Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Outlander


Outlander
őstag

Rwatch R11 revjuh.

Na akkor csapjunk bele, nem írtam még ilyet, nem is szoktam, de erről az óráról többen is kértek beszámolót.
Szóval nem lesz valami összeszedett, ide-oda ugrok majd, ami épp eszembe jut.

Se kép, se videó, ezeken a linken találhatóak.

2 hét alatt jött meg, már 1 éve kb hogy "vágyom" egy okosórára, de igazából, egyáltalán nincs rá szükségem, ráadásul a mibandben való csalódás is beárnyékolta a halogatást....
Csak hát, "tudod hogy nem szabad levakarni a sebet, de mégis megteszed, mert idegesít", mindig nézegettem őket, jó ideje szemezgettem ezzel a típussal, végül csak megvettem.... :)

Kibontás:
Kis fekete doboz, benne az óra, egy kábel, kínai manual.

Fekete szíjas-fekete kereteset rendeltem, teljesen korrekt.
A szíjra rá van írva h genuie leather, hát nincs az a "bőrszaga", de nagyon is jó minőségű, ha lehet ilyet mondani.
Féltem, hogy majd iszonyat bumszli lesz, gagyi szíjjal, de meglepően kompakt, meg se lehet róla mondani hogy ez egy okosóra, vékony, kicsi, szóval "átlagos" órának tűnik,egyáltalán nincs gagyi hatása.

Töltés:
Microsusb-vel direktbe töltődik.

Bekapcsolás, használat.

Bekapcsolás az oldalt lévő gombbal töltődik, ez igazából egyben power on-up-off és visszalépés gomb is.
Középen alul a "kör", inkább egyfajta leokézást végez, másra nem jó.
A már korábban linkelt videón látszik a menüje, így most ebbe nem mennék bele, inkább elmondanám a használatot.
Átlagos a csuklom (~20-22cm), felvéve a 3. lukba tudtam tenni, tehát még kettővel lehetne kibővíteni.
Szóval nem a megszokott anorexiás 10 éves kiskínai méret, hanem normál európai.

Simán, egyszerűen csatlakozik bt-on, a hozzá letöltött szoftver is magától felismerte és csatlakozott, nem kellett belépni manuálisan.

Elég sok oldalúként akarja kezelni az én telefonom... így egy kicsit vissza is kellett "butítanom", nem akarok belebeszélni mint Málykül Nályt.... pipa kivétel után meg is szűnt a headset hatás.

Illetve az értesítő és zenék hangjátt is hallani rajta, mivel nem vészes a hangzás így maradt...

Mindenre értesít, kiírja, csipog, rezeg iszonyat erővel, a mibandem annó sehol se volt ehhez.

Főbb dolgok amiket tud.

Kamera vezérlés, az nálam valahogy nem ment, mondjuk custom romon használok egy külső appot, így igazából itt a telommal lehet a gond, annyira nem érdekes ez a funkció.

Pedométer, mint ahogy az összes többi is, ez is összevissza mér, aki mást mond az hazudik, nem is írnék róla többet. :DDD

Infra távírányító: Samsung smartv, t-home beltéri mind okés volt, sőt szerintem bármit rá lehet mert nem pásztázza a frekiket, hanem az eredeti távirányítóval kell az adott gombokat megnyomva felprogramozni, ha úgy tetszik lecopyzza a jelet. Teljesen okés, és vicces, ez tetszik a legjobban.

Pulzusmérő:
Nyugalmi állapotbam, 70-75 között méregetett, kisebb helybefutás után, 96-102 között... hát nem tudom, szerintem rámondhatjuk hogy közel pontos lehet, vagy legalábbis kis eltéréssel.

Aksija szerintem 1 max 2 napos lesz, de amint beállt megmondom pontosan 1-2 hét múlva
Elég sűrűn jönnek az értesítések nálam, illetve érzékeny az óra fukció is, tehát mikor megnézném az időt, mint egy rendes órán, akkor fel is villan a kijelző nincs késleltetés, ezek elég rendesen merítik.

Jah, két skin van, manuális és digitális, ezek is látszódnak a videón, bővebben ennyi, nem testreszabható.

Mit mondhatnék még?

Szerintem ár/értékben nagyon jó, sőőőt... bestbuynak mondanám.

Negatívok: androidos szoftvere elég facsipesz, de legalább teszi a dolgát.
Nem lehet skinezni csak 2 variáció van.
Elég érzékeny az órafunkció, sokszor fel-fel villan... pedig nem csináltam a jellegzetes mozdulatot.

Illetve, most hogy már meg van, szerintem holnap után meg is hirdetem eladásra, mert mint mondtam, egyáltalán nincs rá szükség, csak az a kényszeres ki kell próbálni betegség, az ne lenne.... :DDD

Kérdésekre szívesen válaszolok.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.