Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Winner_hun válasza Cs1bu (#47) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze, vedd meg az eredetit, 4K, simán nemsok:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#52) Cs1bu válasza Falco6 (#48) üzenetére


Cs1bu
tag

:R ámen :R

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#53) Cs1bu válasza Winner_hun (#51) üzenetére


Cs1bu
tag

jogos lehet az lesz...

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#54) Winner_hun válasza djyuri (#50) üzenetére


Winner_hun
félisten

:D én mindenre emléxek:D telepítést megy inkább ne...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#55) Cs1bu


Cs1bu
tag

Vezér elment aludni, sziasztok jo éjt holnap re...mindenki mentse a topicot .. :)

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#56) djyuri válasza Cs1bu (#49) üzenetére


djyuri
őstag

Hmm....jóó ;)
Ezt kicsit halkan...nem akarom a bajt..azért írtam priviben :U
De amit garantálok,hogy minden olyan játékot megveszek szépen sorban eredetiben,amivel neten akarok játszani vagy komolyabb party-kon...Lásd Generals deluxe,Terminator 3,Imperium G2...stb
Főleg most,hogy lement egy csomó ''régi'' kedvenc játékom eredeti cd ára,így már az UT is csak egy-két fizetésre áll tőlem... :R

(#57) Winner_hun válasza Cs1bu (#53) üzenetére


Winner_hun
félisten

heyles

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#58) Falco6


Falco6
tag

na asszem én is befejeztem mára
mindenkinek jóéjt
Sziasztok!

(#59) I_Am


I_Am
veterán

Srácok a chatelést el sem kellett volna kezdeni. Van msn, TeamSpeak (ha már klánoztok akkor ezt tuti használnotok kell, vagy Ventrilot) ott beszéljétek meg a továbbiakban.

Ha meg ut2k4 akkor végre megint lesz gyakrolóellenfél a klánom számára. ;]

Agyaggalambok. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#60) HunChaos


HunChaos
aktív tag

Én cs-re jelentkeznék,hamár kezdésnek jó poén is elég sokféle kisülhetne belőle!!:D:DMármint a klán dologból,mert eddig csak úgy találomra felmentem szerverekre és mentem! :DD

[Szerkesztve]

(#61) Cs1bu válasza I_Am (#59) üzenetére


Cs1bu
tag

Sorry tényleg én is tudom hogy ola alakja lett de nem annak szántan ezt a topicot... kérlek ne zárd!!!

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#62) I_Am válasza Cs1bu (#61) üzenetére


I_Am
veterán

Eddig nem záródott, csak ezek után tényleg ne chat-nek használjátok kérlek. ;)

Valamint ha Neked már van eredeti ut2k4-ed akkor keress meg, velünk jöhetsz addig játszani. :)

szerk: Winner_hun, megtörtént. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#63) Winner_hun válasza I_Am (#62) üzenetére


Winner_hun
félisten

A topikot esetleg nagybetűsíthetnéd, amit kell:)

mod: thx:R

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#64) Cs1bu válasza I_Am (#62) üzenetére


Cs1bu
tag

Figy, nekem nincs meg az eredeti the az elöbb irt progivel (all the see eye) tudok menni játszani...
Figy elöre szolok...rég játszottam, még lassu és szar vok... :) Amugy Ti is valami Klánocska vagytok??? amugy amit alapitani akarok az olan szintü lenne hogy az XDK-t verné :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#65) Cs1bu válasza HunChaos (#60) üzenetére


Cs1bu
tag

Nem mulatságnak szánom a Klánt..én komoylan gondolom, szeretném ha lenne egy olyan klánom akivel eljárhatok versenyekre, s meg is nyerhetjük azokat... nem holmi moka és kacagás

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#66) Cs1bu


Cs1bu
tag

Senki nem akar Klántag lenni?

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#67) Falco6 válasza Cs1bu (#66) üzenetére


Falco6
tag

de csak kicsit magasak az elvárások :(((

(#68) Gergello


Gergello
addikt

ha cod:uo : skilles emberek jelentkezését várjuk frissen alakult( de ügyes emberekből) álló klánunkba: [link]

(#69) Cs1bu válasza Gergello (#68) üzenetére


Cs1bu
tag

Thx az Offot...máskor NE!

