Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#251) al_age válasza Raymond (#248) üzenetére


al_age
senior tag

hát nincsenek bekötve:)

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#252) al_age válasza Viktor77 (#250) üzenetére


al_age
senior tag

Yamauchinak az idehaza az japán:DDD

A fekete lyukak olyan helyek, ahol Isten nullával osztott. 8 hobbit = 1 hobbyte?

(#253) Type-R


Type-R
őstag

Mennyire játsuhatól az autús játékok a PS2 kontrollerer , vagy inkább kormánnyal. Itt gondolok a GT3,GT4 és a RB rally-ra. Az autós játékok játszhatók egyszerre ketten is egymás ellen osztott képernyőn ?

(#254) Viktor77 válasza al_age (#252) üzenetére


Viktor77
titán

Érted Te, hogy hogy értettem! :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#255) Viktor77 válasza Type-R (#253) üzenetére


Viktor77
titán

A GT3 tökéletesen játszható kontrollerrel (a gombok analógak, meg ugye a két kar is), kormánnyal sajna még nem tudtam kipróbálni. A játékok játszhatóak ketten, osztott képernyőn.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#256) Type-R válasza Viktor77 (#255) üzenetére


Type-R
őstag

Egyrészből ez megynyugtató hogy kormányt nem kell vegyek , kevesebb kiadás.:DDD .

(#257) Viktor77


Viktor77
titán

NFS Rivals (PSP) movie itt: Bővebben: link

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#258) Raymond válasza Viktor77 (#257) üzenetére


Raymond
félisten

Nem rossz egy hordozhato geptol...:)

De lehet kicsit tovabb kell majd a PSP-re varni:
Bővebben: link

[Szerkesztve]

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#259) Type-R válasza Viktor77 (#257) üzenetére


Type-R
őstag

Én csak arra lennék kiváncsi mennyit akarnak kérni egy ilyen PSP-ért és a játékok mennyit fognak kerülni?
Mikor jelenik meg a GTA4 PS2-re?

(#260) Sir Pocok válasza Type-R (#259) üzenetére


Sir Pocok
őstag

szerintem 80-90k valszeg....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#261) Viktor77


Viktor77
titán

Media Marktban 40K az ezüst PS2, és jár hozzá egy James Bond: Nightfire játék. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#262) Type-R válasza Viktor77 (#261) üzenetére


Type-R
őstag

Melyik Media Merktban? Talán ha a közeliben akkor el is megyek és veszek egyett, habár én GTA4-re várok.

(#263) Cathfaern válasza Sir Pocok (#260) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Kb. annyiba fog kerülni, mint most egy sima Ps2.

(#264) Viktor77 válasza Type-R (#262) üzenetére


Viktor77
titán

Mindegyikben. Árkád, Westend, Europark, Pólus.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#265) illusiON válasza Type-R (#259) üzenetére


illusiON
őstag

ha nem gt4 re hanem gta4re gondolsz akkor te a sanandreas után érdeklődsz... ha jól tudom október-november körül, szal ehónap vége felé jön ki ps2re, de nem hazánkban, csak külföldön!
ui: MO-n legelőbb november vége ha jól tudom...

[Szerkesztve]

( : no woman no cry : )

(#266) Raymond válasza illusiON (#265) üzenetére


Raymond
félisten

''ha nem gt4 re hanem gta4re gondolsz''

Hidd el nekem a GT4-re gondolt... :D

:))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#267) Type-R válasza illusiON (#265) üzenetére


Type-R
őstag

Mind a kettő érdekel a GTA4 és a GT4-is. De ha itt pécsen is kapok PS2-őt James Bond-al 40k-ért akkor most veszek. Amikor utoljára bemente a mediába akkor csak az egy bemutatópéldány volt amin éjjel nappal a roma gyerekek játszanak. A foszer azt mondta ha akarom visszacsomagolja azt vihetem. Inkább nem.:P

(#268) Keitaro


Keitaro
addikt

Szerintetek hol érdemes nekiállnom Lunar : Silver Star Story keresésének?
Nem akartam neki új témát nyitni, tudom, nem a vasról szól, de gondoltam azért belefér :)

(#269) Raymond válasza Keitaro (#268) üzenetére


Raymond
félisten

Bővebben: link

Bocs...;)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#270) Keitaro válasza Raymond (#269) üzenetére


