Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Kinyitni a northwood szorzózárát? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) konti2


konti2
csendes tag

Szóval az a helyzet, hogy vettem egy P4 2 GHz Northwoodot, és nem tudom átállítani a proci szorzóját(20), mert az van odaírva :), hogy locked. Hogy lehet kinyitni? Meddig lehet állítani az FSB-t (most 100)?
Ja, és még valami: mi az a Chassis Intrusion?

hemegmondtamhogynegyerebemegnegyereerrehe

(#2) Tompo válasza konti2 (#1) üzenetére


Tompo
aktív tag

Szorzot nem igazan tudsz, FSBt kb 150ig probald meg.

(#3) Den válasza konti2 (#1) üzenetére


Den
veterán

intel procikon nem ehet szorzót állítani.

fsb, annyt amennyit bír

A chassis intursion, az riaszt ha a házat megbontják

www.simson4t.hu

(#4) Agyzuzo válasza konti2 (#1) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Szorzóállítást felejtsd el, Intel-eknél már régóta nem lehet.
Chassis Intrusion figyelmeztet, ha kinyitottad a gépet. Cégeknél van csak értelme, ha egy vicces munkatárs esetleg zsebrevág egy kis RAM-ot más gépéből, akkor csipog az alaplap hogy valaki babrált a vasban. Legyen kikapcsolva.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#5) PeliScan


PeliScan
addikt

Hehe, már 4en elmondták, de csak hogy biztos légy: inteleken nem lehet. :)

(#6) Tompo válasza PeliScan (#5) üzenetére


Tompo
aktív tag

Te matekzseni :DD

(#7) Töki válasza Tompo (#6) üzenetére


Töki
tag

Végülis a topic nyitó is így kezdte. Tehát idáig 5-en mondták el! Csatlakozom 6-iknak!

Csak egészség legyen és Térerő

(#8) PeliScan válasza Tompo (#6) üzenetére


PeliScan
addikt

Jah, magamat is számoltam. Előre gondolkodom. :))

(#10) Superman


Superman
nagyúr

Bios frissítéssel? Feloldottad a szorzózárat szoftveresen? Árulj már el erről többet is.

(#11) Jester


Jester
aktív tag

Ugye nem akarsz flame-elni az aláírásoddal?:((
>>Láda Rohadt Gyökér=AMD XP:((

Mehr Licht!

(#12) Egon


Egon
nagyúr

Te nagy varázsló vagy, de jobban tennéd ha máshol varázsolnál...:((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#13) Töki


Töki
tag

Te egész véletlenül nem ugyanaz a fazon vagy aki ráakart sózni a népre Geforce Fx -et kb. 50ezerért?

Csak egészség legyen és Térerő

(#14) xuldar válasza Töki (#13) üzenetére


xuldar
őstag

Nem a topikjait kellene letiltani, hanem az IP-jét a kis kövér gyökérnek...

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#15) Den válasza Töki (#13) üzenetére


Den
veterán

de ő az, ezért megkérnék mindenkit hogy _ignorálja_ az illetőt!

www.simson4t.hu

(#16) Den válasza xuldar (#14) üzenetére


Den
veterán

Meg alapvetően kéne annyi meggondoltság a fórumozóknak, hogy nem reagálnak a provokációra, mert ezzel belemennek a hülyegyerek játékába, pont azt csinálják amit el akart érni.

www.simson4t.hu

(#17) Superman válasza Den (#15) üzenetére


Superman
nagyúr

Den, neked címzem a következő sorokat, vagy a házigazdák valamelyikének: az utóbbi napokban nagyon megszaporodtak ezek az idióta beírások. Én nem akarok rémeket látni, de az általam már többször emlegetett korridoros gyereknek (aki jelentkezett nálam, hogy ő törte fel a prohardvert) nagyon hasonló a stílusa ezekhez. Hol olyan, mint aki kettőig nem tud számolni, hol idiótaságokat ír, hol meg fenyegetőzik.

Nem mondom, hogy itt egy személyről van szó, de ez már viccnek is rossz. Mindenesetre én ebben a témában utoljára írtam, ahogyan mondtad ignorálom az illető(ke)t.

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Kinyitni a northwood szorzózárát? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.