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#70) Cs1bu válasza Falco6 (#67) üzenetére


Cs1bu
tag

nézd aki enegm elver az jöhet.. :D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#71) djyuri válasza Cs1bu (#66) üzenetére


djyuri
őstag

Arra,hogy ''magasak'' az elvárások,talán tok javasolni valamit...
Kérlek ne röhögjetek ki,mert későbbiekben hasznos lehet...Tehát: Én azt javaslom,hogy legyen két klán...(nem kiíbál!!!)
Az egyiknek legyél te a vezetője és ezáltal lehetne az a vezérklán...
A másik lehetne az úgynevezett ''agyaggalamb'' klán... (a szó joga levédve!!!!)

Én kapásból jelentkeznék az agyaggalamb klánba...És aki jobbnak érzi magát az megy a vezérlkánba...

A javaslatom háttere a következő:

Az egyik előny,hogy lehet gyakorolni ''ismert'' tagokkal...
A másik,hogy meghatározható módon lehet nézni az agyaggalamb-ok fejlődését. Olyan,mint egy iskola,ahol a ''profi''-k tól lehet tanúlni...
Később kialakulhat a vezélkán 2,vagyis persze egy másik jófajta klán,akik együtt mennek ''harcolni'' és elvinni az arany és ezüst érmet...

(#72) Falco6 válasza djyuri (#71) üzenetére


Falco6
tag

ez nem rossz
szerintem életképes ötlet
meg lehetne próbálni
gondoljatok csak bele----> Cs1bu klánschool LEGYÉL TE IS PROFI AGYAGGALAMB!!!!!!
:C
de komolyan
ez nem rossz

(#73) djyuri


djyuri
őstag

Meglátogattam majndem elfeledett fórumot:
És lehetne venni UT-s karkötőt,csak ember kéne hozzá....
[link]

MOD: Falco6
Nem is viccnek szántam...Leginkább azokért és magamért,akik csak akkor győzhetik le például Winner_hun-t,ha neki sz***-ik a gépe vagy az egere...
Szal nekünk nem árt a gyakrlás...De mivel neten nem valószínü,hogy megmondják,hogy mi a baj a játszásommal,ezért mindenképpen jó ötletnek tarom a neveléses dolgot..
Így még party közben is megtudhatom,hogy mi a hiba és mire figyeljek jobban...vagy ilyesmi.

[Szerkesztve]

(#74) Falco6 válasza djyuri (#73) üzenetére


Falco6
tag

ja
kéne oan mp party ahol profik és agyaggalambok közösen nyomják
ien oktatás szerűség :))

(#75) Falco6


Falco6
tag

ja és hé emberek!!!
itt már mindenki csak utzni akar???????
és a cs meg a cod???????????????
ne rekesszük már ki ezeket!!!!!!!!!!!

(#76) aDM|RaL^ válasza Cs1bu (#1) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

sok sikert, de szerintem ezt így nehéz lesz.

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#77) aDM|RaL^ válasza Cs1bu (#65) üzenetére


aDM|RaL^
őstag

Az a gáz, hogy szerintem ez nem így megy.

Ehhez vagy a játék kezdetétől kellene már játszanod, ehhez évek kellenek, 1ik hónapról a másikra nemfogod megverni xDk-t, vagy ha mégis, akkor isten vagy (vagy az xDk.cs kezét amputálták) :)

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#78) Cs1bu


Cs1bu
tag

Válaszolva mindenre:

Azért az hogy én nyitok egy Klnsulit az durva, az ötlet nem rossz de falco te ismersz neked Gyökeres a helyed a csapatban a balázzsal együtt....ti ketten olyan csapatot alkottok (pláne ha összeállunk 3man) hogy a csillagokat leszedjük az égröl!!! RETTEGJEN AZ XDK!!!!
Amugy a kétklános ötlet nem elvetendö amolyan Utánpotlás csapaz mint a hokiban vagy a fociban.... a Lanparty sem rossz ötlet csak kéne egy hely és idö...a hely adott az idö nem...helyet vagy a ''KLÁN'' bérel vagy Ákoshoz megyünk a Fütött Pincébe :D
Mig nem játszottam én is ''profik'' ellen én is kis csacsi bénya voltam...most sem vagyok sokkal jobb...de már nem ugy lövök hogy körbelövön az áldozatot és utána vezsem észre hogy az csapattárs.. :) akkor talán vágjunk is bele... mint klánvezér feldobom az elsö néhány kérdést: MI legyen a csapat neve?? illetve Prefix-je? Ki hol lakik??? (a miheztartás és a talákozás végett) és mikor tudunk leülni gémelni 1-2 orácskát vagy akár 1-2 napocskát???
Amugy a Offoloknak köszönjük a hozzászolást DE NEM KÉRJÜK!!!

