Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fawkes


Fawkes
őstag

Hali!
Elgondolkodtam ezen és nem tudok dönteni hogy mi legyen lenne lehetőség kompresszoros hűtésre és Athlon XP 3200+ 200fsb-s procira de nemtom melyiket vegyem mert a duronom menne 2600-2800 körül kompival ugye 3200+-t meg alapból 200fsb-s még ezt is lehet egy kicsit húzni szal nemtom egy kompresszor maradandó procinak meg esik az ára szal segítsetek dönteni érveljetek mellette vagy ellene...

Fawkes

(#2) Szeke válasza Fawkes (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Kicsit fogalmazd már át légyszi, vagy legalábbis használj írásjeleket és különálló mondatokat, mert így az egész hozzászólásod egy mondat :F
Szvsz barton jobb választás.

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#3) -=Ghost=- válasza Fawkes (#1) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

most mit akarsz?
venni egy kompreszoros hűtést és nem tudod mejik procidra rakd? vagy venni akarsz egy kompresszoros hűtést és egy procit csak nem tudod hogy milyet???
nem értem :F

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#4) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

vagy a cím alapján vehecc egy kompi hűtést vagy egy procit... és nem tudod hogy bartont vegyél vagy a kompival húzd az athlonodat?

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#5) Fawkes


Fawkes
őstag

Lehetőségek:Venni egy kompihűtést a duronomra
Venni egy Athlon 3200+-t 200fsb sima léghűtéssel...

(#6) -=Ghost=- válasza Fawkes (#5) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

ezesetben szerintem proci mert a kompival ne hiszenm h a duront fel fogod húzni 3200+ra...
+a kompi hűtés nagyon bonyi meg nagy meg egyebek...
szal 1 szavazat a 3200+os athlonra

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#7) Fawkes válasza -=Ghost=- (#6) üzenetére


Fawkes
őstag

Okay de csak hogy tudd a duronom léghűtéssel 2300Mhz-n stabil és 2400Mhz-n bootol:D

(#8) -=Ghost=- válasza Fawkes (#7) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

tök jó... az én 2.6 os p4 em meg alapfeszen megy 3ghz n 3.2n bootol winfos betöltés után kékhalál...
vallszeg kő néki egykis fesz... :))

[Szerkesztve]

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#9) Thrawn válasza Fawkes (#5) üzenetére


Thrawn
félisten

Én rávetném magam arra a kompresszorra!!!!! Gondolom ez is többféle
procira használható. (majd vegyél egy Athlon FX-et! :) )

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) Fawkes válasza Thrawn (#9) üzenetére


Fawkes
őstag

Ha lenne anyim akkor nem kérdezném hanem egyből megvenném:D

(#11) Keitaro


Keitaro
addikt

+1 szavazat a kompresszoros hűtésre, ha neked minden paramétere megfelel. Időtállóbb és később is jól jöhet. 3200+-t nem vennék, akkor inkább egy kisebb és felhúzni

(#12) iguana válasza Fawkes (#5) üzenetére


iguana
őstag

vennéd a kompresszoros hűtést, vagy csinálnád? ha vennéd akkor, hol, és milyet?
én láttam egy házilag készített kompi hűtést, és hát elég sok macerával csinálta meg a a srác...meg hát elég zajos volt, bár nemtom, hogy ez más kompi hűtésre is igaz. szentem a 3200+ kifizetődőbb, azért nem egy olcsó mulatság a kompresszoros cucc.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#13) konrad


konrad
aktív tag

És hol lehet ilyen kompresszoros hűtést fellelni?

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#14) Alvin_ti4200 válasza Fawkes (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

2500+(@3200+) és Zalman AlCu:)

(#15) iguana válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


iguana
őstag

szentem is ez a legjobb, legegyszerűbb, legköltséghatékonyabb megoldás. a sógoromnak is iylet állítottam össze.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#16) Fawkes válasza iguana (#12) üzenetére


Fawkes
őstag

Hwsw-n olvastam egy srác csinálja elég jó árban 40k volt a legolcsóbb és azért a teljesítménye sem rossz...

