Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Konfig építés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) _Gudella


_Gudella
senior tag

Elkészült végre az új gépem, most tökre örülök, gondoltam megosztom veletek: :)

kaptam Northwoodot, és egy kis tuning is összejöt, bár azért több is lehetett volna...

[L]http://www.gudella.fw.hu/[/L]
http://www.gudella.fw.hu/

(#2) Pety válasza _Gudella (#1) üzenetére


Pety
senior tag

Miért festetted le cd olvasót?Lehet ugyanilyet feketében kapni,én is inkább vettem.Ne hari de borzalmasan festesz:)


[Szerkesztve]

"A számítógéppel kitűnően megoldható minden olyan probléma, amely számítógép nélkül fel sem merülne"

(#3) _Gudella válasza Pety (#2) üzenetére


_Gudella
senior tag

a működő példányt feketében vettem....oda van írva, hogy amit lefújtam az már egy bedöglött, és csak helykitöltére szolgál :)

az 1,7-1,72 volt nem okozhat hosszútávon gondot a procinál, ha közben végig 38 fok alatt van?

[Szerkesztve]

(#4) Blackmate válasza _Gudella (#3) üzenetére


Blackmate
senior tag

Ezekkel az enyhen meleget megfogo - es valamelyest hangszigetelö - szönyegdarabokkal a HDD hany fokos?

(#5) Vadászmenyét válasza _Gudella (#3) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Hát őszinte gratula. Ez már mesterműenek mondható. Mennyiért vetted ezt a házat? És a táp milen fajta és mennyi volt?

(#6) Vadászmenyét válasza _Gudella (#3) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

És mikorra készült el? És ezeket a változtatásokat mennyi idő alatt végezted el?

(#7) _Gudella válasza Blackmate (#4) üzenetére


_Gudella
senior tag

35-38....jó tudom lesz még nyáris...de ez szerintem így rendben van....amúgy a szőnyegdarabok, sokat segítenek hangon, mert nem veszik úgy át a rezgéseket a ház elemei...mert előtte az volt, hogy pl a vinyó magában halk volt, de ha beépítwettem a házba akkor már borzasztó hangos volt az egész, így búgtak az oldallapok...amúgy mindenki aszongya hogy ez a leghalkabb vinyó, de azért igazság szerint messze van a halkságtól... viszont tényleg halkabb mint a Seagate Barracuda IV, meg főleg halkabb a régebbi vinyóknál

(#8) _Gudella válasza Vadászmenyét (#5) üzenetére


_Gudella
senior tag

Házat az Apostol Comp-ban rendelte, 19500+áfa, Cfieftec Dragon DA-01BD4

a Táp Coolink AP-400X, és asszem 11-12 + áfa körül volt

(#9) _Gudella válasza Vadászmenyét (#6) üzenetére


_Gudella
senior tag

ez úgy volt, hogy egy hétbe telt, mire minden alkatészt beszereztem, és közben mindig csinálgattam ami már épp megvolt

(#10) Vadászmenyét válasza _Gudella (#8) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Köszi az adatot. Amugy nagyon állat lett a házad:) És az a vízhűtés mennyiből jött ki neked?

(#11) _Gudella válasza Vadászmenyét (#10) üzenetére


_Gudella
senior tag

11500, pluszz majd még kéne még egy víztároló akármi, ami kicsit nagyobb a 12 literes fazéknál.. :)

de ki lehet jönni olcsóbban is, mert nyílt rendszerhez olxsóbban is lehet megfelelő pumpát szerválni, csak még nem voltam biztos, hogy nyílt rendszer marad, először kísérletezek ilyennel... ful terheléssel a 12 liter vízzel olyan 3 órát bír ezzel a tuninggal...bár ilyen terhelés csak direkt erre írt programmal éri a procit...

(#12) Router


Router
őstag

De miért nem hőleadó radiárorral csinálod???

www.reballing.hu/forum

(#13) _Gudella válasza Router (#12) üzenetére


_Gudella
senior tag

Így olcsóbb...ha nincs folyamatosan sok órát max terhelésen a proci (márpedig nem szokott) akkor hidegebb.... és ez a gép nem lesz mozgatva...arra majd építek egy kisebbet... és így a pumpa is halkabb, mintha benne lenne a házban, és nem vízben lenne...