Nem a név teszi az embert naggyá hanem a cselekedetei!!!
nem elefelejtendö!!! és a csapatban nincs egyén!!! Nincs olyan hogy Én jobb vagyok mint xy ezért én akarok a vezérklánba játszani!!! Nem ilyet nem kérek!!! Ha a csapatra azt mondják hogy jo...akkor az az utánpotlásra is tartozik... az utánpotlás klánnak is lesz egy vezére... aki ugyanugy jöhet majd a versenyekre és ha valaki nem birja vagy nem megy neki...akkor csere lesz... (bár ezt hivatalos versenyeken nem tudom hogy lehet megoldani!!!)

Summa Summárum, egy mindekiért s mégtöbben a Klánért!!!

amugy a sponsorokat már gyüjtöm, megprobálom megfüzni a fönököm arrol hogy támogasson minket, s akkor nagy business lesz mert ez egy számtech bolt!!!
Havio jövedelmezést kérek majd.. :) és akkor jo lesz mert felesztjük majd a gpeket, és persze abbol is félrerakunk.. :) mert miböl is kéne majd leutazni.. :D:D:D

Márcsak a honlap készités vár rám, és valami Találo Klánnév, továbbá Prefix :)

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#79) csongi válasza Cs1bu (#78) üzenetére


csongi
veterán

COD Agyaggalambb Csoportba belépnék. MSN címem az adatlapomon.A részleteket ott folytassuk. Egy jótanács a totyikkal kapcsolatban. Ne csinálj belőlle kifestőt, mert a Modik nem nézik jó szemmel.

(#80) Winner_hun válasza djyuri (#73) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azért nem kell az egekbe dícsőiteni, bár tok:B Az biztos, hogy írtani tudok:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#81) Winner_hun válasza Cs1bu (#78) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor szerezz nekem egy videókártyát és fizessétek a netemet, és akkor minden ok:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#82) Cs1bu válasza Winner_hun (#81) üzenetére


Cs1bu
tag

na azért ez nem igy müxik...videokari mi kéne??? mert történetesen tudok egy s mást szerezni joáron beszámitással :)

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#83) Cs1bu válasza csongi (#79) üzenetére


Cs1bu
tag

Belépnél nem lépnél ez nem igy megy.. :) nem jössz mész és csokolom...komoly embereket keresek akik ezt komolyan veszik....és erröl tanubizonyságot kell tegyél... MINIMUM

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#84) I_Am válasza Cs1bu (#64) üzenetére


I_Am
veterán

Eleinte szerintem örülsz, hogy ha az első hónapokban a legfiatalabb klánokat megveritek. Már ott is összeszokott bandák játszanak. xDk-ra meg gyúrjatok még pár évet. :D Bár most hogy újraszerveződött még nincs akkora összeszokás, de a tagok mindegyike jó pár éves játékmúltal bír.

Admi: veletek mizu? Nem látlak mostanában aktivnak (vagy csak 2k4 felé nem nézelődsz)

A klánom amugy a SaF. (Specail Amateur Force) Mi is igy kezdtük, ahogyan Ti. Nézzetek be az ut2004 totyikba itt a prohardveren, ott kezdődött az egész. Igaz azóta már bővültünk sok játékossal. (hogy párat említsek csak úgy felvágásképpen: :D Stormtrooper, Zax, Csorba, Radeer, x/T, [volt Lord, s23, xDk-s játékosok :D] Spunky is szokott velünk jönni ha kedve van játszani. :) Ez utóbbi név inkább Adminak mond valamit. :) És az s23 ut99-es squadja is most csatlakozott 2k4-be és ők alkotják a ctf squadunkat. :) )

