Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kis aranyhalak nagy topicja (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) LeBron James


LeBron James
csendes tag

Hellósztok!

Nekem vannak aranyhalaim egy nagy akváriumban csak az a baj, hogy 8-ból 3 van csak meg 4-5 új hallal együtt. Tehát kb. 9-10 már megdöglött... Ez szerintetek miért van? A vízet folytonosan cseréljük, az akváriumot tisztítom!
Előre is kösz a segítséget!

Peace!!!

''A mértéktartóbbak véleménye szerint a profi liga korszakos sztárjátékosa lesz, az elfogultabbak minden idők leendő legnagyobbját látják benne.'' ''LeBron hamarsoan vallás lesz Clevelandben...''

(#2) nRu3 válasza LeBron James (#1) üzenetére


nRu3
addikt

[link]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#3) Boxer001 válasza LeBron James (#1) üzenetére


Boxer001
veterán

Néha eteni is kell őket. :D
3an alakítottak 1 klánt és halálra szivatták a többieket. :D

(#4) --TIKI-- válasza Boxer001 (#3) üzenetére


--TIKI--
tag

lol :DD
lehet jó csapat letbelölük :C
és mi a klan neve : arany uszony teams

(#5) LeBron James válasza Boxer001 (#3) üzenetére


LeBron James
csendes tag

Gondolod, hogy etetem... Nem kínzom őket. Csak egyszerűen 2 hónap alat végüg lesz. Jól össze vannak szokva, semmi baj nincs velük.

''A mértéktartóbbak véleménye szerint a profi liga korszakos sztárjátékosa lesz, az elfogultabbak minden idők leendő legnagyobbját látják benne.'' ''LeBron hamarsoan vallás lesz Clevelandben...''

(#6) Boxer001 válasza LeBron James (#5) üzenetére


Boxer001
veterán

Csak poénkodtam, persze, hogy eteted őket. :) Nem tudom mi lehet a gond, lehetséges, hogy abban a közegben ennyi fér meg egymással. :F

(#7) Kiskokó válasza LeBron James (#5) üzenetére


Kiskokó
veterán

Csak aranyhalak vannak az akváriumban ?? A döglött halon látni valami sérülést...
Nekünk is még régen amikor csak aranyhal volt akkor az egyik nekiestee a másiknak éjszaka reggel meg azt vettük észe hogy hiányzik a fele pikkelye meg az egyik szeme.. kiraktuk gyógyvizbe de pár nap múlva megdöglöt.. de ez aranyhalak esetében elég ritke inkább a Vitorlás hal támadja me ga többi halat...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#8) LeBron James válasza Kiskokó (#7) üzenetére


LeBron James
csendes tag

Belőször is boxernek válaszolok: elég nagy akváriumom van tehát nem tudom a közösség jó nagy!

Kiskokó: Csak aranyhalaim vannak, mert azt már tudtam, hogy egy másik fajtával nem lehet őket összeköltöztetni! De van 3 féle: ami simán arany színe van, fekete kidüleddő szemű, fehér alapon piros sapka. De ez sztem nem okozhat gondot...

''A mértéktartóbbak véleménye szerint a profi liga korszakos sztárjátékosa lesz, az elfogultabbak minden idők leendő legnagyobbját látják benne.'' ''LeBron hamarsoan vallás lesz Clevelandben...''

(#9) sasa311 válasza LeBron James (#1) üzenetére


sasa311
veterán

Erre csak úgy tudok választ adni, ha ezekre válaszolsz:
- Mekkora az akvárium?
- Milyen a szűrés?
- Milyen fajta és mekkora aranyhalak?


AMúgy meg inkább az akvarisztikai topic ;)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kis aranyhalak nagy topicja (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.