Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

A hűtő ferde, vagy a fotó nem jó pozícióban készült?

#tarcsad

(#2) Acélfarkas válasza Yutani (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Szerintem a hűtő ferde. A talpához képest az egész torony meg van dőlve. Az utolsó szerelékes képen is látszik a ferdeség.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#3) Yutani válasza Acélfarkas (#2) üzenetére


Yutani
nagyúr

Hát, akkor van még mit fejleszteni a minőségellenőrzésen az OEM gyártónál, akitől a Kolink veszi a hűtőt.

#tarcsad

(#4) Acélfarkas válasza Yutani (#3) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Lehet felvásárolták az esztétikailag hibás darabokat és azokat szórják ki némi haszon reményében. ;]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#5) Wombath válasza Yutani (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

A hűtő ferde. Így jobban látszik a logó, amikor felülről belenézel a házba ;]

(#6) #52931072


#52931072
törölt tag

Így kell ezt, fogjunk valami nóném vackot, megfújjuk metál festékkel, aztán dupla áron rásózzuk a jónépre. Az ajánlott tdp meg jó lesz 65 wattnak is.
Amire kevés a tartozék hűtő, arra ez is kevés lesz.

(#7) Semplar válasza Yutani (#1) üzenetére


Semplar
őstag

Hogy ne ragadjanak alatta a légbuborékok. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#8) Patrick


Patrick
addikt

Kolink Umbra helyett először "Coimbra"-t olvastam. :D

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#9) oriic válasza Patrick (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

de la Coronilla y Azevedo ;]

Live-Die-Respawn

(#10) Patrick válasza oriic (#9) üzenetére


Patrick
addikt

y Azevedo! :K

Bocs az offért. :D Ők megérdemlik. :B

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#11) CzG001


CzG001
tag


Kolink Pisa... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Gigabyte X470 AORUS ULTRA GAMING, AMD Ryzen 2700X, Corsair 16GB 3200MHz Vengeance LPX Red KIT, Inno3D GeForce GTX 1660 Super Compact, FSP Hyper M 600W, Samsung 860 Evo 500GB

(#12) fecke78


fecke78
senior tag

Gyönyörű minőségi foss ,ahogy a tesztek is mutatják .. ajánlot plecsni remélem ment ( végig se lapoztam)

(#13) Aprósólyom válasza Yutani (#1) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nézd meg a proci feletti tömböt. Tökéletes perspektívában van.
Ránézése a tesz alapján is talán a 2. és 3. osztályú hőcsövekből és lamellákból készülhetett, azért produkál ilyen teljesítményt. Ehhez képest viszont kva drága, h még finoman fogalmazzak.

Végül is az is működő megoldás lehet, hogy a gyengébbre sikerült alkatrészekből terméket készítenek és nem bedarálják, újrafeldolgozzák, mert az is egy fajta "veszteség". De nem kellene akkor eszméletlenül olcsón adni ezt a hűtőt? :F
Ez alig ér 8-9000HUF-nál többet. De akkor is inkább hamarabb vennék pl. egy Deepcool AG300-t 8k-ért, csak hogy kiragadjak egy példát a sok-sok alternatívából, 10-12k-ért egy SoolerMaster 212- valamelyik változatát.

Jevons paradox

(#14) Aprósólyom válasza #52931072 (#6) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Nemá. 65W TDP-t elvisz az Intel gyári 1500 forintos hűtője is egy picivel nagyobb "zajjal". Tudom mert, a tudományos kíváncsiságtól hajtva :DDD , fél évet használtam desktop/irodai feladatokra és gamingre.

Jevons paradox

(#15) lujo10


lujo10
aktív tag

Amennyiben az egyszerűség = gagyi, akkor szerintem minden rendben ezzel a hűtővel :DDD

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#16) Angie™


Angie™
addikt

Ez most tényleg gyárilag ferde?

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#17) tserrof77 válasza Angie™ (#16) üzenetére


tserrof77
senior tag

Vótmá' :DDD :DDD de igen, az.

Az ára ehhez képest horror. Deepcool és ID bőven ad ilyen hűtőt fele-kétharmad árban :U :U

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#18) fanti válasza tserrof77 (#17) üzenetére


fanti
addikt

Az ID ilyesmit ad, csak az nem ferde, és fele ennyibe kerül...

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#19) Ermac válasza fanti (#18) üzenetére


Ermac
tag

Na hát ezaz ennyi pénzért nem éri meg, túl budget cucc, ha fele ennyibe kerülne talán megérné, Deepcool AK400 / BQ pure rock 2 1000x jobb választás azonos áron.

We are Many You are but One

(#20) tserrof77 válasza fanti (#18) üzenetére


tserrof77
senior tag

:K :K :R

Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

(#21) Gismo


Gismo
addikt

11000 Ft körüli áron már elviselhetőbb. A tesztben (korábban olvastam) azthiszem még 15000 Ft körüli ár volt említve, ami tényleg sok.

(#22) Synthwave válasza fecke78 (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"végig se lapoztam"

Igen, így szoktak születni a minőségi kommentek. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#23) fanti


fanti
addikt

Kolink...LCpower...huhhhh...még budipapírt sem vennék tőlük...

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#24) Gismo válasza fanti (#23) üzenetére


Gismo
addikt

LC-powerből fut 2 procihűtő ismerősi körben, irodai gépeket hűtenek, hibátlanul, hangtalanul.
Hasonlóra ez a Kolink is jó lehet(ne olcsóbban)

(#25) Angie™ válasza fanti (#23) üzenetére


Angie™
addikt

A tápegység és a cpu hűtő azért nem egy kategória, biztonság szempontjából. Igazad van, komolyabb védelem nélküli tápegységet, hatalmas rizikó használni, még irodai gépben is. Ha az megy, vihet magával mindent, is…
Egy low budget prochűtő nem fogja magával rántani a fél gépet. Maximum nem túl jó a hűtési teljesítménye, de ha megállna rajta a cooler a proci ugyis lekapcsol, ha eléri a kritikus hőfokot.

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.