Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Komolyabb Input Lag ered a GPU-ból (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Nojzinho


Nojzinho
újonc

Sziasztok! Párótok segítségét kérném ,aki otthon van az ilyesmi témában. Nem tudtam hogy a GPU-hoz, vagy a monitorhoz (téma) irjam e ezt a problémát, de végül azt gondolom, hogy ide kellene. Szóval egy jó ideje már bajlódok a korábbi streamer gépemmel, amit egy ideje már a párom használ játékokra, mivel az RX 5600 XT videókártyám, eléggé durva input laggot képez. 400 FPS van a Valorant nevű Competitive játékban, ahogy a CS:GO-ban is, de úgynevezett "stutter" akadás, jön elő, hiába több mint a duplája az FPS a refresh ratenek, ami 165Hz. Kipróbáltam már más monitorral is, XL2546 Divina Blue, ami az egyik legjobb gaming monitor, 240Hz, azon szintén ez volt a probléma. Szerintetek is a videókártya lehet a baj? Vagy esetleg driverkezeléssel megoldható lenne? Mind2 monitoron FreeSync opció bevolt kapcsolva ahogy az Adrenalinba is a FreeSync Premium. Ezek kikapcsolásával sem lesz jobb. Megköszönném ha segítetek. Egyébként használtan vettem az itteni aprón a GPU-t, de egy nagyon rendes eladóval volt dolgom és a termék szép állapotban érkezett, nem gyanusítanám a hibás eladással egy percig sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) CoolMan válasza Nojzinho (#1) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Üdv!

Kérdezd meg az [link] Azonnali VGA-s kérdések órája topikban.

Ezt zártam.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Komolyabb Input Lag ered a GPU-ból (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.