Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikitorony


Vikitorony
tag

A témában említett cégről várom ide a véleményeket.

Az egyetlen forrás, amit találtam róla a neten, az a jófogás.hu-s profil, ahol persze nincs értékelési rendszer, ezért nem lehet tudni, hogy megbízható-e.

Személyes tapasztalatom eddig:
Gyorsan, pár percen belül válaszoltak. A választ nem bonyolítják túl, tömören fogalmaznak.

Ami zavar: egy telefonszám (+36 20 332 2773) található a hirdetéseinél, sehol egy cím, és sehol nem találni róla semmilyen információt. Korábban láthatóan volt Facebook oldaluk, de már nincs és a Google nem cache-eli a Facebookot, ezért vissza se lehet nézni, hogy milyen véleményeket írtak.

Sajnos csak postázni tudom a készülékemet, és a címet csak feladás előtt adják meg, így bennem van a félsz, hogy tényleg visszaküldik-e, bármennyire is csábító a visszafele ingyenes futár.

[ Szerkesztve ]

(#2) Joccc28


Joccc28
tag

Hali!

Samsung Galaxy S7 Edge-em van,berepedt az üveg,de az érintőpanel tökéletesen működik!Holnap megyek hozzájuk!Telefonhívás után sms-ben kaptam meg a címet!40.000 ft az üveg csere és meg lehet várni!Harapró-n is nézegettem és írtam is egy emberkének,hogy ő meg e tudná csinálni!Erre a válasza az volt hogy üveget nem lehet cserélni csak komplett kijelzőt ami 85 ropi!Azért most elgondolkodtam,hogy vajon hogy is van ez!?Valaki tudja valaki pedig nem!Na majd holnap kiderül!

(#3) Joccc28 válasza Joccc28 (#2) üzenetére


Joccc28
tag

Mégsem vittem el a telefont!Lebeszéltek róla!Felhívtam a nextgsm-et és annyit mondtak lehet üveget cserélni,de kb 2 hétig bírja, utána kezd engedni a ragasztó hullámos lesz az üveg és be megy alá a por + víz is!Komplett kijelzőt kell cserélni ami 85.000 Ft munkadíjjal együtt, megvárható, 1 óra alatt elkészítik!

(#4) Kis áron válasza Vikitorony (#1) üzenetére


Kis áron
újonc

Gyors és korrektek én már több s6 és s7 telefont küldtem nekik, mindig visszakaptam őket de ha jobban belegondolunk melyik cég szaladna el törött telefonokal :D
az egész országba csak ők cserélnek üveget edgén!
úgyhogy vagy elküldöd,elviszed nekik vagy csináltasd meg a duplájáért.

(#5) Vikitorony válasza Kis áron (#4) üzenetére


Vikitorony
tag

Ha jobban belegondolsz, 40k-ért megcsinálja a kijelzőt (ebből legyen mondjuk 20k az anyagköltség), utána 100-120k-ért eladja, már sem olyan rossz biznisz. Persze nem akarok rosszat feltételezni róluk, csak sehol nem találni semmi infót és ez gyanús/aggasztó.

Persze cég szinten sem mindegy, hogy mennyit ad ki az ember, de úgy már nem olyan durva a különbség a ragasztott (40k+ÁFA) és az új kijelző (~67k+ÁFA) között.

(#6) Kis áron válasza Vikitorony (#5) üzenetére


Kis áron
újonc

Mindegy nekem nem volt probléma ebből évek óta hirdetnek én már 3 teló csináltattam velük egyik se esett szét.

https://youtu.be/AGcQTC_9rj0

[ Szerkesztve ]

(#7) Kis gsm válasza Kis áron (#6) üzenetére


Kis gsm
újonc

Régóta hirdetnek miis csináltatunk náluk telefonokat
sose volt még gond velük és gyorsan dolgoznak szinte mindent meg lehet várni tehát akkor hogyan futnának el ezenkívül edgéken csak ők csinálnak üvegcserét úgyhogy máshovs nem nagyon tudod vinni ha ilyen bizalmatlan vagy vegyél egy új kijelzőt Samsung ba 100 000 Ft-ért és várjál egy hetet mire beszerelik.

