Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41451) Patmosz


Patmosz
csendes tag

Szeretnék pirospöttyöt kérni the dealer névre hallgató elosztónak, ezért a szép tuning memó kit-ért. Gyors volt és hibátlan, no meg fiatalos, jaés egy igazi bizniszmen!

(#41689) M0Dair


M0Dair
aktív tag

Kérnék egy nagy pirosat the dealer kollégának, ezt a mem kitet vásárolta tőlem. :R

(#41885) fricz19


fricz19
őstag

the dealer kollégának kérnék egy pirosat, a következő üzlet miatt: [link]
köszönöm
:R

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#42103) Ursache


Ursache
senior tag

the_dealer-nek kérnék egy piros pontot ezért

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#42339) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Pirosat szeretnék kérni the dealer kollégának ezért. Előre utaltam, még aznap feladta, másnap hozta a postás, ezt így kell csinálni!

(#42492) CrusherW


CrusherW
tag

Pirosat the dealer fórumtársnak, gyors rugalmas ügyintézés.

(#42688) rico21


rico21
tag

Helló kérnék egy pirosat the dealer kollégának ezért az üzletért, rendben ment minden, átultatam a pénzt és megkaptam a csomagot!

[ Módosította: BomiBoogie ]

Amilyen mértékkel vásárolsz olyan mértékkel adj is el! Vásárolni legolcsóbban, eladni legdrágábban!! Érdekes nem!?

(#46219) Zagaran


Zagaran
tag

Szeretnék kérni egy pirosat the dealer fórumtagnak alábbi kártyáért. Megbízható eladó, csak ajánlani tudom! :R

+3630-329-56-99

(#46311) Buskerud


Buskerud
csendes tag

Piros pontot kérek the dealer kollégának ezért az üzletért.

[ Szerkesztve ]

(#46805) bexy


bexy
csendes tag

Nagy piros jár the dealer kollégának ezért az üzletért!
Előre küldtem a csomagot, és utána utalt.
Szavatartó, megbízható, csak ajánlom! :R

☎ +36-20-285-1765 Üdv.: Bexy

(#47028) Syron


Syron
tag

Hatalmas piros pontot kérek the dealer kollégának, egy szuper hűtést vásárolt tőlem. No meg egy kis fűszert. ;]
Ajánlom másoknak is!
Köszönöm! :R

(#47615) K.Tamas89


K.Tamas89
aktív tag

Kérnék egy pirosat the dealer kollégának ezért a Cooler Master ventiért! Megbízható, korrekt eladó!
üdv. Tomi

(#47653) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Kérnék egy pirosat the dealer kollégának a korrekt hozzáállásért és az üzletért! Köszönöm!

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#48090) kisfer


kisfer
aktív tag

Pirosat szeretnék kérni the dealer-nek ezért és ezért az üzletért,minden rendben,megbízható, pontos gyors volt.

Informatikai hálózattelepítő és üzemeltető és Számítástechnikai szoftverüzemeltető állást keres!

(#48599) szekekri válasza the dealer (#46416) üzenetére


szekekri
csendes tag

Pirossal jutalmazom the dealer felhasználót korrektsége és jó minőségű áru eladásáért: G.skill ramok

Csak ajánlani tudom mindenkinek!

e-mail: szekeres_djkiki@hotmail.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.