Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kinek mi a csillagjegye?

Hozzászólások

(#51) The DJ


The DJ
addikt

Kos/Sárkány

Illik is rám ezek tulajdonsága :))

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#52) rarri válasza Intelligencs (#48) üzenetére


rarri
senior tag

Ez valahogy arra emlékeztet, ahogy Nietzsche magyarázza Istent. / nem tudom miért,de ez jutott eszembe a cikkről / . A tudomány mindent megmagyaráz, és ez valahol jó,viszont az nem jó, hogyha nem tudja megmagyarázni, akkor nemlétezőnek tekinti. Szerintem ez elég merev gondolkodás. De ez csak az én véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#53) concret_hp válasza The DJ (#51) üzenetére


concret_hp
addikt

sárkány??? :U

gizda: bővebben? :D ezek alapján ugy érzem a kos erősebb :D

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#54) Eastman válasza concret_hp (#53) üzenetére


Eastman
őstag

(#45) ? :U

A Sárkány a kínai horoszkóp szerinti sztori: [link]

Gondolom '76 -os DJ. :U

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#55) gizda válasza concret_hp (#53) üzenetére


gizda
senior tag

naná ;] Ő az uralkodó jegy tudod milyen a kos hirtelen néha agresszív én is az vagyok amit nem lehet azonnal az felejtős :W

a mérleg mindíg az egyensúlyra törekszik :K nem tudom volt mérleg barátnőm jól kijöttünk :))

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#56) tildy


tildy
nagyúr

Mérleg Oroszlán asszcendenssel.Jó párosítás mi?
Kínai szerint kecske.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#57) fordfairlane válasza Intelligencs (#48) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hát igen, a vallások legalább ügyesen csinálják, nem igazán ellenőrizhető állításokat fogalmaznak meg, az asztrológia meg határozott személyiségvonásokat párosít születési időponthoz, ami ma már tesztelhető. Mégis ma éli másodvirágzását.

x gon' give it to ya

(#58) gizda válasza tildy (#56) üzenetére


gizda
senior tag

fordítva talán jobb lenne de azért így se rossz ;)

kecske :DDD ezek a kínaiak olyan hülyék én asszem szerintük kígyó vagyok

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#59) concret_hp válasza Eastman (#54) üzenetére


concret_hp
addikt

nagyjából ja :D :C :R
(pedig én ilyenekben nem hiszek :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#60) gizda


gizda
senior tag

egyébként a legutóbbi barátnőmet aki azóta már a feleségem :) a csillagjegye miatt választottam

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#61) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Rák/Oroszlán

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#62) harry


harry
veterán

Nyilas - december 2. És ez a leírás meglehetősen illik is rám, amikor először olvastam, meg is lepett, de ez is nyílván mindenkinél változhat. [link]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#63) concret_hp válasza gizda (#60) üzenetére


concret_hp
addikt

1. kérdés minden potenciálkis jelöltnél: mi a csillagjegyed? :DDD

vagy fullba vagy sehogy :D

(#64) gizda válasza harry (#62) üzenetére


gizda
senior tag

mázlista bár csak én is nyilas lennék
big respekt :R

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#65) gizda válasza concret_hp (#63) üzenetére


gizda
senior tag

áá :DDD csak akkor nagyon foglalkoztatott a téma és az azt megelőző kapcsolatom is azért futottt zátonyra mert nem passzoltak igazán a jegyek nem voltam sose szerencsés a párkapcsolatokat illetően szerintem a mostani 99%-os :R igazából az asztrológiában még sose csalódtam na jó azért néha igen :DDD

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#66) Eastman


Eastman
őstag

Hoppáré!