(#8) Vikitorony válasza Kis gsm (#7) üzenetére


Vikitorony
tag

Mikor arra járok majd beugrom vele, annyira nem vészes az az 1-2 óra.
Pozitív lecsengése van, hogy két 0 napos felhasználó bizonygatja, hogy mennyire megbízhatóak. :DDD Ráadásul hasonló névvel. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Soybex válasza Vikitorony (#8) üzenetére


Soybex
őstag

Érdekes hogy ezeket 1-2 hsz-es újjoncok kommentelik ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#10) Joccc28 válasza Soybex (#9) üzenetére


Joccc28
tag

Kis Áron és Kis gsm 1 nap reg eltéréssel!Ez nagyon "Kis" pozitív és "Kis" meggyőző! Pacsi! ;) :D

[ Szerkesztve ]

(#11) Joccc28


Joccc28
tag

Ma voltam Budapesten a Nextgsm-nél!Samsung Galaxy S7 Edge Gold kijelző cserére,megbeszélt időpontban!Múlthéten beszéltünk telefonon a tulajjal,korrekt és segítőkész volt mindenben, 85.000 Ft a kijelző munkadíjjal együtt!Előlegként elutaltam 40.000 ft-ot!Odaértem valamennyivel előbb mint ahogyan megbeszéltük,de ez nem volt akadály, addig a kollégája elkezdte szétszedni a telefont.Kb. 1,5 óra volt a művelet.A készülék elkészülése előtt olyan 30 perccel megérkezett a tulaj is.Beszélgettünk, nagyon rendes és segítőkész ember!A telefon elkészült, kézbe vettem, kipróbáltam.Hibátlanul működik az érintőkijelző és az ujjlenyomat olvasó is!Kifizettem a 45.000 Ft-ot!Annyiban maradtunk ha valami panaszom van akkor csörögjek rá és amiben tud segít!Pacsi pacsi és eljöttem!Ajánlom mindenkinek!

(#12) kalmani


kalmani
tag

Galaxy S6.
Én kétszer voltam a srácnál.
Első alkalommal nem csinálta meg jól a hátlapcserét, mert elvált a ragasztás.Utángyártott hátlapokat szerel a srác, amik nagyon gyatrák. A legenyhébb atrocitásnál eltörik.
Másodjára törött kameraüveggel kaptam vissza a telefont. Az új hátlap szélein kicsi kagylós törések voltak.
Nem reklamáltam, mert nagyon olcsón dolgozik. A hivatalos szerviz harmadáért cseréli a hátlapot.
Ennyiér ezt. Jogosan.
Ha minőségi munkát akarunk, akkor a hivatalos szerviz a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#13) steflo válasza Vikitorony (#1) üzenetére


steflo
csendes tag

Sziasztok! A srác egy csaló, garanciát nem vállal csak szóban, amit utána nem teljesít. Hazudott a beepitett kijelző eredetével kapcsolatban. Azt mondta gyári, közben egy felújitott selejt, hullamos kijelzővel, pixelhibaval, buborekokkal, hibás home gombbal. (S6edge kijelzőcsere 45ezerért.)Tróger kontár munkát végez. NAV és rendőrségi feljelentésem is van ellene. Ha jót akartok, ne kezdjetek vele.

[ Módosította: eszterencs ]

(#15) KHFC1909


KHFC1909
újonc

Egy kókler a fickó. Olcsó, de legalább jó szar munkát végez. Hullámos kijelző, elváló ragasztás. Nekem nagyobb kárt nem tudott csinálni. Ja, de a hangszóró is torzít mostmár... Mondjuk ennyiért ne is várjon senki többet. Azért többet nem vinnék oda semmit.

