Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zeck


Zeck
aktív tag

Szóval van ez a program amit fel kell telepitenem egy gépre, és egy másik gépről kellenek az elmentései, de foggalmam sincs hova pakolja őket. Nagyon fontos lenne, de sehogy se találom. Próbáltam a programban turkálni meg keresgélni a vinyón de semmi. Ha valaki esetleg tudja irjon!

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#2) Latissimus Dorsi válasza Zeck (#1) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Ments egy kamut, nézd meg milyen kiterjesztés és arra keress rá.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#3) Zeck válasza Latissimus Dorsi (#2) üzenetére


Zeck
aktív tag

Túl egyszerű lenne. Egyszerűen nem találja, rejtettben sem, sehol.

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#4) Latissimus Dorsi válasza Zeck (#3) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Valóban nem egyszerű.

A kiterjesztés .scn

az alap KD könyvtár mellett csinál 1 scenes könyvtárat a default telepítési meghajóra tehát az elérési út c:\scenes\*.scn
Azonban ezeknek a mentéseknek a visszaállítása csak már egyszer feltöltött (esetleg feltört) proginál lehetséges.:(

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#5) Zeck válasza Latissimus Dorsi (#4) üzenetére


Zeck
aktív tag

Jah utánna énis nézegettem, és valahogy rá akadtam erre a könyvtárra. Majdcsak most fogom kipróbálni, hogy simán másolással betudom-e hozni másik gépen. De az alatt mitértesz, hogy ''a mentéseknek a visszaállítása csak már egyszer feltöltött (esetleg feltört) proginál lehetséges''?

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#6) Latissimus Dorsi válasza Zeck (#5) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Amikor töltöd vissza a mentett állást van alul egy pár gomb.

eltárol, visszaállít, stb. tárolásra ment egyet az általad megadott helyre, vissazállításra meg gondolom betöltene adott mentést, csak azt nem engedi a demo verzió.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#7) Zeck


Zeck
aktív tag

Köszi sikerült! Úgylátszik az én verzióm ''feltöltött'' :)
Thx mégeccer!

"két lábon járó növényevő szarkészaurusz"

(#8) Latissimus Dorsi válasza Zeck (#7) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Nincs mit.

1ébként jó kis progi.
Kicsit fölülmúlja az Ikeás Home Planner Kitchen-t :DDD

Nekem marad mindenesetre a 3dstudio MAX. Abban érzem magam igazán szabadnak.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#9) elektro


elektro
aktív tag

Sziasztok!

Aki használja ezt a programot, és tud valami véget nem érő megoldást rá az legyen szíves írjon privit. :R

Köszönöm

(#10) Soltan74


Soltan74
csendes tag

Letöltöttam a 4.5-ös verzión használni is könnyű de egy problémám akadt.
Az anyaglistában és a szabáslistában nem jelennek meg az objektumok anyag részletezése és a szabási táblázat. Hogyan lehet ezt megoldani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.