(#14) Router


Router
őstag

értem! Én radiátorral csinálom!

www.reballing.hu/forum

(#15) myrra


myrra
senior tag

és mit tud?

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#16) Esmein


Esmein
nagyúr

de kis csinos masina

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#17) _Gudella


_Gudella
senior tag

A vinyóval valamit ki kéne találni, mert hiába mondja mindenki hogy a Samsiung nagyon csedes, de még így is rohadt idegesítő a hangja

(#18) Majstor válasza _Gudella (#17) üzenetére


Majstor
senior tag

Jó a Géped...
:D
De a karid nem valami pöpec deszka...nem cikizésböl de a memo modulok egyáltalán nem húzhatóak!!!
...nekem is ilyenem van és ezen akadtam ki de nagyon!
GPU-t sikerült kb. +100MHz-ig húzni DE a memória nem bírta a + 15MHz-et sem...
:(((
Szokásos pixell hibák...
Te próbálkoztál e 9200SE VGA Tunningal???
A Coolink AP-350X rendelkezik e ilyen ventivel mint az AP-400X???
A sönyeges megoldás nagyon Elektronik-Supersonik...
:DDD


http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#19) _Gudella válasza Majstor (#18) üzenetére


_Gudella
senior tag

Elektronik-Supersonik :DDD

tehát, mivel játszani soha nem szoktam, ez a videokártya tökéletes a számomra, mert jó képe, van rajta dvi meg tv kimenet és passzív a hűtése. Tehát egy VGA sebességétől annyi az elvárásom, hogy az 1280x1024-es 2d képet akadás nélkül kezelje mindig minden helyzetben, ezt meg már egy jó ideje minden VGA tudja...szal ezt nem fogom lecserélni

azt hogy melyik Coolink tápban van ilyen vanti aztat fejből nemtom, az árlistákon ki szokták rni, hogy ''12cm fan''

(#20) Majstor válasza _Gudella (#19) üzenetére


Majstor
senior tag

Akkor semmi gáz....
De azért lehet vele játszani is...nem a Doom3-asról beszélek de a
NFS Underground, GTA Vice City, MOHA, Project IGI simán fut...
:D
A kép pedig jó...pont ahogy állitottad.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#21) Amigo78 válasza Vadászmenyét (#5) üzenetére


Amigo78
senior tag

a táp igy ránésre is koolink

(#22) kretenallat


kretenallat
senior tag

csak annyit h a cdromrol amit lefujtal nem lehet lepattintani az elolapot vagy mas miatt nem vetted le? bar ha bedoglott akkor nemsokat szamit h osszefujtad az egeszet

ja es meg annyit h lehet h a passziv hutesu northbridget arra terveztek h a kornyeken van mar egy par legkavaro anelkul is es az majd segit rajta, de nemtom.

a geped nekem teccik bar en a szonyegdaraboktol irtozom :F

[Szerkesztve]

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#23) _Gudella válasza kretenallat (#22) üzenetére


_Gudella
senior tag

''ja es meg annyit h lehet h a passziv hutesu northbridget arra terveztek h a kornyeken van mar egy par legkavaro anelkul is es az majd segit rajta, de nemtom.''

erre már én is gondoltam, lehet hogy nyáron majd kerül fölé egy 5 voltról működtett ventilátor, de most stabil a gép... acd meghajtónak meg azért van lefújva a többi része is, mert a felette mobil racknek olyan a kialakítása, hogy a teteje is bőven kilátszik, tulképpen azért került be hogy azt a helyet kitöltse



a vinyó hangja néha nagyon idegesít...de ha pl húj egy kis szél kint, akkor meg már észre sem veszem hogy megy valami....szóval igazán csökkenthetnék már a költségeit a mozgó alkatrészek nélküli adattárolásnak :)

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Konfig építés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.