(#16) Csordas válasza steflo (#13) üzenetére


Csordas
újonc

Szia! Nekem olyan problémám van, hogy 3x javitotta az s7 edgem kijelzőjét, es mindhárom alkalommal egyre rosszabb lett! Mostmár ott tartunk h használhatatlan a telefon... nincs hang, nemlehet telefonálni, rossz az erinto,es csikos a kijelzo.... pedig mikor odavittem csak az elolap volt repedt.... megtudod adni a cimet, es hogy te mire jutottal vele?

[ Szerkesztve ]

(#18) nagyzeus


nagyzeus
csendes tag

Sziasztok! Valaki bármi információt tud esetleg erről a srácról? Budapseti vagyok, és nem járok székesfehérvár felé így, megrendeltem tőle egy kijelzőt kerettel együtt háztól házig a törött S7 edgemre, mivel be tudom szerelni gondoltam jó lesz így is. Eddig nem is volt probléma, pillanatok alatt válaszolt minden alkalommal, a csomag is rendben ideért. Viszont most jön a csavar, mikor be akartam szerelni a kijelzőt rájöttem, hogy a home gomb bekötőkábeléről le van szakítva a csatlakozó, és ha nem tudom használni a home gombot, a kijelzőt is felesleges beépíteni. Így kb használhatatlan. Azóta a telefont nem veszi fel, jófogáson sem ír vissza. "STEFLO" kolléga, a rendőrségi feljelentésből lett esetleg valami?

(#19) mi55i válasza nagyzeus (#18) üzenetére


mi55i
csendes tag

Sziasztok,
Én most ülök a rendőrségen. S8 telefonom üvegcseréjével adtam le a telefont. Kicserélte csak bónusznak a keretet feltehetően eltörte és lecserélte a full fekete telefonon egy rommá kopott lilára.Reklamáltam, hogy cserélje ki,azt válaszolta persze és sajnálja. Odahívott a sufnijához 3 alkalommal és egyszer se volt ott.
3 napja nem lehet elérni semmilyen számról. Majd megírom a rendőrség hogyan reagál. Senki ne menjen ehhez a gerinctelen alakhoz!!

[ Szerkesztve ]

(#20) Zoli19822 válasza nagyzeus (#18) üzenetére


Zoli19822
újonc

Mi lett kicserélte végül is?

(#21) steflo válasza mi55i (#19) üzenetére


steflo
csendes tag

A rendőrseg nem csinál semmit, max. felvesz egy vallomást majd utána megállapítja illetékessegének a hiányát meg hogy kis érték blablabla. Nagy nullák. Bíróságon feljelentettem amit meg is nyertem, most várom a végzést. Utána meg megy a végrehajtó, de az is lehet hogy egy keményebb behajtóbrigádnak adom el a követelest:) Ha nem fizet, akkor majd azok kiverik belőle a xart is:)

[ Szerkesztve ]

(#22) JLK_


JLK_
csendes tag

Sziasztok.

Senki ne küldje el hozzá a telefonját kijelzőcserére, és semmilyen fajta "javításra". Én egy Samsung s8 plus-t küldtem hozzá, először egy pixelhibás kijelzőt tett bele, aminek a beszédközbeni hangszórója recsegett, nem lehetett hallani a másik félből semmit, újra visszaküldtem neki mondta hogy megoldja kitisztítja, beletett egy "új" kijelzőt ami szintén csak egy felújított szemét kijelző volt, a hangszóró nem lett jó, de legalább még az előlapi kamera is homályos képet ad, a keretről ne is beszélve egy használt, színben teljesen eltérő ütött-kopott... Több mint 50000Ft-om bánta...

(#23) power3


power3
friss újonc

Én sem ajánlom !!! Én egy Galaxy S7 -re rendeltem tőle egy kijelzőt. A leírásban egy fekete kijelző szerepelt. Amikor kézhez kaptam, akkor az ezüst színű komplett kijelzőre volt felragasztva egy fekete keretű érintő. Kerülje el mindenki ezt a gerinctelen alakot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.