Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Kingston valueram kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dzsoni


dzsoni
senior tag

Sikerült lecserélnem a 2db microtech ramomat 2db Kingston Valueram KVR333X64C25/256-osra. Az lenne a kérdésem, h használ-e valaki ilyen típusu ramot, és hogy milyenek a tapasztalatai vele (megbizhatóság/húzás/stb...). Egy NF7-S-ben lesznek meghajtva, csak még nincs meg az új tápom, és nem tudom kipróbálni.

Mielőtt nekemestek, megnéztem a keresőt, de nem igazán találtam hozzászólást kifejezetten a Valueram-okhoz.

(#2) mura81 válasza dzsoni (#1) üzenetére


mura81
senior tag

asszem nekem pont ugyailyen memeim vannak. Tökéletesen működnek párban 200 Mhz fsb-vel, alap feszen is. Szintén NF7-S lapom van.
Már korábban több memória elvérzett a gépemben ez az első pár ami mindenféle hiba nélkül megy.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#3) dzsoni válasza mura81 (#2) üzenetére


dzsoni
senior tag

Királyos! Köszönöm.

Azért UP! Nehogymá két embernek legyen valueram a gépébe!!!

(#4) Ketama válasza dzsoni (#1) üzenetére


Ketama
aktív tag

Ugyanilyen ramjaim vannak egy Asus A7N8X-ben. Eddig semmi gond nem volt vele, bár én nem tuningolok sőt a 333-as ramot is 266-on járatom. :) De így legalább megy a legdurvább időzítésekkel is, atom stabilan.

Everybody thought it was impossible. Then an idiot, who didn't know, came and did it.

(#5) válasza dzsoni (#3) üzenetére



senior tag

Dettó ugyanazt tudom mondani mint mura81, azzal a különbséggel, hogy nekem egy epox 8rda+ -ban vannak.

(#6) Bari


Bari
Modder

Sziasztok

Nekem egy 512/333 és egy 256/333-as fentebb emlitett ramok ketyegnek egy abit kd7-ben 333-on turbo idözitési beálitásokkal ( az ultrát sajna már 333-on nem birja, a memtest már hibát jelez pár perc mulva ), eddig stabilan, huzni még nem próbáltam, de meg vagyok velük elégedve.

Üdv: Bari

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Kingston valueram kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.