Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#379) maniac


maniac
senior tag

Eszembe jutott egy elég régi történet annyira nem is kínos de azért elregélem:

Úgy 5-6 éve dolgoztam, egy elég nagy cégnél nyári munkán. Volt egy elég csinoska nőci, a titkárnő. Én már akkor sem voltam az a nagyon magas gyerek, ugyhogy eleve magasabb volt ált. mindenki nálam. Szóval a csajszi v jó fejjel magasabb volt, voltak mellei, meg feneke meg minden ami kell, én meg kb akkro kezdtem el szőrösödni (voltam 14). Szóval a lényeg az volt, hogy mentem le kajálni, jött eme lányka is, összeszedtem minden bátorságom - azért a titkárnővel mégis csak jóban kéne lenni - szóval elkezdtem magázodni vele, és így jó napot viszlát, meg csókolom stb. is megvolt. Másnap újra találkozunk, ugyanezt eljátszom, ekkor már kicsikét vörösesebb árnyalatot vett fel az arca. Végülis betudtam a nyári melegnek, szóval annyira nem törödtem vele. Ezekután azért mikor legközelebb találkoztunk azért bemutatkozott, és megkérdezte hány éves vagyok. Feleltem is tisztelettudóan, hogy hát 14 éves vagyok, de visszakérdezni azért nem illik, szóval ő reagált, hogy akkor mi a fenéért magázodóm vele hiszen ő 15 :). Na igen már akkor is voltak lányok akik enyhén idősebbnek néztek ki, mint amennyik voltak :).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.