Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Konzol Játékok

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah mivel tegnap is ugy tapasztaltam hogymásokat is érdekel a dolog ezért megérdeklődtem hogy szabad-e ilyen topicot nyitnom...rábólintottak ugyhogy aki konzolos játékról szeretne beszélgetni esetleg elekadt az írjon bátran:)

ÉN már rengeteg konzol tulaja voltam és tudom hogy biza jók a Konzolos játékok:)

Leher kérdezni NES,SNES,N64,GC,NWII, PS1,PS2,PS3, X,X360 , Dreamcast...stb stb egyszóval ármilyen konzolra megjelent játékről:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kezdésnek talán én Kérdeznék:)

Ismeri valaki a Zelda játékokat? (kedvencem) :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) doc


doc
nagyúr

éppen mostanában kezdtem el gondolkodni azon hogy kéne venni egy konzolt, pontosabban wii-t
de ahogy néztem, elég kevés játék van még hozzá (vagy csak rossz helyen néztem :D) és azok is baromi drágák, 12-15e HUF
csak rossz helyen néztem, vagy tényleg ilyen kicsi még a kínálat?
érdekelne általános tapasztalat is a wii-ről (tudom hogy van wii totyik, de irdatlan hosszú, nekem csak egy szubjektív, tapasztalatokon alapuló kis összefoglaló kellene)
meg még egy:
kicsit félve merem bevezetni... szóval parasztosan megfogalmazva: tudok a gépen wii-lemezeket másolni, ill. írott lemezekkel játszani?
nem teljesen warezra gondolok, én PC-n is azt csinálom hogy letöltöm a játékot, és ha tényleg tetszik akkor megveszem vhol (többnyire aukciós oldalakon, fillérekért ;))
egy konzoljáték ára azért kicsit sok ahhoz hogy csak úgy vaktában kiadjak rá egy csomó pénzt

meg úgy látom, hogy viszi a GameCube játékokat is, ez teljesen működő dolog?

(#4) Sirandrish válasza doc (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát szerencsédre volt WII-m is:)
mondjuk az az igazság hogy 3játékom volt rá anno...Wii Sports amit ugye adnak hozzá, Wii play és a Zelda...
Nekem tapasztalataim azok hogy ha nem érdekel a bődületes csilicsálé grafika akkor a lehető legjobb válsztás...tény...a hw-ja gyenge de olyan élményt nyujt az egész amihez semmi sem hasonlitható..
a Kínálat nem a legnagyobb viszont ha érdekelnek a Platform játékk mint pl Zelda,Mario akkor nemis kell sok játék mert ezek baromi hosszuak:)
van rámód hogy vigye a másolt lemezeket tehát ez se lehet gond persze plussz pénz azis..

Jah és a GC-s játékokat gond nélkül viszi:)

Mindenre válaszoltam?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) doc válasza Sirandrish (#4) üzenetére


doc
nagyúr

tökéletes, és meggyőző válaszok, köszönöm :R

a grafika különösebben nem érdekel, amíg egy minimális szintet megüt, márpedig nálam már a PS2 is messze teljesíti ezt a szintet :D
pont azért gondoltam a Wii-re, mert ez nem csak egy újabb konzol a sok közül hanem tényleg nyújt valami pluszt, többet
meg így a párommal is tudnánk ketten játszani
a GameCube-os játékok meg olcsóbbak mint a Wii-s, így főleg jó választásnak tűnik
ja, platformjátékokat szereSSük mindketten, anno a Giana Sisters-t C64-en van 500-szor végignyomtam :D
párom meg a Supertuxot csinálta végig nemrég

MOD:
ja, még egy: ezekben a hosszú platformjátékokban (meg úgy általában a játékokban) hogyan szokott működni a mentés? adott helyeken, vagy pályák végén, stb?

meg az USB csatlakozója mire jó? controllereket lehet rákötni vagy akár egy pendrive-val is kezdhetek valamit?

