Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#328) ByB


ByB
addikt

Haverokkal rendszeres Cinetrip látogatók voltunk... Party után ébredeztem otthon fürdőgatyában és még fekvő pozitúrában kezdtem összeszedni a gondolataimat:
mit keres rajtam fürdőgatya??? Mert az egy dolog, hogy medencés partyn voltam, de mindenki kabinba öltözik, magyarul ruhába érkezik és távozik! Felhívom legjobb cimbim, hogy mi a szitu, mert nekem emlékfoszlányaim se voltak, erre mikor felveszi a telefont, oltári röhögésbe kezd: reggel 6-8 körül engem halásztak ki utoljára a medencéből, s az adott szituációban nem sokat törődtem a cuccaimmal, hónom alá kaptam egy barátságos felfújható krokodilt és kitántorogtam a buszmegállóba, ahol elkezdtünk dumálni az élet nagy dolgairól! Haverok ott értek utol, de a szemetek nem szóltak, hogy ott állnak mellettem, hanem elkezdtek fotózni, úgy döntöttek, hogy tisztes távolból hazakísérnek, még azt is felvették, amikor egy benzinkútnál elbizniszeltem az akkor már komoly tehernek számító krokit egy magnumra jégkrémre, ami abban a szituációban életet mentett!!! Képzelhetitek a reggeli buszon a munkába igyekvő emberek között, ott állok még vizesen egy hatalmas zöld hüllővel a hónom alatt... Az egy joó party volt, faja kis móka és kacagás! ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.