Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) matej013


matej013
csendes tag

Sziasztok!

Elérkeztünk abba a korba, amikor az olcsó kínai kézi konzolok a virágkorukat élik. Ezek a masinák már olyan "erősek", hogy képesek futtatni a régi 16 bites csodákat is, a paletta pedig a 8 bites NES játékoktól, egészen a Gameboy Advance-ig nyúlik.

Példának okáért itt van a Gamebox, ami a nagysikerű Gameboy Advance SP formavilágát másolja: [link]

Amellett, hogy úgy néz ki, mint az eredeti, képes lejátszani ugyanúgy az Advance játékokat, ráadásul ebbe már SD kártya is rakható, aminek köszönhetően kedvenc Advance játékaink romjait is fel tudjuk rá tenni.

Ti mit szóltok ezekhez? Van erre igény? :D Én még mindig jobban preferálom az eredeti változatot, mégha plussz költségekbe is kerül. :))

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#2) adalbert1 válasza matej013 (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Valamelyik review-nál olvastam, hogy a minőség azért elmarad az eredeti Advance SP-jétől... Igaz én is kíváncsi lennék egy ilyenre, de annyira már nem, hogy pénzt is adjak érte. :)

(#3) matej013 válasza adalbert1 (#2) üzenetére


matej013
csendes tag

Az biztos, hogy minőségileg gagyibbak, de ha az ember nem gyűjtő, akkor neki, vagy egy csemetének biztos jó szórakozást tud nyújtani. :K Pláne, hogy az SD kártyának köszönhetően akár több játék is lehet a gépen.

Na meg azt is figyelembe kell venni, hogy a régebbi játékok, amiket csak használtan árulnak már, semmilyen profitot nem termel a fejlesztőinek.

Apropó, már lehet Dreamcast kopikat is kapni. :D Teljesen kompatiblisek a DC-s játékokkal. Nekem viszont erre nincs szükségem, az én Dreamcast-em szépen teljesíti a dolgát. :C
[link]

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#4) VitaD5


VitaD5
tag

Emlékszem, még valamelyik karácsonyra kaptam egy Pocket Dream Console-t (PDC). A beígért 100 játék helyett kaptam 33-mat, mert lilaszínű volt, nem pedig piros. Ugyan az típus, ugyan olyan dobozzal, és találd meg a pirosat. :U De amúgy elvoltam vele, voltak kellemes pillanataink. :K

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

(#5) matej013 válasza VitaD5 (#4) üzenetére


matej013
csendes tag

Nálunk keleten a sárga kazettás nintendo volt nagy szám. :K

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#6) VitaD5 válasza matej013 (#5) üzenetére


VitaD5
tag

Igen, annak én is átéreztem örömeit. Asszem.
Amikor még nagyon fiatal voltam, akkor volt egy házatlan konzol, amibe csupasz kazettákat tettünk. (Nem volt borítása.) Amikor megkérdeztem, hogy amúgy ez milyen konzol, csak annyi választ kaptam, hogy szétszerelt sárga kazettás. Ebből itélve az volt. :D

[ Szerkesztve ]

Yar Har fiddle di dee

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.