[ Szerkesztve ]

(#6) Sirandrish válasza doc (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát Party verhetetelen a masina az tuti...tehát ha többen egymással illeetve egymás ellen akartok akkor bitang...nekem kb 1 hónapig csak a hozzá kapott wi sprtsom volt meg plussz irányitó...hát haverokkal meg asszonnyal ugy elvoltunk mint még soha:D

Jah is a Giana bitang game volt...imádtam:)

Általában ott mentessz ahl akarsz de bizonyos helyszinek elejére rak töltés után..tehát ha van pl egy kastélynak 2 bejárata és te a bal oldalin mész be de közel a jobb oldalihoz mentel akkor a betöltésnél a bal oldalinál fog kitenni..

az USB-t nemtum mire jó mert ugye a Wii-mote az vezetéknélküli a GC joyoknak meg van 4 külön port ami nem usb:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) doc válasza Sirandrish (#6) üzenetére


doc
nagyúr

tényleg, arról nem tudni valamit hogy esetleg lesz-e NES/SNES emulátor Wii-re? lehetne tolni a retro-Mariot :D
bar lehet hogy ez mar inkabb a Wii-topicba valo kerdes

(#8) Sirandrish válasza doc (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

van itt tudás nyugi:)
Emurol én nemtudok viszont van ilyen kártya amit lehet kapni boltkba és azknak pontértéke van...2000pontsról tudok..és le lehet szedni wii-re nes,snes vagy akár 64es gamekat is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9) doc válasza Sirandrish (#8) üzenetére


doc
nagyúr

ez nem hangzik rosszul, milyen árban van egy ilyen kártya, ill. meg tudom vhol nézni neten hogy hány pontba kerülnek a játékok?
úgyis akartam venni a páromnak egy snes-t Mariozni, így legalább nem kéne még egy konzol :D

(#10) Sirandrish válasza doc (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Parancsolj

A játékok azthiszem 500-800 pont között vannak...
de ha belegondolsz 2000pont 7K és abból legalább 3-4 gamet veszel akkr szerintem elég jó..főleg ha 64eseket veszel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) doc válasza Sirandrish (#10) üzenetére


doc
nagyúr

ez nagyon jól néz ki...
bazz, asszem bele kell húzni a maszek melóba, kell nekem egy wii :DD
netre hogyan csatlakozik? van rendes menüje ahol be lehet állítani a tcp/ip kapcsolatot? akkor már csak egy elég hosszú utp kábel kell ami elér a switch-ig :D
bár lehet hogy amúgy is a monitorra kéne kötni, ha jól tudom tud vga csatit kezelni
egy 21"-os monitor szerinted elég játékra? csak mert a másik szobában, ahol a tv van össze kéne csukni az ágyat hogy elférjünk, és azért a 63 cm-es tv meg a 21"-es monitor között nincs olyan őrült nagy különbség
főleg hogy a tv 50Hz, a monitor meg 85...

MOD: a régebbi konzoljaid is megvannak még? vagy cserélgeted őket?
van köztük kedvenced?
ja meg egy régóta érdeklő kérdés: ugyan nem vagyok nagy fps-őrült, de érdekelne hogy mennyire használható egy ilyen jellegű játék konzolon, egér hiányában

bár ha van egy kis esze a játékgyártóknak, csinálnak egy wii-kontrollerre alapozott fps-t, aztán lehet hadonászni mikor gyünnek a monszták :DDD
mekkora lenne már Doom-ban wii-n puszta kézzel ütni az ellent... :U

[ Szerkesztve ]

(#12) doc válasza Sirandrish (#10) üzenetére


doc
nagyúr

hm, nemzetközi oldalon 20 USD a kártya, ez pont fele a magyar árnak
asszem külföldről fogok ilyeneket rendelni :) még postaköltséggel együtt is megéri, de ha sikerült vmi "kintszülöttet" találni aki megveszi és elküldi a kódot, az meg tuti jó üzlet

(#13) Sirandrish válasza doc (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van menü ahol betudod lőni a netet...én nem próbáltam mert akkor még nem érdekelt:)
egy 21es moncsi bőven jó játékra..a lényeg hgy legyen helyed mozogni mert pl a Tennishez kell hely ha normálisan akarsz suhintani:D

Most jelenleg nincs konzolom de minden féle volt már...legalábbis ami az elmult 10 évben jelent meg:) Játékélmény szempontjából a wii volt a kedvencem...:)