(#17) Fawkes válasza Alvin_ti4200 (#14) üzenetére


Fawkes
őstag

Neemááá mindenkinek olyan van:)
Akkor inkább behozatok Thermalright Sp 94-t:)

(#18) Fawkes válasza Fawkes (#17) üzenetére


Fawkes
őstag

Ja és srác kompihűtést csinált a vga-ra odaficcen:D

(#19) Viktor77


Viktor77
titán

Kompresszoros hűtés rulez!!! És egy gyenge kis Duronos eredmény:

[L]http://www.hwtesztek.hu/index.php?oldal=toplista&view=olvas&id=259[/L]

Amúgy beszéltem Templomegerével (Őt ugye nem kell bemutatnom!), és azt mondta haverja csinálja neki a kompresszoros hűtést. Az egyfejes 55, a kétfejes 75-be kerül, de itt folyamatos mínusz fokokról beszélünk.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20) iguana válasza Viktor77 (#19) üzenetére


iguana
őstag

hm. az nem is olyan rossz. a gyári cuccok ennél sokkalta drágábbak. van bami kép esetleg ezekről? milyen kompi? danfoss?

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#21) fLeSs válasza Viktor77 (#19) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Az nem Duronos, hanem Bartonos eredmény, a 3DMarkok soxor az XP procikat Duronnak ismerik fel.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#22) Fawkes


Fawkes
őstag

Most ''beszéltünk'' és nonstop megy mennyire terheli meg ez a villanyszámlát?

(#23) westlake válasza Fawkes (#1) üzenetére


westlake
félisten

errol a kompresszoros hutesrol irjal mar legyszi egy kicsit bovebben
milyet, mennyiert, honnan?

Play nice!

(#24) Fawkes válasza westlake (#23) üzenetére


Fawkes
őstag

55k Dodo csinálja a HWsw-n találod 2650Mhz-n hajt egy bartont nonstop megy !
Kérdezz s válaszolok:)

Szerk.:2565Mhz-n:)

[Szerkesztve]

(#25) zeg válasza Fawkes (#24) üzenetére


zeg
senior tag

Azért a párszáz MHz többletért, érdemes ennyit adni egy hűtésért? Szvsz nem éri meg. A vízhűtés az, mely halksága miatt jó választás, a házi készítésű/készíttetésű ára jóval barátibb mint a házi kompresszoros hűtésé, és alig lesz a proci kevésbé húzható(200-300MHz?).

[Szerkesztve]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#26) Fawkes válasza zeg (#25) üzenetére


Fawkes
őstag

500Mhz de valami vonz:D Nemtom nagy dilemma ez:)
Mennyit fogyaszthat?

[Szerkesztve]

(#27) zeg válasza Fawkes (#26) üzenetére


zeg
senior tag

Mennyi az az 500Mhz? 20%? Ha kétszeres sebességet lehetne vele elérni, akkor azt mondanám OK, de ez a 20 köruli érték nagyon kevés. Az 500MHz az a vizhűtéshez képest, vagy a léghűtéshez képest?

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#28) Fawkes válasza zeg (#27) üzenetére


Fawkes
őstag

Víz szal egy 1600Mhz-s prockot 2600 körül tok járatni...

(#29) zeg válasza Fawkes (#28) üzenetére


zeg
senior tag

Minek egy 1600-os procit 2600-on járatni, amikor brutto 20 körul van barton, ami alapfeszen viszi a 2200MHz-t? Vízhűtéssel és fesz emeléssel pedig 2400-on is mehet. A 200MHz-ért nem vennék kompresszoros rendszert 75ezresért.

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#30) Fawkes válasza zeg (#29) üzenetére


Fawkes
őstag

Igazad van és ezt én is tudtam de olyan csábítóak a mínuszok nemtom amúgy tudodmilyen jóérzés meveszed a 10000hufos procit és szinte 2X olyan sebességen hajtod? :C
De amit te mondasz az az ésszerű...

(#31) Fawkes válasza Fawkes (#30) üzenetére


Fawkes
őstag

tudod milyen külön :B

(#32) zeg válasza Fawkes (#30) üzenetére


zeg
senior tag

Ha úgy gondolod, hogy a 75eFt számodra nem jelent nagy anyagi terhet, akkor vedd meg, sokakat érdekelne a végeredmény. Ha viszont pénzszűkében vagy, korlátozottak anyagi lehetőségeid, esetleg úgy gondolod, hogy ennyi pénzt számodra fontosabb/értelmesebb dolgokra is el tudsz költeni, akkor inkább a házibarkács vízhűtést válaszd. A te pénzed, te döntésed, én semmire sem akarlak rábeszélni:) (márcsak azért sem, mert én még soha nem láttam élőben kompresszoros hűtést)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#33) westlake válasza zeg (#29) üzenetére


westlake
félisten

zeg, van valami hobbid? ird mar le....

