Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Egon válasza juliabrilke (#49) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem jópárszor előfordult, hogy kirakott a desktopra (a taszkot lecsukva). A sárkánybarlang ostromakor különösen gyakran előfordult, de bárhol és bármikor képes ezt előadni.

Más.Spoiler!
A Guilford herceggel vívandó csatánál érzésem szerint egy kicsit túllőttek a célon a készítők. Kipucoltam az összes területet ami elérhető volt (3 térkép Greenwort közelében, plusz a Demonis-ból elérhető szelet és a teljes Hades), invincible besorolású ellenfeleket lenyomva veszteség nélkül, erre hirtelen jön egy csata, amit még veszteséggel sem sikerült megnyernem (az eddigi 2 próbálkozásból)...:( Ezt utáltam az Armored Princess-ben is.
Annyit látok, hogy a jelenlegi csapatból pár egységet le kell cserélnem (pl. az inkvizítorokat: sok hasznukat nem vettem; és az ősmágusok se bizonyultak túl jónak). A lovagok, paladinok, rúnamágusok valszeg maradnak; a fennmaradó helyekre vihetek lovasságot, sárkányokat (sajna zöld nincs: a választék vörös, fekete és jégsárkány), trollokat vagy óriásokat, Assassinokat, Royal Griffeket és Warrior Maiden-eket (ahogy nézem, kb. ennyi az értelmes választék). Sokat kísérletezni nem volt kedvem: majd holnap.
Egyébiránt 40-es szintű mágussal vagyok, 13449-es leadership-pel.
Az attack-defense-intellect értékek rendre 18, 28, 38.

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.