Hirdetés

2023. február 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Köldökszösz

(#1) Papa-Georgo

Papa-Georgo
senior tag

Köldökszösz

a fiú szőrös hasa a napi ledörzsölődött ruhamennyiséget valami félresikeredett perisztaltikus mozgásnak köszönhetően, beirányítja a köldökbe és ott újra összedolgozva a bolyhokat, helyes kis köldökszöszöket készít. este, fürdés előtt, a lány óvatosan kipecázza onnan, majd beleteszi egy befőttes üvegbe. évekig gyűjtik és ha elég kitartóak, akkor majdan születendő babájuknak csinálhatnak belőle kispárnát.

Csak azért bátorkodtam erre topikot nyitni, (tudom értelmetlen, láma, fake, voltmár, becsukják...stb.) keresgéltem, de nem sokat találtam.

Szerény megitélésem a témával kapcsolatban, azután fedeztem fel, miután egyszer naon régen a Fábry showban felvetették a kérdést, utánna megnéztem és tényleg :Y van ilyen...
Tök fura, de jópofa, valószínüleg a felső magyarázat lehet az oka az egésznek, baráti körömben végeztem kutatást, lányok esetében nem találtam, tehát feltételezhető, hogy kell hozzá a hasszőr, de mondjuk akkor lányoknál is előfordulhat, amelyiknek szőrös a hasa :P. Férfiak esetében pedig megtalálható, bár volt akinél nem, de ez betudható annak, hogy nem minden póló esetében áll fenn a köldökszösz termelés. (saját tapasztalat)
Én néha egész kicsitket, máskor meg vmi batár nagyokat lelek benne...

Csupán az érdekelne engem, hogy a kedves fórumtársak körében milyen a helyzet, illetve foglalkoztat e vkit.

Felesleges kérnem, hogy ne OFF-oljátok szét, mert tom úgyis vannak OKOS emberek, akik nem tudnak ellenállni, és értelmetlen hozzászólásokat tesznek. Szal akit nem érdekel, NE olvassa, csak ennyit tudok hozzá tenni.

Akit pedig tényleg érdekel, írjon, kíváncsi vagyok.

Köszönöm :R

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#2) Viktor77

Viktor77
félisten

Topicot megnyitom, hogy lássuk mibe fordul egy ilyen topic.

SAMCRO

(#3) Papa-Georgo

Papa-Georgo
senior tag

Élünk újból...THX

Szóval emberek, csak értelmesen ha kérhetem! :R

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#4) _Volkovy_

_Volkovy_
nagyúr

Ilyen nálam is van :D
Én se értem :D

(#5) harry válasza Viktor77 (#2) üzenetére

harry
veterán

:( na de topic? kutatás, vélemények köldök szösszel kapcsolatban? hát nem tom... tesztet nem akartok írni?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#6) Papa-Georgo válasza _Volkovy_ (#4) üzenetére

Papa-Georgo
senior tag

Megesik, de mint mondtam, sztem a hasszőr és póló anyaga kombó hozza létre, meg persze köldök alakja is, nekem pl. mélyebb, akinek ilyan tök lapos, vagy kifelé áll, annál nincs sztem.

(#7) Papa-Georgo válasza harry (#5) üzenetére

Papa-Georgo
senior tag

ha leszel önkéntes teszt alany... ;]

(#8) Tacso

Tacso
aktív tag

Mióta szőrős a hasam nálam is van!:B
Szerintem helyes az elméleted...:D

No Stress on Cres - I love my Cruze

(#9) _Volkovy_ válasza Papa-Georgo (#6) üzenetére

_Volkovy_
nagyúr

Jaja,mindig a póló színének megfelelő színű a szösz.És nem tudom,hogy kerül oda.

(#10) bcs

bcs
aktív tag

nekem sosincs.
lehet, hogy azért, mert szinte kizárólag adidas pólót hordok?

(#11) harry válasza Papa-Georgo (#7) üzenetére

harry
veterán

talán inkább mégsem.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#12) Motion_Blur válasza Papa-Georgo (#1) üzenetére

Motion_Blur
félisten

Hát ez nagyon LOL:DDD, könnyezek a röhögéstől, de nekem nem szőrös a hasam (annyira), így nem tudom kipróbálni :O

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#13) Papa-Georgo válasza bcs (#10) üzenetére

Papa-Georgo
senior tag

Kínai póló RulZ :DD

(#14) mayerlaci válasza _Volkovy_ (#9) üzenetére

mayerlaci
senior tag

Szerintem ahogy izzadsz belédragad.

megvan már a szám?Mert akkor leveszem.bocs az offért

(#15) Papa-Georgo válasza Motion_Blur (#12) üzenetére

Papa-Georgo
senior tag

Nekem sem, csak köldök körül vannak ilyen ''szöszfogó'' szőrök...

(#16) bcs válasza Papa-Georgo (#13) üzenetére

bcs
aktív tag

azt nem szeretem, mert megnyúlik, megcsavarodik, kilyukad, meg jobban izzadok.

(#17) Monya78

Monya78
veterán

Nekem elég szőrös...úgyhogy van ilyen köldökszöszöm
Általában akkor feltünő ha sötét pólót viselek..

(#18) Papa-Georgo válasza mayerlaci (#14) üzenetére

Papa-Georgo
senior tag

Izzadással nem annyira van összefüggése, mert sima napon is van, amikor abszolút nincs kitéve az ember semmi izzsztó tevékenységnek

(#19) Papa-Georgo válasza bcs (#16) üzenetére

Papa-Georgo
senior tag

amúgy márkásabb póló esetén is találtam már, szal, sztem attól függ a póló mennyire bojhosodik...az pedig márkás cucc esetén is fennállhat.

(#20) Sick Boy válasza Papa-Georgo (#18) üzenetére

Sick Boy
őstag

sztem k***a jó topic, naon LOL :Y :D :DDD :R
nekem is van, mer' jó szőrös a hasam YEAH

[kép]