Keitaro
addikt

Amerikából és 100 dolcsiért ami ráadásul nem is collectors ahogy a felirat mondja hanem complete? :(
Bár nem tom mi a különbség. De jó eséllyel nem küldi ide, és ha igen akkor az méééég sok pénz :(
De megbocsájtom :DDD
Azért ha valaki tud egy jobb megoldást ne habozzon velem közölni, eddig még az ebay tűnt legjobbnak, de az se az igazi

(#271) Nimrod


Nimrod
addikt

A tanácsotokat kérném!
Régen konzolos voltam - Nintendo meg pár noname - aztán jött a PC. Nem is volt semmi gond, de vagy úgy jönnek a játékok, hogy befejezetlenek - értsd. telepit, utána mág nyolc patch rá, hogy jó is legyen -, vagy unalmasak. A régi játékoknak még van is egy külön gépem, csak már azok is unalmasak - főleg a grafika miatt. Nomeg néha az operációs rendszer is beleszól, hogy teljes legyen az öröm. Viszont nemrég vettem egy új telót - Sony Ericsson T230-ast - és seggreültem, olyan szép rajta a VRally - igaz, csak demo. :F
Ezek után úgy döntöttem, hogy nem ruházok be többet PC-re, hanem inkább valami másba, pl. konzolba, amivel esetleg néha még egy-egy DVD-filmet is megnézhetek, de nem követelmény.
PS2 már talán öreg - lévén régóta van a piacon.
X-Box - jól hangzik, de voltak hirek a készülő X-Box 2-ről, de azóta sincs róla hirem.
A lényeg, hogy ha ki akarok kapcsolódni, semmi más dolgom ne legyen, csak lecsüccsenni és játszani - ergo legyen hülyekompatibilis. Talán van Rainbow Six valamelyikre, csak nemtom, melyik az.
Játékok terén legyen hozzá verekedős, taktikai (lásd Rainbow Six), FPS - Postal?!? :DDD -, esetleg repülőgép szimulátor és néhány arcade autós (pl. Motorhead).
Várom a tanácsotokat és előre is köszönöm!

(#272) Nimrod


Nimrod
addikt

Amit kifelejtettem, hogy csakis a TV-re köthető konzolok jöhetnek szóba, a kéziek nem.

(#273) mkerika


mkerika
csendes tag

sziasztok.nem találom az ingyen sms témát.
itt olvastam valahol,hogy a www.friss.shyper.com- on van ilyen.meg is csináltam és működött.tegnaptól viszont már nem.mit tudtok róla?az admiral nevű tag segített nekem.
tudtok valamit?
választ várok.köszi.mkerika

óvónéni

(#274) Cathfaern válasza Nimrod (#271) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A Ps2 és az X-Box relatív kis időkülkönbséggel kerültek piacra, kb. ugyanannyi idős mindkettő (persze nem PC-s szemmel nézve, ahol 1 hét alatt már 2 generációváltás is megtörténik pl. VGA-knál :D).
A leírt játékok alapján én inkább az X-Box-ot ajánlanám neked. A következő generációs konzolok 1,5-2 éven belül fognak jönni, de értelemszerűen kissé magasabb áron, mint amennyiért most Ps2-t/X-Box-ot vehetsz ;)

(#275) Cathfaern válasza mkerika (#273) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem tudom melyik témára gondoltál, innen válogathatsz: Bővebben: link. Legközelebb légyszives használd a keresőt.

(#276) Nimrod válasza Cathfaern (#274) üzenetére


Nimrod
addikt

Az X-Box-ok még mindig fagynak időnként, vagy az csak eleinte volt?
Hülye kérdés, tudom, de menteni lehet e (X-Box) a játékállást?

Létezik e más konzol is pl. a Cheapboy-on hirdetetteknél? Gondolok itt pl. a soha meg nem jelenő Phantom-ra és hasonlókra.

(#277) Nimrod válasza Cathfaern (#274) üzenetére


Nimrod
addikt

Látom egynémely konzolhoz lehet venni billentyűzetet is, leirás alapján pl. netezéshez. X-Box-al lehet modemes előfizetéssel netet elérni (ami engem érdekelne az a levelezés és a böngészés lenne)?

