncsi (#795) üzenetére


Viktor77
titán

2 Saturn nyílik Pesten, elötte mindkettő Media Markt volt. Linket nem tudok adni, mivel a postaládánkba dobták a szóróújságot. Csütörtökön nyitnak, reggel 7-kor, és sztem a jobb cuccok még délelött elfogynak.

És sűrgősen szokj le a Vikizésről! :(((

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#797) kíváncsi válasza Viktor77 (#796) üzenetére


kíváncsi
senior tag

írtam a Moderátor topikba hogy modósitsák át. Sry, hogy Vikinek szólíttottalak és már le is szoktam róla :D

Nincs Scannered vagy digi géped, hogy feldobd ide a szórólapot:F

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#798) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Viktor77 ez már az új? milyen színű ami az újságban van?

Vannak még jó stuffok az ujságban?

Te mész venni valamit?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#799) Viktor77 válasza kíváncsi (#797) üzenetére


Viktor77
titán

Sajna csak telóval készült képet tudok mutatni, de a lényeg látszik.



Ami még érdekes lehet egyeseknek, az a 100hz-es JVC tv 80K-ért.

Én nem veszek semmit, akkor megyek dolgozni. :)

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#800) kíváncsi válasza Viktor77 (#799) üzenetére


kíváncsi
senior tag

köszi szépen :)

Mi lesz ott nagy nyomor :( meg ha elfogy minden délelőtt akkor mindegy :(

De jó lett volna. Lehet van a sok ps2 doboz között egy fehér ps2 gt4 prolougeal 29990-ért :D

Tv típusszámot tudsz mondani?

Tényleg ti mennyire tippelitek a ps3-at árban? ps2 mennyi volt anno mikor megjelent?

PSP-je esetleg PSX-e van valakinek?



[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.