Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) #65675776 válasza Egon (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

1. Már túl vagyok Runorm-on is, szóval Greenwort-ban vagyok, de ott még szinte semmit nem csináltam (az utóbbi napokban alig játszottam). Runorm egyébként nem komoly ellenfél, akár veszteség nélkül le lehet gépelni, úgy, hogy az Undead spider után nem pótlod a veszteségeid (igazából nem is érdemes, de majd erre rájössz, hogy miért).
2. Ugyan ezekkel. Csak nem mágus (Jarl) kaszttal, hanem Skald-dal (ami ugye a korábbi játékokban Paladin néven ment). Nekem ez a leosztás teljesen bejött. A Slinger elég fogyóeszköz, de egyébként amikor már van belőle >200, akkor eléggé hatékonyan pusztít. Viszont a Skald-nál ott van az Edda, amelyek közül az egyik pl pont az élőholtak ellen ad pluszt, ez azért nem keveset jelent. És a skill tree-ben a Diversions is ki van első szintre fejlesztve, szóval az ellen pár egysége kihagyja az első kört. Aktívan használom a rúnákat, első nekifutásra mindig a Luck-ot, és akkor jó eséllyel az első körben kétszer jönnek az egységeim. Ez is elég komoly plusz. És ugye a spec képességek. Pl a Soothsayer jégviharos képessége elég szépen tud aprítani és még megintcsak okozhat olyat, hogy az adott egységek kimaradnak.
3. Greenwort-ban már leginkább hagyományos emberek vannak (Paladin, Knight, Archmage, Runemage, Guardsman...) Inkvizítor még nincs, és igazából ez nem lep meg. Nemrégiben megint nekikezdtem a The Legend-nek, ott sem terem minden sarkon, csak azért volt belőle mindig nálam, mert az Inquisition ki volt fejlesztve. Mondjuk hozzáteszem, még nem mentem ki a főtérről, szóval fogalmam nincs merre mit találok majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.