(#278) Keitaro


Keitaro
addikt

Szerintem nagyrészt a játékok döntenek, X egy kicsit jobb dvd lejátszónak és van benne alapból vinyó, ez netnél jól jöhet.
De én most egy PSTwo-ra vágyom :)

(#279) Viktor77 válasza Nimrod (#271) üzenetére


Viktor77
titán

PS2 igaz, hogy régi,de épp ezért nagyon sok játék van rá, és a Sony 2010-ig játéktámogatottságot igér (a PS1-es játékokat már meg sem említem). Az XBOX2 úgy tudom nem lesz kompatibilis az 1 játékaival (bukta). Így kvázi kevés játék lesz rá a megjelenésekor.

Ha konzol veszel azon bizony nem hemzsegnek az FPS-ek, igaz Medal sorozat, és Call of Duty van PS2-re is, XBOX-on meg még a Halo 1-2 ami üt. Arcade autós játékkal Dunát lehete rekeszteni PS2-n, és ugye itt van minden idők legjobb autós játéka (minden platformot belevéve), a Gran Turismo 3, és jön a 4 is. Verekedős mindkettőre van, PS2-n ugye a Tekken sorozat, és a Soul Calibur 2.

DVD mindkettőn megy. PS2-n még kölön kiegészítő sem kell (az 50004-es sorozat viszi az írott, újraírható DVD-ket is), irányíthatod a lejátszást kontrollerrel, XBOX-hoz mindenképp kell a távirányító.

Kicsit elfogult vagyok a PS2 irányába (talán látszik is), ezért az XBOX-ról bővebben majd valaki más ír. Most például a PS1-es Tomb Raider 1!-et nyomom és eszméletlen jól szórakozom.

PS2-ről még annyit, hogy most 40K az ezüst színű a Media Marktban, és jár hozzá egy James Bond játék is.

MOD: Na, amíg ezt legépeltem, lett 6 másik hsz. :D

[Szerkesztve]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#280) Cathfaern válasza Nimrod (#277) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azt hiszem lehet, de nagyon nem ajánlom a TV kis felbontása miatt (és lehet hogy csak broadbrand-al lehet).

Más konzolok: Jelenlegi generációban nem. Retro ketegóriás van egy csomó, de gondolom azok nem érdekelnek (illetve handheld-ek között van egy-kettő)

(#281) Keitaro


Keitaro
addikt

Btw egy gyenge, netezésre alkalmas gép + PS2 az igazi :)
Egyébként milyen játékokat szeretsz?

(#282) Nimrod válasza Cathfaern (#280) üzenetére


Nimrod
addikt

Régebbiek nem érdekelnek, mivel DVD nuku rajtuk.
Most akkor X-Box-on nem lehet DVD-t lejátszani, csak ha van távirányitóm? :F
A DVD azért is érdekes, mert lenne pár anime, amit eredetiben akarok beszerezni, és értelemszerűen nem hetvenhét beltéris cuccot akarok (értsd most videó+analóg műhódvevő egy tévén, ehhez jönne még egy konzol, külön DVD-playert meg nem akarok érthető okokból), hanem akkor már vigye a konzol is (ami jelen állás szerint X-Box lesz, mivel megtaláltam a játékok között a Rainbow Six-et).

(#283) Viktor77 válasza Nimrod (#282) üzenetére


Viktor77
titán

Így van, muszáj a távirányító, az még kb. 8K.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#284) Sir Pocok válasza Nimrod (#282) üzenetére


Sir Pocok
őstag

nem kell hozzá távirányító.... csak egy kis softmod és utánna mindent le fog jáccani... :) (divx,Xvid + ami létezik....)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#285) Viktor77 válasza Sir Pocok (#284) üzenetére


Viktor77
titán

Én úgy tudtam kell, sorry, Te vagy az XBOX szakértő. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#286) Nimrod válasza Keitaro (#281) üzenetére


Nimrod
addikt

Most éppen egy 486-osról netezem és van egy gyengébb 486-os csak játékra. Na ezt a két gépet akarom kiiktatni az életemből - noha vehetnék újjat, de ez az amit nem akarok.
Játékok terén mint irtam inkább Rainbow Six és társai, verekedős (Mortal), stratégia - Starcraft nincs konzolon? :DDD - és hasonlók. Esetleg még FPS - Hitman vagy hasonló nincs? Mert érdekelnének még a minnél emberközelibb játékok is - pl. Hitman, vagy Postal 2, csak asszem ezek only for PC. :(((

(#287) Viktor77 válasza Nimrod (#286) üzenetére


Viktor77
titán

Hitman biztos van XBOX-ra, talán PS2-re is.

