Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kis péter - kínai tanítás - ááááááááá! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Agyasima


Agyasima
senior tag

Kaptam ettől a bizonyos Kis Pétertől egy lánclevelet. (tuggyátok, a szokásos, tele életbölcsességekkel, és tovább kell küldeni x+6 példányban, mert ha nem...)Nem tom ki ő, és miért küldte.

Kínai tanítás a pénzről. Ez a címe. Már mint a lánclevélnek.

A címzettek névsorában van 1 pár emailcím, ami arra enged következtetni, hogy a PH!-ról gyűjtötte a majdnem-spamjához a címeket, manuálisan, lehet, hogy regisztrált tag is egyben.

Kérdésem: mit válaszolnátok ennek a bárgyúagyú emberforma állatnak, a helyemben, helyünkben?

MÉRGES VAGYOK!

és az emailcime: exil@freemail.hu

AAARRRRGHH!

És GGGEERRRRRRRRRRRRRRRRRR!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2) Superman válasza Agyasima (#1) üzenetére


Superman
nagyúr

''(tuggyátok, a szokásos, tele életbölcsességekkel, és tovább kell küldeni x+6 példányban, mert ha nem...)''

Mert ha nem akkor mi történik? Erre kíváncsi lennék...

(#3) gabranek válasza Agyasima (#1) üzenetére


gabranek
aktív tag

na az ilyen szarsagoktol megyek a falnak. De az a legjobb amikor meg penzt is kunyeralnak benn (beteg gyerek, terhes nagymama meg hasonlok) :(((
ezt meg speciel nem kaptam de mar kezdek felni

田中れいな

(#4) neduddki válasza Agyasima (#1) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En is kaptam egy lanclevlet, volt benne egy kiscica amint felteszia a mancsat egy pisztojj elott es benne volt a fenyegetes, hogy amennyiben nem kuldom tovabb x hejjre a macskanak vege! hat tovabbkuldtem vagy 40 hejjre, de aznon senki nem duhongot hanem rohogoptt egy jot! En eszt nem ertem pedig szegeny cica azt se tugyuk el-e hal-e, hup-hup:-))))))))))))))))))))))

udv

neduddki

p.s. de a kep tenyleg aranyos volt

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#5) bdav válasza neduddki (#4) üzenetére


bdav
őstag

nekem ugyanez volt csak macska helyett gumikacsa volt a képen :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#6) rvs


rvs
aktív tag

nekem a csúcs amit eddig kaptam egy ilyen volt :
ameriakai születésű perui nagykövet vagyok nigériában .. férjemet megölték, és most az aids és a rák mellett küzdök az özvegység nehézségeivel is .. segíts rajtam!
persze invalid emilről. :)

;] i luv it. ;]

(#7) neduddki válasza bdav (#5) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az alairasodrol mindig az jut eszembe: ''a negy profeta a kovetkezo harom volt: Peter es Pal''

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8) joghurt válasza neduddki (#7) üzenetére


joghurt
addikt

Lássuk be: az előző hozzászólásodat alaposan elcseszted, neduddki! Az ékezetektől eltekintve majdnem hibátlan helyesírással, mindenesetre legalább érthetően írtad le mondanivalód. ;]

A tej élet, erő, egészség.

(#9) Cathfaern válasza joghurt (#8) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jaj, ne legyél már ilyen szemét! Biztos copy+paste-elt :DD

(#10) Polesz válasza Cathfaern (#9) üzenetére


Polesz
addikt

Egy kicsit nem figyel oda és máris bántjátok ;];];]

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#11) Szalma


Szalma
őstag

Nálam egy procmail kukázza a szerveren azokat a leveleket, amelyekben 5-nél több címzett van... Fontos dolgokat úgysem küldenek 100 embernek egyszerre. :)

Ha valami mégiscsak beesik, pikk-pakk, hiss-huss, plusz egy gombnyomás és az enyészeté...

Szeretettel:
Szalma

ui.: Megmosolyogtató, hogy vannak emberek, akik még hisznek a spam-ben.

(#12) Cathfaern válasza Polesz (#10) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Héé, ez nem ér! Én pont hogy védem ;]

(#13) drpele válasza Szalma (#11) üzenetére


drpele
senior tag

Szalma, ezt egy kicsit részletezhetnéd :P
Hogy is műxik ez?
Mert már nekem is tele a hócipőm az ilyen spamekkel!

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#14) Szalma válasza drpele (#13) üzenetére


Szalma
őstag

(Otthonomban egy ezeréves Linux szerver gyűjtögeti a leveleket a címeimről. Róla olvasom a leveleket. Unixokon a procmail egy eléggé ismert ''fogalom''.
A pikk-pakk, hiss-huss pedig a törlés...)

Szeretettel:
Szalma

(#15) sirály12


sirály12
őstag

Nah én is kaptam ien levelet.
Hát mit ne modjak, nem örültem neki, kuka + törlés.
Már nagyon elegem van az ien levelekből.
Csak azért nem írtam vissza egy jó választ, mert uralkodtam magamon.

Én szárnyalnék, de nem hagyják.

(#16) drpele válasza Szalma (#14) üzenetére


drpele
senior tag

Á köszi, akkor ez a lehetőség kilőve, marad a del gomb aktív használata, ugyanis aktív winfos használó vagyok.

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#17) Szalma válasza drpele (#16) üzenetére


Szalma
őstag

Ajánlom figyelmedbe a [L]http://www.cloudmark.com/products/spamnet/[/L]-ot, mert az jó... ''Sajnos'' fizetős, de szuperül megy win alatt is...

Szeretettel:
Szalma

(#18) Male válasza neduddki (#4) üzenetére


Male
nagyúr

A macskásból én is kaptam valakitől (ez a levél legalább tényleg vicces volt)

(#19) rdi


rdi
veterán

Hajrá neduddki, ne hagyd magad :))
Késő van, spanszűrö progikkal tele a világ, nekem meg modemes elérésem, úgyhogy ....
:DD

Fej! Tor! Potroh!

(#20) rdi válasza rdi (#19) üzenetére


rdi
veterán

Spam természetesen

Fej! Tor! Potroh!

(#21) Agyasima


Agyasima
senior tag

Idéznék 1 sokkal jobb lánclevelet:

''Küldd tovább ezt a levelet, mert ha nem SZÉTKÚRUNK!''

Ennyi volt.
Ezen én is röhögtem.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22) Agyasima válasza rdi (#19) üzenetére


Agyasima
senior tag

Pedig milyen jó lehet az a SPAN-szűrő. :))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#23) Agyasima válasza Superman (#2) üzenetére


Agyasima
senior tag

Szerencsétlen leszel: megbetegszik a gyereked, stb.

OFF
itt az anyag du. megpörkölöm
ON

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#24) klumbik


klumbik
tag

én is kaptam ilyet, elolvastam az első öt sort, aztán ennek következtében hidegvérrel töröltem
nem kell ezen kiakadni

''This is horseshit. Horseshit, horseshit, horseshit. And for those of you who don't know what that means, it's the shit that comes from a horse!'' -- Greg, Columbia Internet

(#25) neduddki válasza joghurt (#8) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A francba kicsit nem figyelek oda es ma mingya majnem hejjesenirok a fene bele!!!:-))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#26) neduddki válasza rdi (#20) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Aze megnyutata adolog hogy akadnak meg kovetoim!!!:-))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kis péter - kínai tanítás - ááááááááá! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.