Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#329) acer_


acer_
aktív tag

Ha nem vagyok eleg kipihent, neha-neha (minden nap) ledolok par oran a suliban. Nem mindig alszom el rogton, de nem ritka, hogy vegigkumjam az egesz orat. Altalaban korrektek az osztalytarsak, es ora vegen szepen folkeltenek, amikor menni kell ki, hogy ne legyen feltuno, h ott maradok fekve.
Viszont ugye itt is jol be lehet szopatni a masikat.. (volt olyan is, akit nem ebresztettunk fel, hanem otthagytuk). Nagyszeru otlet: egy papirlapra a kovetkezo felirat: 'ALUSZOK', es nekitamaszt az illeto fejenek. Csomoszor tettuk ki mar mas ele, es en is kaptam mar szamtalanszor. Altalaban eszleltem is idoben, es osszegyurtem, mielott a tanero meg eszrevette volna a kiirast. Igyekszem ugy lefekudni, hogy valaki uljon elottem, es eltakarjon.
Egyszer viszont elegge kinos volt, ugyanis megvartak, mig elszunditok, es el is ultettek az elottem ulot, a masik oldalra. Hat, nagyon kinos volt, amikor a magyartanar ebresztett.. :D (Hejj, hanyan kertek mar tole elnezest - akiket eszrevett-, hogy bocsanat tanarno, hogy elaludtam az elozo oran..)

Hasonloan kinos szitu:
epp nekilatok ebedelni nemetoran, leharapok egy hatalmasat, erre szolitanak felelni. Nem volt mit tenni, probaltam gyorsan ragni, mikozben mentem kifele. Mikor kiertem, ram nezett a tanar. Kerdezi, hogy 'Eszel?'. A teremben nema csond, en pedig egy k.rva nagyot (hangosat) nyeltem, majd a leheto legnagyobb termeszetesseggel valaszoltam: nem.
Szinten nemet:
Megy vmi beszelgetes oran, erzem, h rezeg a telefon, lebujok az elottem ulo hata moge, es felveszem. Ezzel egy idoben veget er a beszelgetes, es csend lesz a teremben. Pechemre egy nagyon eros hangu ismeros hivott epp, es a telefon is max hangeron volt. Az egesz terem hallotta, amint beleszol: 'Na, akkor jossz delutan??'. Nemettanar verszemet kapva felkel, elindul hatrafele, kozben en motyogok neki par szot, hogy majd kesobb megbeszeljuk, hello. Gyorsan elteszem a telefont, es artatlan tekintettel varom, hogy oda erkezzen (ket lepesre volt, mikor eltettem a telefont). Tenni semmit nem tudott, mivel nem latta. Csak nezett eleg erdekes tekintettel... Tobbiek persze dolnek a rohogestol, mivel ok lattak oldalnezetbol az egesz akciot.
(millio ilyen nemetoras sztorim, kepem, videom van, nemhiaba tanultam heti 3 oraban nemetet.. :) )

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.