Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kinek mi a csillagjegye?

Hozzászólások

(#101) BITBOYS válasza Timocicu (#99) üzenetére


BITBOYS
addikt

Surprise :D
11:50-kor születtem, véletlen elütöttem az első háeszemben :B

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#102) Vandit. válasza Pörp (#89) üzenetére


Vandit.
addikt

Az aszcendens amilyennek a külvilág lát téged a deszcendens, meg amilyennek te látod a külvilágot. Asszem így van pontosan. :F

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#103) rien válasza Vandit. (#100) üzenetére


rien
senior tag

:DDD nem mindenki protekciós ám, van aki ingyenes oldalakra szorul :P :D

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#104) Timocicu válasza BITBOYS (#101) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Értem én!

Addig próbáltad, míg ikrek nem lett az eredmény :P ;] :B

Az én könyvem szerint még mindig bak! :K Pedig eddig mindenkié stimmelt, akiét csak megnéztem! ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#105) Lenry válasza Lenry (#97) üzenetére


Lenry
félisten

három másik oldal szerint viszont Ikrek aszcendens... akkor inkább legyen az :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#106) BITBOYS válasza Timocicu (#104) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor valamit elszámoltál, lehet a könyv kiadója hibázott :P :D
Viccet félretéve, ha beírom a születési dátumomat percre pontosan akkor Ikrek vagyok :K
nemakarokbakklenni :O
megypü :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#107) pityeszka


pityeszka
őstag

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#108) Majstor


Majstor
senior tag

Mérleg aszcendens... az mit jelent :F

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#109) BITBOYS válasza Majstor (#108) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem csak jót jelenthet :K

Verus: Welcome

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#110) Verus


Verus
senior tag

Vízöntő, mérleg aszcendens.

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#111) pilóta


pilóta
nagyúr

Az enyém Rántotthús, Gundelpalacsinta aszcendenssel :D

Aki él és nem boldog, az téved!

(#112) BITBOYS válasza pilóta (#111) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem jössz át ebédre? :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#113) Timocicu válasza pilóta (#111) üzenetére


Timocicu
aktív tag

De a párod legalább petrezselymes burgonya tejfölös ubisali aszcendensel? ;)

Akkor Ti nyertetek! Ti vagytok a nyerő páros! :R

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#114) Vandit.


Vandit.
addikt

A párom szűz dekádos bika, mérleg aszcendenssel.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#115) Xantomas


Xantomas
őstag

Oroszlán, kos aszcendenssel kínaiban Tigris.
A tigris jellemzése stimmel :)

-A Tigris nem törik össze a sorscsapásoktól, sõt, olykor szüksége van a szenvedésekre, megpróbáltatásra, hogy Valóban megérjen.
-Nem keresi a biztonságot, s ha nem megfelelõ partnert választ, viselkedésével kétségbeesésbe kergetheti.
-A Tigrisek nehezen maradnak meg egy foglalkozásnál. Szeretik magukat több területen is kipróbálni - és gyõzni.
-Sokan nagyképûnek, beképzeltnek tartják, nehezen viselik el a Tigris természetét, de õ ezzel nem sokat törõdik.
-A legtöbb Tigris (...) életét életmûvészként éli.
-Talán az életben több nehézséget kell leküzdenie, mint másoknak, de ez láthatóan nem zavarja.

Mind, mind igaz :D

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#116) Eastman válasza Verus (#110) üzenetére


Eastman
őstag

Szia Verus!

Kínaiban mi vagy? :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#117) harry válasza Timocicu (#104) üzenetére


harry
veterán

Meg tudod nézni esetleg az enyémet? Két helyen is bak aszcendest ír, egy másikon vízöntőt (mondjuk esetemben az időben nincs olyan nagy különbség, azt hiszem ilyen 45 perc körül).
1988. december 2. Budapest 10:05, Nyilas.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#118) Timocicu válasza harry (#117) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Persze, természetesen!

A könyvem szerint is nyilas / bak aszcendensel :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#119) harry válasza Timocicu (#118) üzenetére


harry
veterán

Remek, köszönöm :R

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#120) rien válasza Timocicu (#118) üzenetére


rien
senior tag

Ha jól értem akkor pont azt linkeltem ami téved? :U
Ha igen akkor először is sorry és ha megadod a jó linket kérem modkerben, hogy cseréljék ki a linket a jóra nehogy valaki csak a linket nézze és tudathasadásos állapotba kerüljön mert rossz aszcendenst kap :)

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#121) Bubu79 válasza rien (#120) üzenetére


Bubu79
addikt

Remélem a robajlás, amit hallottam nem azt jelezte, hogy valakinek éppen emiatt dőlt rommá az élete :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#122) rien válasza Bubu79 (#121) üzenetére


rien
senior tag

hát én is :D

----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

(#123) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Kos ---> mérleg aszcendens ---> Kutya :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#124) Kareszovics válasza concret_hp (#46) üzenetére


Kareszovics
addikt

Az, hogy egyformák vagyunk. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#125) szumoo


szumoo
senior tag

Bak --> Nyilas Aszcendens --> Disznó :DDD

A nyúlon túl?