Play nice!

(#34) Cane válasza zeg (#32) üzenetére


Cane
őstag

a vízhűtéséből sem lett semmi,ő csak érdeklődik. :P

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#35) westlake válasza Fawkes (#30) üzenetére


westlake
félisten

en igazabol csak sajat keszitesu hutesnek tudok orulni..
penzert mindent meg tudsz venni...
en most egy duplapeltieres hutessel szevedek..

Play nice!

(#36) Cane válasza westlake (#35) üzenetére


Cane
őstag

na ez érdekel...
hány wattos elemeket használsz? hideg oldal, lecsapódás, szigetelés; meleg oldalt mivel hűtöd, stb. stb...

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#37) westlake válasza Cane (#36) üzenetére


westlake
félisten

szep sorban 128w, a szigeteles meg kerdeses, viszont nagyon jo otleteim vannak.
ha szigeteles van, lecsapodas nincs:)
meleg oldalt agyertelmuen vizzel hutom, tehat peltier+viz lesz.
bar en is gondolkoztam a gazhutesen, mivel ez a peltieres megoldas meg dragabb mint az, es ugye a gaz jobban hut...

Play nice!

(#38) hobizoli válasza Viktor77 (#19) üzenetére


hobizoli
nagyúr

CPUid 6-10-0, L2=512k...ez egy Barton



hobizoli

több drón kell ;P

(#39) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Kompresszoros hutes made by Dodo @HWSW: [L]http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=50660&st=200[/L]

:C


hobizoli

több drón kell ;P

(#40) zeg válasza westlake (#33) üzenetére


zeg
senior tag

Miért kérded?

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#41) westlake válasza zeg (#40) üzenetére


westlake
félisten

hagyjuk.....

Play nice!

(#42) zeg válasza westlake (#41) üzenetére


zeg
senior tag

Van egy olyan érzésem, hogy nem a hobbimra vagy kívancsi, sejtettem, hogy ilyen kérdésemre ez lesz a válaszod.:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#43) westlake válasza zeg (#42) üzenetére


westlake
félisten

ha tudod miert kerdeztem, szerintem gondolkozz rajta egy kicsit....

Play nice!

(#44) zeg válasza westlake (#43) üzenetére


zeg
senior tag

A kérdést már sokan feltették nekem, de még senki nem kérdezte tőlem egy hardware fórumban. De azért gondolkozok, köszi, ártani biztos nem árt:D

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#45) westlake válasza zeg (#44) üzenetére


westlake
félisten

lehet, hogy megint felreertettel?
ne azon gondolkozz, hogy mi a hobbid, hanem azon, hogy miert kerdeztem toled..

Play nice!

(#46) Fawkes válasza Cane (#34) üzenetére


Fawkes
őstag

:D Jópfa csakhogy elégsok ideig volt víz a gépemben...Mármint vízhűtés csak nem volt esztétikus így eladtam és most újra vízzel hűteném a cumót csak most fölvetődött a gázhűtés és ezt már szépre akarom megcsinálni nem Gettótechre:D

(#47) zeg válasza westlake (#45) üzenetére


zeg
senior tag

Nem értettelek félre, tudom miért kérdezted tőlem. Szvsz egyszerűbb lett volna leírni a véleményed. Vagy fel sem tenni a kérdést.:)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#48) westlake válasza zeg (#47) üzenetére


westlake
félisten

akor jo:D

Play nice!

(#49) relic


relic
tag

Nekem most van egy kompis hűtésem, de nincs rákötve gépre, mert még kell pár kiegészítő! (Aspera kompi + hőleadó radi 8 hőcsővel + hőmérsékletkijelző + 4 halk venti) Majd ha meglesz a blokkhoz a keret meg a többi cumó akkor írok eredményeket!
Most léggel 2500+@3200+ (440fsb; 1,775V), üresjáratba 33-34 fok, terhelve 39-40.
(Coolink NPH2 + Thermalright paszta + nForce2 Cooling Patch)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.