Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#296) thaler2


thaler2
senior tag

Egyből is kezdeném 2 sztorival előtte azért sziasztok. Azt leszögezem, hogy mindkettő megtörtént eset, nem kitalált vagy ilyesmi....Az első eset még a bratyóval én voltam 10éves, tesóm meg 12 éves. Nyári szünet volt, szülők dolgoztak, mi meg otthon vertük a pöcsünket. A szomszéd hülye leány utáltuk mint az állat, egész nap a kerítésünk előtt bohóckodott, meg csúfolt minket.. :D szidtuk mint az állat, huzzon el innen...satöbbi...
Aztán eszünkbe jutott, hogy a Zsiguliban :D:D van a légpuska, lövöldözzünk egy kicsit. Elővesszük kirakunk v.mi célpontot okés, 10percig asszem játszunk vele, miután megint megjelenik a szomszéd. Ekkor már teljesen készek voltunk idegileg, mondom tesómnak POÉNBÓL!! hogy lőjj rá. Bratyó nem cicózott sokáig pont volt benne egy töltény, hát nem rálőtt...de csak ijesztésnek akartuk. Légpuskával egy jó 25m-re lehetett a csaj, majdnem kilőtte a szemét, ami azt jelenti, hogy a szemétől kábé 1cm-re találta el. Akkor atom para volt. Természetesen rendőrség minden... most már jót röhögünk rajta a szomszéddal:D azóta meg is kurtam már :)
2.sztori, pedig az általános suli, 8.osztály ha jól emlékszem. 1-2oszt.társam volt a suli rádiós. Én is bementem a rádiós szobába, a többiekkel. Aztán látom, hogy ott hülyülnek a mikrofonnal. Nekem is kéne :D aztán becsöngetnek kimegy mindenki. Mondom baromkodok vele eggyet, csak ekkor már full hangerőn a mikrofon hangja kivolt rakva a kültéri hangszóreókra. ami az egész suliban volt. Én meg azt nem tudtam hogy kit is szól..
csak azt hallottam hogy ami 2hangfal volt bent a szobában ott szól...adtam én bele aztán minden hangot, üvöltöttem vbele, mintha a farkamra léptek volna....kül. afrikai törzsi hangok is jöttek ki a számom...jólvam eguntam...lerakom mondom megyek órára...egyszercsak 5ezer tanár bejön, hogy MI A FASZT CSINÁLOK ÉN ITT???mert kint full hangerőn lehetett hallani, amit beszéltem..az egész suliban, nem is volt akkora égés...hát úgy ennyi lenne :D olvasgatva a topicot, azért nemcsak én bénáztam az eddigi életemben :D király nagyon a topic:C:C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.