FPS jó wii-moteval
még a megjelenés tájában adtak ki bizonyos Red Steel nevü gamet...még nagyon alap maga a game ugye mert sietni kelett vele de ideális az FPS kipróbálására..egyszer láttam egy 20perces videt róla mikörben a csókét is mutatták...állat lehet nagyon..főleg hogy a wiimote nem késik...ahgy csinálod abban a minutban már az van a képen is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) Sirandrish válasza doc (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..a külföldi ismi nem hátrány..meg ha nincs akkor rendelsz 2-t és pk-val együtt max 2Kval lesz drágább ami ha aztveszed hogy 9K-ért kapsz vagy 5-6 gamet szerintem nagyon jó:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) doc válasza Sirandrish (#13) üzenetére


doc
nagyúr

jól elbeszélgetünk így ketten :D
na majd karácsony után biztos megjön a jónép az új konzolokkal meg játékokkal

(#16) Sirandrish válasza doc (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem lesz érdeklődés...azért nyitottam mert a Konzol rovat inkább a gépekről szól (mndjuk mst mi is arról dumálunk:D) de a játékinfok meg jöhetnek ide..elég sok gamet toltam végig konzolokon is...lehet segiteni is tudok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) doc válasza Sirandrish (#16) üzenetére


doc
nagyúr

nekem az első és utolsó játékkonzolom kb. 15 évvel ezelőtt az akkori sláger fekete, "húzógatós karos" gép volt, azt szerettem is nagyon :)
aztán mikor a C64 megjött, rendesen háttérbe szorult
viszont van egy játék, amit gyerekkorom óta imádom, pénzbedobós gépben játszottam vele sokszor:
egy tök egyszerű autós game, amiben felülnézetből látszik a járgány, és előzgetni kell a többi autót, meg jönnek időnként mindenféle részek, pl. éjszakai ahol csak a fényszórók által világított terület látszik, jeges pálya, útelágazás, stb.
nem tudod ennek mi a neve? illetve gondolom sok ilyen létezik, de ha lenne konzolra is (főleg vmi Nintendora :DD) az nagyon állat lenne...
ha lenne kis időm írnék is ilyet, de hogy mikor lesz rá annyi szabadidőm azt nem tudom sajna :(

(#18) Sirandrish válasza doc (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Sajna nem ugrik be semmi a jellemzésedről...illetve képek vannak a fejemben de nevet nemtudok és szinte tuti hogy nem is ugyanaz a dolog:)

Nekem a Kedvenc gamem 98óta a Zelda...az csak Nintendon van..ezért is ragaszkodom ahhoz a céghez:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nehari Andris, d Konzol rovat van:DMondjuk ott nem konkrétan játékokról van szóTeis kicsit belekötöttél a cod5-be most én is ebbe :DDD

(#20) Sirandrish válasza Bencus88 (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én kértem engdélyt Moderátor bácsiktól bibiii:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) Bencus88 válasza Sirandrish (#20) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor is :DD Bele akarok kötni ebbe a topikba:)

(#22) Neró válasza Bencus88 (#21) üzenetére


Neró
őstag

Ilyet nem szabad csinálni Ripper03 bácsi.
Még elened fordul a padavan. :D
Még az is lehet ,hogy el is tanulja. ;]

| www.diablohungary.hu

(#23) Sirandrish válasza Bencus88 (#21) üzenetére


Sirandrish
legenda

Belekötöttél...ezért hagynod kell majd COD4be hgy 50heccsátot adjak hogy meglegyen egy cselendzs:DDD

Amugy ne csak offoljunk...nincs tapasztalotok semmi konzl gameról?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) Bencus88 válasza Neró (#22) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Értem beletörődök:D
Ha már játékoknál tartunk:
Tekken 5
Crash mindegyik verziója

(#25) Sirandrish válasza Bencus88 (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Crash zsir..Tekken 5 elmegy..
a Crashben csak a 3at nem vittem végig..a CTR-t is végigtoltam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#26) Bencus88 válasza Sirandrish (#25) üzenetére


Bencus88
nagyúr

És a Crash Bash?Az elég nehéz, de lehet ketten nyomatni az a jó benne.

(#27) Sirandrish válasza Bencus88 (#26) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem azt is kihagytam:)
a Crash Twinsanity-vel játszottál PS2-n? nah az nehéz...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#28) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Én most az Assassin's Creedre vagyok rákattanva Xbox-on.
Még nem tudom, hogy utána mivel fogok játszani, de a Forza2-t is be akarom fejezni.

