Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy
nos a történet az hogy nekem volt 1 jo kis kg7 raides lapom
kisebb problémám adodott vele és vissza vittem garba.
nos azt mondták 2 hét maximum
ezzel szemben csak ma tudták álni a szavukat jo 1 honappal a maximális határidön tul!
na de hogy a kedves vevö nehogy sérelmezze ezt a kg7 helyet kaptam egy vadi uj kx7 raidet(meg azért is mert nem volt raktáron nekik más :)
ennek nagyon örültem széles mosolyal jöttem hazza összerakom és:
beeep......beeep.....beeep.....beeep (memoria hiba)
utána jártam és szomoruan tapasztaltam hogy a gyönyörü (és anno méreg drága) INFINEON Registered ECC cl2 ramom igen csak nem müködik együtt:kt333,kt266 os chippekkel (holott az users manualban benne van hogy pl 3.5gb ramot csak ien modulokkal lehet elérni) de ez van. a ram modul biztos hogy nem rosz mert müködöképesen vettem ki és azota el volt dobozolva de az ördög sose alszik...
tehát az ajálatom:
akinek kg7 es lapja van vagy bármien más lap amin AMD761 es chip van és ramot akar venni, annak fillére pontosan anyiért adom oda amenyiböl futya egy micron,hynix,samsung 333mzhs 512 mbs ram modulra (sima unbuffered) vagy ha valaki nem no name lehetöleg cl2 es ddr2700 512mb ram modult a kezembe nyom helyette!
természetes csak azután ha kiprobálod hogy müködik az infineon a gépedbe és ha használt ram modult adsz akkor én hogy megy e az én gépembe.
Ha használt a ram modul azért gari jo volna rá mivel az infineonra life time gari van.

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.