"Párkapcsolatai más jegy szülötteivel:
Sárkány-Disznó: A Disznó-nõ csodalattal tekint fel az erõs és tehetséges Sárkányra, a Sárkány pedig sugárzik a Disznó szerelmében. A Sárkány ilyenkor arra is képes, hogy elkényeztesse mindig jókedvû Disznó partnerét. Mindketten boldog és élvezetes együttélésre számíthatnak Gyakran jó üzleti és mûvészi partner kapcsolat is kialakulhat közöttük. "

1983. II. 13.–1984. II. 1. Víz-Disznó

"A Víz-Disznó érzéki és udvarias. Ez a típus a legdiplomatikusabb, a leginkább szeretetre méltó, a legérzékenyebb és legszelídebb. Jólelkűsége, családszeretete példaszerű. Csaknem hibátlan - de aki ennyire az élvezetek rabja, ennyire szenvedélyes, az bizony könnyen rajtaveszthet!"

25 éves lányok, sorakozó !!!!!!!!!!!! :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#67) Tim82


Tim82
nagyúr

Kutya. :DDD

Jobban magaménak érzem gyakran, mint a "hagyományos" csillagjegyemet - hűséges, cinikus és pesszimista. Sokat ad a becsületre és a lelke mélyén idealista. Na jó, ezt nem szereti bevallani. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#68) harry válasza gizda (#64) üzenetére


harry
veterán

Köszönöm, bár személy szerint én nem sok szerepet játszottam abban, hogy nyilas legyek :DDD De mindenesetre elégedett vagyok, nem cserélném másra. Az aszcendensemet (vagy hogy' írják) nem tudom pontosan, majd megnézem. Kínaiak szerint Sárkány vagyok, de erről még kevesebbet tudok.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#69) Eastman válasza harry (#68) üzenetére


Eastman
őstag

Go to (#54)! ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#70) gizda válasza harry (#62) üzenetére


gizda
senior tag

nagyon jó ez az oldal és az írás persze már olvastam :)

bár személy szerint én nem sok szerepet játszottam abban, hogy nyilas legyek who knows :DDD

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#71) harry válasza Eastman (#69) üzenetére


harry
veterán

Áh, látom, majd akkor ezt is megnézem :)

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#72) Boci_83


Boci_83
őstag

Hallihó!

Accadenset nem tudom, 83. Március 15 fél délben születtem. Tehát halak, az biztos.

Kinaiban Disznó éve. ( És egy az egyben a kinai horoszkóp igaz rám.!! :K )
Szerintem a kinaiak nagyon ott vannak ebben a témában! :C

[ Szerkesztve ]

**********

(#73) Nyiscsák


Nyiscsák
aktív tag

Én meg oroszlán vagyok :D

(#74) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Én Skorpió vagyok! :)
Ez van... :)

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#75) eastsider


eastsider
nagyúr

Bak és lóóóh :D

(#76) zoli03


zoli03
őstag

bak/bak

(#77) Boci_83 válasza Boci_83 (#72) üzenetére


Boci_83
őstag

Viszont ezt elolvasva itt is nagyon sok olyat olvastam, ami igencsak jellemző! :B

[ Szerkesztve ]

**********

(#78) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Vízöntõ, de nem tom mi az aszcendensem :F
11:40

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#79) rien


rien
senior tag

Aszcendens számítás

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#80) BITBOYS válasza rien (#79) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ááá, köszi :R
Ikrek vagyok, pont mint az... ez már nem ide tartozik :B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#81) Eastman


Eastman
őstag

...ha Bombay-ben születtem volna, Kos lenne az asc.-em :U :)

BITBOYS: A Vízöntő - Ikrek az nem rossz párosítás. Két levegő elem "spanban" van Csak el ne szállj... :)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#82) harry válasza rien (#79) üzenetére


harry
veterán

Hát egy másik oldal talán jobb lenne, mivel ez fizetős -> ja, elnéztem, az valami más. Fura viszont, hogy ez itt vízöntőt ír...
Akkor inkább: [link] [link]
Tehát akkor én Nyilas vagyok, Bak aszcendessel.