(#126) joergie


joergie
őstag

Halak csillagjegy, rák aszcendens.

Véleményem szerint a kínai horoszkóp a kínaiakra vonatkozik. A nyugati horoszkóp vonatkozik a nyugati népekre.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#127) Bubu79


Bubu79
addikt

Kis segítség azoknak, akik a kínai horoszkóp szerint nem tudják elhelyezni Magukat: [link]

Eszerint én Ló lennék ( és ahogyan már írtam egyébként bak/skorpió ) de ahogy elnézem a jellemzést ezt biza nem feltétlenül rólam írták...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#128) Vandit. válasza Bubu79 (#127) üzenetére


Vandit.
addikt

Ami személyre szabott az a radix, ezek csak iránymutatók.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#129) Majstor válasza Bubu79 (#127) üzenetére


Majstor
senior tag

Patkány

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#130) BITBOYS válasza Majstor (#129) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nyúl

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#131) gizda


gizda
senior tag

látom átmentünk sárgába :DDD

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#132) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Erről hallott már valaki? :U

Lehet, hogy itt áttekinthetőbb :U

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#133) Timocicu válasza Timocicu (#132) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Találtam még egy kis érdekességet , akit érdekel. :F

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#134) Makaveli


Makaveli
senior tag

Jelentem, hogy Kakas vagyok :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#135) NoLF válasza joergie (#126) üzenetére


NoLF
addikt

tehát ha egy kínai család kölke bpn születik mert itt élnek 10 éve, akkor a szülők kínai horoszkóp szerint élik le életüket, a lurkót meg kirekesztik eme társadalmilag igen nagy jelentősséggel bíró, összetartó erőt képviselő körből? hmm hmm... :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#136) Timocicu válasza Timocicu (#133) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Pár horoszkóp : [link] Hogy illetek egymáshoz :U

és nevetek alapján? :U

Ki illik hozzád és ki az aki nem?

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#137) Verus válasza Eastman (#116) üzenetére


Verus
senior tag

Ha már így rákérdeztél megnéztem. :) Nyúl ;)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#138) eddie17 válasza tildy (#56) üzenetére


eddie17
addikt

Hehe, a fordítottam vagy:)

(#139) rarri válasza Timocicu (#132) üzenetére


rarri
senior tag

Mennyiféle horoszkóp van! :D Ez az indián horoszkóp ugyanazt írja, mint ami a rendes horoszkópomban van, a szűz jegyben. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#140) Eastman válasza Verus (#137) üzenetére


Eastman
őstag

Húúú, ha Disznó lennél... ;) ...a kínaiban of course. :D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#141) mark75


mark75
senior tag

Nyilas vagyok :)

(#142) rarri válasza Eastman (#140) üzenetére


rarri
senior tag

:) kitöröltem ezt a hsz-t, nem lett túl színvonalas. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#143) Diego! válasza Timocicu (#136) üzenetére


Diego!
senior tag

Úú ezt a párhoroszkópot nem kellett volna elolvasnom...5 éve vagyunk együtt a párommal, de azt írja nem illünk össze :B :(((

[ Szerkesztve ]

(#144) BITBOYS válasza Diego! (#143) üzenetére


BITBOYS
addikt

És te, hogy érzed? :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#145) gizda válasza Diego! (#143) üzenetére


gizda
senior tag

tudod a kivételek erősitik a szabályt :DDD

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#146) Jofi81


Jofi81
őstag

Én bak vagyok bak aszcendenssel. :)

(#147) C4mp3r válasza gizda (#145) üzenetére


C4mp3r
addikt

(#148) Mrs. Lovett


Mrs. Lovett
tag

Timo nénénk kedves topicja, le vagyok maradva! :D

Én oroszlányos vagyok. :DDD

A párom gyakran monja ha kérdezik a horoszkópját, hogy ő marha. :C

[ Szerkesztve ]

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

(#149) trassher


trassher
addikt

Skorpió :U

Redmi Note 7

(#150) Mrs. Lovett válasza trassher (#149) üzenetére


Mrs. Lovett
tag

Édesanyám is skorpió. Hát ő igen erős jellem - és most gyengén fejeztem ki magam. ;)

Vábá-cubi-csumbi-bumbi!:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kinek mi a csillagjegye?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.