Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#367) NoLF


NoLF
addikt

rettentően sok kínos sztorim van, mivel egy balfasz vagyok, viszont emlékezetem rettenetes kívánnivalókat hagy maga után, így nem is szolgálok hiteles darabokkal jelenleg.

ám az iskolás sztorikat olvasgatva eszembe jutott nekem is egy, közlöm is hát.

a nyolcosztályos gimnázium utolsó évei felé egyre többet jártunk le pingpongozni az osztálytársaimmal a suli ''konditermébe'' (valójában inkább egy második világháborús óvóhelynek tűnt akkoriban) ahol volt 2 pingpongasztalnak nehezen neveztehtő tákolmány is. általában az ottani ütőket (ütőket...) használtuk, ám egy idő után saját eszközre tettem szert, nem kis irigységet kiváltva. szívesen kölcsönadtam pár jó barátomnak néhányszor, ezáltal fordulhatott elő, hogy egyik osztálytársam egyik délután, míg én ebédelni voltam, úgy döntött hogy én kölcsönadom neki, kivette a táskámból, és lement pinyózni. ebédből az osztályba visszatérvén én is úgy döntöttem hogy ütök egy párat, kerestem az eszközt, ám sehol nem találtam. rettentő ideges lettem, főleg akkor, mikor vmelyik ott tartózkodó osztálytársnőm halkan megjegyezte, hogy: ''A Ricsi elvitte.'' Na itt eldurrant az agyam. Gőzerővel rohantam le a lépcsőkön, végig az udvaron, berontottam a helységbe, és hatalmas ''MIT KÉPZELSZ TE ROHADT KÖCSÖG? HÁT B*ZI VAGY???'' felkiáltással akartam nyomatékosan Richárd barátom tudtára adni, hogy nagyon nem komáltam a tettét. Sajnálatomra azonban Richárd reakciója helyett az ott tartókodó igazgató helyettes kommentárját hallhattam, ami nem feltétlenül tartozott a kellemes kategóriába, főleg ott a sok gyermek előtt... :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.