[ Szerkesztve ]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#83) rien válasza harry (#82) üzenetére


rien
senior tag

:F nekem megcsinálja ingyen

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#84) BITBOYS válasza Eastman (#81) üzenetére


BITBOYS
addikt

Kösz a bókot :DDD

Volt asszonykám Ikrek, iszonyat jól megértettük egymást...szexben :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#85) harry válasza rien (#83) üzenetére


harry
veterán

Ja igen, csak elnéztem, ellenben nem tudom miért más, mint másik oldalakon (másik két hely nekem bakot mondott, ez meg vízöntőt...). Volt egy olyan oldal is, ahogy a földrajzi koordinátákat kellett megadni és az alapján számolt, ott is volt talán valami keveredés, nem tudom.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#86) Eastman válasza harry (#82) üzenetére


Eastman
őstag

Nekem is megycsinálta ingyé'. A második linked viszont nem rossz! ...csak az már Level 3 a személyes horoszkópban. Asztrológus kell a kielemzéséhez, mert hülyeségeket is ki lehet belőle olvasni és annak nincs értelme. ...I think.

(#85)-re: Lehet, hogy pont a kettő határán volt az asc. amikor születtél és nem egyértelmű. Az asc. az a jegy, amely a születésed pillanatában a horizontot érinti. A képleten a vastag vízszintes fekete vonal a horizont és a csillagos égbolt balról jobbra "forog". ...persze csak úgy látjuk a Földről. ;)

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#87) Timocicu válasza Bibby (#30) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ne haragudj, sajnálom! :(

rarri: [link]Köszi, Én is így gondoltam :K :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#88) rien válasza harry (#85) üzenetére


rien
senior tag

nem tudom :F megnéztem a második linked, engem ugyanúgy skorpiónak hoz az is

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#89) Pörp


Pörp
senior tag

Mi az az aszcendens?

(#90) x_o_n válasza Pörp (#89) üzenetére


x_o_n
veterán

Az aszcendens a személyes horoszkópok kiinduló pontja. Erre épül a képlet, melyből az asztrológus kiolvashatja a kérdező múltját, jelenét, jövőjét

(#91) rarri válasza harry (#82) üzenetére


rarri
senior tag

Timocicuval mi is rájöttünk, hogy az egyik számítási rendszer a neten hibás, és van egy ami hiteles. Én nem tudom belinkelni, de Cicu talán igen. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#92) Boci_83


Boci_83
őstag

Nekem mindkettő rákot hozott ki.

**********

(#93) harry válasza Eastman (#86) üzenetére


harry
veterán

Ja, én nem is akarok abból kiolvasni semmit, csak ott van alatta a neve.
Na még egy link, mi is az aszcendens: [link]
Elvileg 10:05kor születtem, és ez bak. Vízöntő valahogy 10.40-45től lenne, legalábbis a másik két oldal szerint.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#94) Majstor


Majstor
senior tag

Bika :D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#95) BITBOYS válasza rarri (#91) üzenetére


BITBOYS
addikt

:( Akkor lehet nem is vagyok Ikrek

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#96) Timocicu válasza Boci_83 (#72) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Az aszcendensed rák! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#97) Lenry


Lenry
félisten

Nyilas O/
rák aszcendenssel (bár lövésem nincs, hogy mi az)

és Sárkány... (DJ most írt róla a blogjában... egész találó, bár nem minden pontja)

hmmm... a jellemzés egész találó...
Szerelmes: Kos, Oroszlán, Ikrek - de leginkább az utóbbi :B

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#98) BITBOYS válasza BITBOYS (#95) üzenetére


BITBOYS
addikt

Megnyugodtam, Ikrek vagyok :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#99) Timocicu válasza BITBOYS (#98) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Hát ez nagyon furi! :F

Három helyen néztem meg. Az enyém mindenhol ugyanaz. :K De a Tiéd ..... :F
Mindhárom szerint más és más, de sehol nem ikrek :( Nem értem. :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#100) Vandit. válasza rien (#83) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem meg anyám csinálja meg ingyen. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kinek mi a csillagjegye?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.