Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Köldökszösz

Hozzászólások

(#21) Papa-Georgo válasza Sick Boy (#20) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

kikéne próbálni, h köldök körül szörteleníteni, és utánna is lesz e?
Ezzel lehetne a szőr, szösz fogó mivoltát vizsgálni :C:U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#22) Latissimus Dorsi


Latissimus Dorsi
senior tag

Fábry már pár évvel ezelőtt értekezett a köldökszöszről.
Amikoris kiderült, hogy a köldökszösz mindíg KÉK. Szal minden ellentétes hireszteléssel szemben, semmi köze a póló szinéhez:D
Rajtam most kék póló van szal nem tom igazolni a dolog hitelességét, (most is KÉK), de igérem holnap pirosat veszek fel, és elétek tárom köldökszöszkörüli vizsgálatom eredményét.:)

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#23) anulu


anulu
félisten

nekem is van. jófajta fekete pölök farabjait össze is szedik. szvsz egy kisebb ruhatárat össze lehetett volna már hozni ebből a mennyiségből, feltéve, ha vki veszi a fáradtságot, és új pólót/pulóvert csinál belőle... :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) brownus válasza Viktor77 (#2) üzenetére


brownus
veterán

Akkor jöhet a mix-es topik is?;]

[Szerkesztve]

(#25) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

KOllegak ha mar a poloknal tartunk jerzees zt215-ost balla-ekon kivul lehet magyarorszagon venni 10-20-os mennyiseg??? /nem koszonom 80db nem kell:- )))/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26) Sick Boy válasza Papa-Georgo (#21) üzenetére


Sick Boy
őstag

ahh, epilationt inkább kihagynám... :D

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#27) Viktor77 válasza brownus (#24) üzenetére


Viktor77
titán

Nem, azok bőven elférnek az adott zenei stílus topicjában.

És ez a topic is csak felmérés részemről.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#28) Papa-Georgo válasza Latissimus Dorsi (#22) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Nekem csomoszór piros...

Ez már a Mátrix.....kék vagy piros :Y

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#29) Papa-Georgo válasza Viktor77 (#27) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

teis megoszhatod tapasztalatodat..ha gondolod

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#30) Viktor77 válasza Papa-Georgo (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Idemásolom amit már leírtam.

''Valszeg szerintem is a póló anyaga miatt van. És most egy köldökszösz miatt öltözködjem máshogy? Minek?
Fürdésnél kimosni azt kész. Erről többet nemigen lehet elmondani.
Esetleg egy full előlapi borotválás.'' - De ez utóbbi elég macerás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) ody42 válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére


ody42
senior tag

régebben nekem is volt, de újabban nem találok ilyet magamon, vagy azért mert az összes pólómból elfogyott a szösz, vagy azért mert mostanában inkább 'brand' pólókat hordok :) nemtom...hasszőröm nem hullott ki, szóval amiatt tuti nem.
(viszont egy párnára valót összegyűjteni, na az beteges, hol olvastad te ezt?)

(#32) Neck


Neck
veterán

Nekem soha nem volt, de nekem nem szőrös a hasam... Majd növesztek, és kiderítem, ok?

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#33) neduddki válasza Papa-Georgo (#28) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nalam stabilan sotetszinu, hiaba ha afekete a szorom:- )))
Habar ugye tendal a polo szinehez:- )))
Szinte kizarolagosan jerzess 385m-et hordok, a vekonyabbak azok pedig tobbnyire jaszapatin keszult joszagok: fibri, grunberg es mitton en meg mijjen mattrivcal:- ))) /de ezek ne igazan egy sujcsoport a 385m-val/
Az adidasrol es egyeb nagy nmarkakrol vagy 6 eve tejjesen leszoktam otod aron sokkal jobbak az aranycimkes jerzeesek /a fene egye oket mikor a 385m-et felvaltotta a zt215:- ((((/

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#34) ipgirl


ipgirl
tag

:C micsoda téma :C

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#35) erdoke


erdoke
titán

Egy kamerát kellene a póló alá tenni, aztán gyorsítva megnézni a szösz kialakulását. ;)

PS: Ma kicsi volt...:D

A legjobb aláírás a héten

(#36) Papa-Georgo válasza ody42 (#31) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

googleba beírtam köldökszösz :DD:C

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#37) Papa-Georgo válasza erdoke (#35) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

ez jó 5let, kíváncsi lennék rá, télleg...ilyen endoszkóp szerű cucc kéne alá, azzal lehetne fogni

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#38) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

UI: Ma nem volt, mert nem volt rajtam póló ;]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#39) Kidus válasza ipgirl (#34) üzenetére


Kidus
őstag

Szerintem nekünk nem sok tapasztalatunk van ezzel kapcsolatban, jól tévedek? :D
Bár már hallottam a legendát, egyszer már a saját szememmel is láttam egy ilyen híresneves köldökszöszt :D
( kék volt ) :C

Assuming Control

(#40) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Legközelebb ha észlelek magamon egy ilyet,lefotózom és belinkelem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Köldökszösz
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.