Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bass


Bass
addikt

Pontosan Soltek KT600-c,KT-600 R (ez a kettö közt mi a külömbség?) és egy nforce2-es 75nfr3 jók ezek a lapok 2 év garival 19körül minöségileg jók stabilak,semmi tuning nem lenne 2500+ barton lenne benne.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#2) zso73


zso73
veterán

Hali!
A Soltec nem rossz lap.Jobb,mint az Abit.De csak NF2-es lapot.......
A VIA-tól én fázom,így nem is javaslom senkinek!
Zso :)

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#3) Bass válasza zso73 (#2) üzenetére


Bass
addikt

Nekem most KT266-os KR7A-Abitom van de semmi gondom vele viszont egy haveromnak NF2-es Asusa van ami igen gáz (lehet hogy csak az Asus miatt kaka?)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#4) Niquis


Niquis
aktív tag

Nem szeretek alaplap topichoz hozzászólni mert millióegy van, flém-hegyek stb, de!

Soltek NF2 lapjai (SL-75FRN2-(R)L): egyik boltban ahol árulják őket, igen pozitív tapasztalataik vannak. Nemzetközi díj-hegyek, stb. Egyáltalán nem mondanám hogy rosszabb mint bármi más.
Abit NF7: igen, a tövig és még annál is tovább rágott téma. Nagyon kurvajó alaplap, de mielőtt megveszed, számolj bele egy kicsit nagyobb rizikótényezőt!

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#5) Attyo válasza Bass (#3) üzenetére


Attyo
tag

Nekem ABIT KG7 lapom van. Semmi gondom nem volt eddig, csak a chipsethűtő lett csapágyas 2,5év után. AMD760+VIA 686B chipset van rajta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.