Valami Starcraft van konzolra, de az nem RTS.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#288) Sir Pocok válasza Viktor77 (#285) üzenetére


Sir Pocok
őstag

nem vagyok egy ikszbox szakértő csak én megbütykőltem a gépecskémet... lassan már nem is konzol..... ;)

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#289) Nimrod válasza Sir Pocok (#284) üzenetére


Nimrod
addikt

Ergo berhelés nélkül nem, igaz?

(#290) Keitaro válasza Nimrod (#286) üzenetére


Keitaro
addikt

Ahogy Viktor is írta Hitman van, mind2 gépre.
Stratégiákat PS-re láttam eddig többet, X-boxon bevallom még egyet se. C&C tuti van pl PS-re. Mortal mindkettőre van, verekedős fronton sok van mindkettőre, a Tekken az ami csak PS2.
Starcraft lesz konzolon SC : Ghost névvel PS2-re biztos, de az nem strat lesz :)
Még Diablo is van egyébként PS-re :))
PS egyik nagy előnye, hogy már 9 éve nyomják rá a játékokat (PS1-et is beleszámolva) így brutális a kínálat.

(#291) Nimrod válasza Keitaro (#290) üzenetére


Nimrod
addikt

Lehet, hogy veszek egy PS1-et, egy PS2-őt és egy X-Box-ot? :DDD

Konzolos magazinokat mit ismertek? Nekem most csak az 576 Konzol jut az eszembe. Van olyan is, amelyikhez mellékelve adnak játékot is (valami rémlik, hogy anno volt amelyikhez könyv+pószter volt)?

(#292) Keitaro válasza Nimrod (#291) üzenetére


Keitaro
addikt

PS1-et minek? Lejátsza a játékait a PS2 :)
Nekem is csak a kbyte ugrik be

(#293) Nimrod válasza Keitaro (#292) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem csak most esett le. :DDD

Most a Playstation Magazin után keresek Google-lal, de csak nem lelem.

(#294) Viktor77 válasza Nimrod (#291) üzenetére


Viktor77
titán

Tessék, magazin. Bővebben: link

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#295) Nimrod válasza Viktor77 (#294) üzenetére


Nimrod
addikt

Pedig itt is néztem, csak a szemem nem szúrta ki. :DDD



Asszem karácsonyra meglepem magam egy PS2-vel, másra nem is, DVD-zésre mindenképp jó lesz.
Köszönök minden segitséget!

[Szerkesztve]

(#296) Viktor77 válasza Nimrod (#295) üzenetére


Viktor77
titán

Ha a mostani verziót veszed akkor mindenképp 50004-es legyen, ha meg már PStwo-t akkor mindegy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#297) Type-R


Type-R
őstag

Nemrég láttam az egyik külföldi kereskedelmi csatornán egy reklámot. A reklám egy PS2 -hez valo focis játék volt , és a srác bevitte az arcát a játékba valami eyetoy nevű programmal. Lehetséges ez vay csak rossszul értettem az egészet?

(#298) anyonyimus


anyonyimus
tag

Lenne egy kérdésem emberek.Nekem itthon máig megvan az öreg DreamCast-om,de játékokat egyre nehezebben találok rá.Viszont azt olvastam valamelyik külföldi ujságban,hogy mind a mai napog adnak ki rá játékokat.Szerintetek ennek van valóságalapja?Mert ugye magát a gépet már többéve nem gyártják...(Sajnos)

Aláirtam,kéremszépen..

(#299) Raymond válasza anyonyimus (#298) üzenetére


Raymond
félisten

Ezt az oldalt nezegesd: Bővebben: link

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#300) Cathfaern válasza anyonyimus (#298) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Elvétve tényleg adnak még ki játékokat, de csak japánban. (pl Border Down ami nem olyan régen jött ki, egy arcade shot-em'up átírás). De ott is mondjuk félévente egyet, de akkor sokat mondok.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Melyik konzolt válasszam? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.