Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#315) mkbla válasza mkbla (#309) üzenetére


mkbla
senior tag

sőtt , még volt egy másik hasnoló lopásos eset is, csak arra nem emléxem h ugyanazon az estén történt-e... na mind1... discóból haver kocsijával (én vezettem, a haver akié a kocsi volt nem jött velünk) elmentünk egy kocsmába, két haver már full részegf volt a harmadik még nem annyira... beszállunk a kocsiba, a két hülye meg mit csinála? kitalálták h hazaviszik a fornettis táblát a kocsma mellől. kiszállank a kocsihoz cipelik a táblát próbálják betenni a csomagtartóba. nem sikerül. próbálkoznak vele egy darabig. 10 perc után már kezdett nekem kicsit kínossá válni a dolog, amikor azok röhögve beszállnak. nyomás onnan, lementünk kisebb utcákba kocsikázni. egyszer elmegyünk egy útfelújítás mellett (táblák, szalag, minden). hülye haverok egyből reagáltak is mondták h forduljak vissza, negynehezen megfordultam, azok a kocsiból kipattantak ,leszedték az utépítés táblát, be a csomagtartóba aztán tünés... egész hazafeléúton ezen röhögtek.. de aztán végül is megúsztuk...

''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.