Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#373) Ganger válasza Andie (#372) üzenetére


Ganger
aktív tag

Wc-s storyik :DDD

Cégnél: keservesen szorit, de mivel ugyfellel beszelek ugyebar nem tudok szabadulni, majd na vegre vege! futaaass.

Na ekkor indult a torturam: a harmadikon a rettyoba nincs villany, szejjel van verve (szereles), na jo ezt inkabb hagyjuk. Le a masodikra, bazz ez is, na le az elsore, hijj itt meg nincs rettyopapir, na akkor vissza harmadikra, mert az kevesbe volt szetverve mint a masodik ahol eselyem se volt. futas le az elsore, ra a retyora es ahhh. Ekkor nezek felfele es nini ott a gipszkarton fal kiugrojan ket meter magasan a retyopapir. Rohoges. Karomkodas
ugy lepcsozni x emeletet hogy kis hijan mar a gatyadban van, na az nem egy ajandek. de megusztam.

Masik kinos elmeny, ami egy kicsit tabutema a sracoknal: ha nem áll fel! :DD
Akkortájt jártam igy, mikor két és fél barnaszofit szivtam el egy nap, osszejottem egy csajjal ketszer probalkoztunk de egyszer sem ment. Elotte jo darabig nem volt kapcsolatom nokkel, kicsit eleg lett beloluk. Aztan vegre, es jott a blama, nem is tartott sokaig a kapcsolat.
Na ezutan a ket alkalom utan dontottem ugy, hogy mi most leszokunk, de gyorsan. Mondanom se kell masnap nem nyultam mar a cigihez.
Persze azota hebe-hoba ragyujtok, ha olyan alkalom van, de igy soha tobbet.
nagyon beszartam akkor, hogy 20 evesen impotens leszek, nagy para volt, de azóta megnyugodhattam, minden szép és jó! :C

rengeteg gáz tortenetem van mert szopok rendesen


na itt meg egy:

Jovok pestre 19 evesen, beulok a fulkebe, elalszom, arra ebredek hogy ket budos csovi, szarszag meg miegymas ul mellettem. Anyam! Ebben a pillanatban jon be egy roma srac, majd ki is szedul, en meg rogton utanna. Ki a folyosora aztan ragyujtok. Mondanom se kell a masodosztaly tokig tele sehol mas hely. Ket cigi utan jon a roma srac, hogy a kalauz megengedte hogy beuljunk az elso osztalyra. Huh mondom na go.
Ja megjegyzem a srac qrvara nem volt szivbajos, mint majd kiderul, hisz ekkortajt, fekete oldalzsebes gatya, bakancs, fekete ing, szoval kicsit fasiszta kinezetem volt, de ot nem zavarta, kesobb ra is kerdzett, hogy neonaci vagyok-e, fel is vilagositottam, hogy ettol meg nem vagyok rasszista mert ilyen gonceim vannak.
Aztan elkezdtunk dumalni, sulirol, ja igen egy zsido fosulin tanult, (kapasbol eszembe jutott az a vicc, hogy cigany ne rontsd a helyzeted-remelem ismeritek)majd a nok. Na itt elszabadult a pokol. A srac teljesen beporgott, hogy igy a nokrol meg iegyebrol beszelunk, es mindenaron meg akarta tudni mekkora az enyem, elkezdett fogdozni is, a kesemet fogta meg, azt hitte az az, meg is jegyezte milyen kemeny :DDD, kicsit sem lepodtem meg mikor derult egbol odanyul aztan mindenaron ki akart menni a retyoba, hogy ''konnyitsunk magunkon'' kozosen. na mondom bazzz, szééép, csovik, meg a srac, jo kis napom van ma. De aztan szerencsere annyira elbeszelte az idot hogy beertunk kelenfoldre aztan leszalltam.

na lesz meg, es bocs az ekezetekert, legkozelebb irok majd ;)





[Szerkesztve]

Repül a rohadt gép ki tudja hol áll meg, s kit hogyan talál meg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.