Tört serveren nem játszunk, mert nem szeretjük a cheatereket, elrontják a játék örömét. Ha Ti is komolyan akartok a játékokkal foglalkozni akkor elsőként be kell szereznetek őket eredetiben. (pl ut2k4 3.990.- Ft.) Servert eleinte nem kell bérelni, mert ha már megvan egy squadotok akkor akár velünk akár más klánokkal is lehet gyakorolni, akinek servere van, vagy ha elég jófejek vagytok akkor kölcsön is lehet kérni warokra a servereket. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#85) Cs1bu válasza I_Am (#84) üzenetére


Cs1bu
tag

Benned nemcsak egy Jófej mod-ra hanem egy igazi segitökész UT-sra leltem...
Nekem nem az a lényeg hogy én lehessek a klánvezér, hanem az hogy benne lehessek egyben amit végre komolyan is veszenek...voltam már egy párba de mint prioritásban mint pedig észben kinöttem öket... oké hát akkor irány az 576 játékbolt :)
amugy köszönöm a segitséget nem is tudtam hogy servert kell bérelni.... ez nekem furi.. mind1
amugy én a következö erösen amateur klánokba játszottam : [C7] [S.E.S]
Nos ezek kb a lemegyünk hozzájuk és mostani szinten 2 en elverjük a csapatokat 0-ra..
Akkor nos, én jelentkeznék...szivesen jönnék hozzátok egy egy Game erejére.. :)
Csak Vagy egy IP-t adj majd meg vagy valamit :) Ne agodjatok csak megnézem mit tudnak a asrácok a klánalapitás marad!!

Hova valosiak vagytok??? Csinálhatnánk Klán VS Klán LANPARTYT.. :) Aztán ha jol sül el akár egyesülhetünk is...szigoruan a Best Of klántagokbol :) (jofej vok már dobálom szét az embereket mikor még klán sincs:) :D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#86) I_Am válasza Cs1bu (#85) üzenetére


I_Am
veterán

Mivel mi jelenleg 25 aktiv taggal vagyunk jelen a vilgáon, ezért azt hiszem már elég nagy egységet alkotunk. :)

Aztán az ország minden részéről vannak játékosaink, igy a Lan szervezés elég nehézkes, mivel sokan már dolgoznak, sokan meg suliba járnak. Talán majd nyárra összehozunk valamit, de nehéz egyeztetni mindenkivel. :)

Egyesülés. Na olyat egy normális klán sem szokott csinálni ahol összeszokott, összetartó banda van. Ez a kezdők ismérve, hogy össze-vissza egyesülgetnek. Mert ilyenkor pl előjön a szokásos vita. Prefixváltás, ami pl azért nem jó mert a már mások által megismert prefix-et le kell cserélni. Ebből állandóan csak vita van.

Játékot úgy gondoltam, hogy ha már megvan a squad-otok, akkor war-ozunk gyakorlásképpen párat. :)

Amennyiben szeretnél kicsit tájékozódni skill ügyben, keress meg msn-en (adatoknál emilem) és mehetünk akár most is egy-két fragre Bermuda f2f serverre, oda beenged eredeti kulcs nélkül is. ;))

szerk: server bérlés. Persze, hogy kell. Azért, hogy legyen hol játszanotok. :) Meg ha nemzetközi meccseken, kupákon is akartok indulni akkor is szükségetek van egy helyre ahol tudtok játszani. Valamint mivel ahhoz, hogy összeszokjatok sok játékra van szükség, nem elég csak a lanpartykra és botokra hagyatkozni. Közülünk már a leggyengébb is veri az inhuman botokat és mégis sokmindenkitől kikap. Mert az ember kiszámíthatatlanabb, mint egy előre programozott skript. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#87) Catkiller


Catkiller
csendes tag

Sziasztok!
Szerintem tök jó ez a topik! :R :D
Én is jelentkeznék a Klánba! :)
Nemsokára még lézeres egerem is lesz! :D

(#88) Falco6 válasza Catkiller (#87) üzenetére


Falco6
tag

hi
látom te is idetaláltál :D
hol láttad a lézeres egeret?