(#29) Sirandrish válasza (Kolombusz) (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha már autós és box akkr PGR...vélemény?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) Bencus88 válasza Sirandrish (#27) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ps 2 nem igazán inkább ps1 :K

(#31) Sirandrish válasza Bencus88 (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Twinsanity csak ps2-re jelent meg:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) (Kolombusz) válasza Sirandrish (#29) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szerintem Forza 2.
Megvan a PGR4, de nem nagyon tudtam beleélni magam.

Igaz nem sokat játszottam még eddig, de adok neki esélyt még.

(#33) Bencus88 válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Épp azért mondtam:)

(#34) Sirandrish válasza (Kolombusz) (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát adj is mert szerintem messze a legjobb a stilusában:)

Ripper: értem én:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#35) kari:16r


kari:16r
csendes tag

én most a burnout dominátort nyomom ps2-őn! csíteket nem tuttok hozzá?

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#36) Bulldog. válasza kari:16r (#35) üzenetére


Bulldog.
csendes tag

én csak cehatot tok!

[ Szerkesztve ]

Boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#37) dante3


dante3
addikt

Személyes kedvenceim:
Ps1: Parasita Eve 2., Medievil, Countdown Vampires
Ps2: Ico, Black, God Of War 1-2., Shadow of the Colossus,
Ps3: Uncharted /most még/
:B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#38) kari:16r válasza Bulldog. (#36) üzenetére


kari:16r
csendes tag

cheat de mindegy! na asszem megint nekiállok gta lcs-ezni....

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#39) Sirandrish válasza dante3 (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ico meg SotC?
hu te már aztán tudod mi a jó:)
nemgondoltam volna hogy valki ezen a forumon egyáltalán ismeri:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#40) Sirandrish válasza kari:16r (#38) üzenetére


Sirandrish
legenda

ITT nézz körbe..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#41) dante3 válasza Sirandrish (#39) üzenetére


dante3
addikt

Naná, de a legjobb mind közül a Parasita Eve 2./Final fantasy és Resident Evil elegye, és ugye Square játék/ , nem is kell többet hozzáfűznöm, sztem! :DDD

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#42) Sirandrish válasza dante3 (#41) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ismerem bár nekem az annyira nem jött be.:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#43) mad1 válasza dante3 (#41) üzenetére


mad1
veterán

parasite eve 2!!!!!
az osszes residentnek odavert!!!mind grafika mind jatekban a legjobb volt.ps1en!
azert vagyok lelkes mert mar 2000ben volt farcry viiiz effekt!ps1en.emlekszel?az uveghazban a vegen.legjobb volt! :C

Ne szemetelj ! = Steam

(#44) dante3 válasza mad1 (#43) üzenetére


dante3
addikt

:K , nagyon agyafúrt játék volt, számtalanszol elakadtam benne! :)

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#45) Sirandrish válasza dante3 (#44) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha elakadás akkr Fina VII:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#46) dante3 válasza Sirandrish (#45) üzenetére


dante3
addikt

Final Fantasyval csak ps2-n kezdtem el játszani X és X/2-vel! jó volt mindegyik

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#47) Sirandrish válasza dante3 (#46) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha az X2 tetszett akkor a VII-et imádtad volna:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) fiATHaLON válasza (Kolombusz) (#28) üzenetére


fiATHaLON
őstag

Atyaúristen !

Én is most nyomom az Assassin's Creed-et, és döbbenetes.
Azt kell mondjam, hogy még nem vágott hanyatt így hangulat,
mikor bejött az első középkori városkép...
Egyetlen hátrány, hogy minden pillanatban feszülten kell kagylóznom,
mert ugye felirat nincs a beszédeknél. :DDD

(#49) Bulldog. válasza fiATHaLON (#48) üzenetére


Bulldog.
csendes tag

ha mégeccer megszólalsz akkó kitiltalak more!

Boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#50) Pompi válasza Bulldog. (#49) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Akkor most ezen és az eddig a fórumon nyújtott alakításodon gondolkozhatsz pár napot. Boldog Karácsonyt!

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Konzol Játékok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.