(#89) I_Am válasza Catkiller (#87) üzenetére


I_Am
veterán

Lézeres egeret felejtsétek el. :D (már ha nem optikait értetek a lézeres egér alatt. :D)

Meg ilyen kikötéseket ne is tegyetek, hogy minimum konfig, meg egér, mert értelmetlen. A világ egyik legjobb instás játékosa görgős egérrel nyomja. ;) Meg sok olyan jákost ismerek akik a legalapabb vászon padon is szétkapnak bárkit. :) A gépekre meg annyit, hogy pl nekem az adataimnál a konfigom, de majdnem minden mid vagy low-ra van állítva, tehát egy 800-as PII celeroncson is simán tudok játszani az inimmel. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#90) Falco6 válasza I_Am (#89) üzenetére


Falco6
tag

köszi
ezzel most megnyugtattál
de tényleg
semelyik profi nem a legtutibbal kezdte
aki profi az profi a legszarabbal is(bár ez most kicsit szélsőséges volt) :D

(#91) csongi válasza Cs1bu (#83) üzenetére


csongi
veterán

Ki írt olyat hogy belépnék meg nem lépnék? Azért írtam az agyaggalambb csoportba mert nem vagyok profi,de szeretek játszani.Hol itt a gond? gondolom előtte csak játszanánk egy párat mire döntés születne?Hól kéne tanubzonyságot tennem?

(#92) Cs1bu


Cs1bu
tag

A konfigot nem azért mondtam hogy egy a kritéium...csak hülyültem...nos ha e szerint menne akkro az enyémnél csak durvább gépek jöhetnek :D:D:D ami eléggé leszükiti a kört :D
Intel 955 és egy dualcoros 3ghz 4 ghz_n :D szal csokolom :)

Na Catkiller Te jobb vagy nálam te leszel az ESZETLEN HENTELÖ :D A Csabi meg a Stupidkiller :D én meg Fatal1ty névre hallgatok majd :D
na jo tul jo kedvem van...megkeresem a Mod-ot MSN en telepitek egy Ut2004 et és Tolok egy kicsit :D

Lézeres egér..nos ha pénzed van akkro vegyed...de akkor karácsonyra én is kérekj 1 et :D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#93) Cs1bu


Cs1bu
tag

Söt jobb nevet találtam ki magamanak.... Cs1bulity :D LOOOOOL

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#94) Cs1bu válasza csongi (#91) üzenetére


Cs1bu
tag

Arra gondoltam hogy ez nem olyan hogy belépsz utána meg...jaj nem tetszik és kiléápsz... szal ezt nem kérném...

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#95) Falco6 válasza Cs1bu (#92) üzenetére


Falco6
tag

tod ki a stupidkiller
azzal szórakozzá ami a lábad között van
:P

(#96) Cs1bu válasza Falco6 (#95) üzenetére


Cs1bu
tag

Khm.....hát nem...

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#97) Winner_hun válasza Cs1bu (#92) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. qvakibszott sok a szmájli, ezt azért nem kéne
2. más nevére szvsz még véletlenül se pályázz, talájj ki magadnak 1et;) Hogy mennyire gondoltad komolyan, nemtom.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#98) Cs1bu válasza Winner_hun (#97) üzenetére


Cs1bu
tag

A Cs1bulity megfelel... figyeljétek meg...2 év mulva az abit az én nevemmel fogja kidobni az oen cuccokat :D

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

(#99) djyuri


djyuri
őstag

Nos...Én úgy döntöttem,hogy addig nem keringek a levegőben,amíg nincs meg eredetiben a GAME. De az agyaggalamb pozicióra jelentkezem!
Szóval a helyemet,ha valaki fent tartaná,akkor köszönöm. ;)

Addig meg Winner_hun üzen nekem ha van valami olyan változás,amiről feltétlen tudnom kell.
Nevemben jelentkezhet bárhova játékra. De úgyis megkérdez előtte,vagy belinkeli.
Na mindegy,csak annyi,hogy ha ír valamit a nevemben,akkor azt én természetesen jóváhagytam ;) (amúgy épp munkát keresek és azért nem vagyok sokat netközelben és ezért kértem meg) (és köszönöm előre is neki).

amúgy ha addig van valami,amin én is tok jáccani,akkor...izé. jövök,ha tok :U

(#100) Cs1bu válasza Falco6 (#30) üzenetére


Cs1bu
tag

Nemnormális állat... :))) :)))
Cézott lövés... Találat???

''Hol a nemtudás üdvözít, ostobaság bölcsnek lenni''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.