Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Kidi blogja

Hozzászólások

(#1) Kidus


Kidus
őstag

Én is elkezdem :)
Ma sem aludtam, döng a trance, ezt a számot a szomszédoknak küldeném soksok szeretettel.
Mindjárt mennem kell asztalt verni ide oda, az eső meg csöpörög, fajin.
Egyelőre ennyi.
Majd ha megjöttem.

Assuming Control

(#2) Kidus


Kidus
őstag

De megjöttem....
Egy órát szenvedtem a Matáv Pontnál, a modemet vittem vissza, meg számlát rendeztem volna, ülőhely nem volt. Mire sorrakerültem, kiderült, hogy befizetéseket ott intézni nem lehet. Kicsit szarul érintett, de np, adtam a modemet.
A fószer átnézte, hümmögött, majd közölte, hogy hiányzik egy kis szürke doboz belőle. Mondom szürke doboz? Milyen szürke doboz? Azt nem tudja, de egy szürke doboz......ok.... Mikor mondtam, hogy nem volt hozzá ilyen, fullosan összeraktam mindent, azt mondta, hogy emiatt még fognak keresni.
Ezek után negyed órát töltött ki egy fecnit, közben rólam szakadt a víz, pedig nem vagyok egy izzadós. Na mindegy, ez is megvan, ugrálhatok a Soroksári útra, a város másik felére, ha el akarok vmit intézni.

Közben felhívtak egy cégtől, hogy megkapták a pályázatom, csütörtökön megyek a főnökhöz jópofizni. Előtte kedden egy másik állásinterjú, ha mákom van, még dönthetek is, ami nagy eredmény az egy éve tartó semmihez képest.

Délután költözik be az albérlőm, remélem, nem fog sokat fecsegni, mert ha mégis, véletlenül sose fogok ráérni, vagy pont nem leszek itthon. Eddig nem nagyon jöttem ki a csajokkal, asszem ez nagy erőpróba lesz.

Vettem állatmintás zsepit... hogy minek, azt nem tom. Jól néz ki. Valamit vennem kellett. Legalább olcsó volt :)

Assuming Control

(#3) Kidus


Kidus
őstag

Nah feltettem az új messengert, meg a plust is hozzá, egész faijn :)
Kb egy órát szarakodtam hangok letöltésével, hát volt olyan, aminél könnyesre röhögtem magam.

Délután megyek interjura, addigra nekem kell a legokosabbnak, legszebbnek, legkedvesebbnek meg mindennek lennem. Nagyon kéne a meló. Csak azon parázok, hogy a fószer egy szót nem tud magyarul, mi van, ha valamit nem bírok elmagyarázni neki? Elmutogatom? Lerajzolom? Activity?

Prodigy-t hallgatok. Bejön. Spitfire, Girls, U'll be under my wheels. Ezek főleg.

Na mentem, ezer dolgom van, gg :)

Assuming Control

(#4) Kidus


Kidus
őstag

Most indulok a megbeszélésre
Drukkoljatok :O

Assuming Control

(#5) Kidus


Kidus
őstag

Megjöttem :D
Megvolt a nagy iterjúúú, kiderült hogy fhranszia a szentem, volt egyfajta kiejtése, de szimpi alak volt, végére már mesélt mindenféléket. Kiderült, hogy össz 5 csekk van, ez csak az első volt, so ha érdekel, holnapig jelezzek vissza, és mehetek a következő rostára ^^
Ahhoz képest, hogy mennyire izgultam, most már elérkeztem a leszarom stádiumhoz :D Vagy ez normális így?

Heppinesssssszzzzzz :DD

Assuming Control

(#6) Kidus


Kidus
őstag

Jóreggelt, meg mindenek!

Nemrég keltem, kb éjjel 3kor nyúltam ki, aztán reggel 8-9től csak vergődtem, nem tudom, mi van ma, de szarul aludtam, szarul ébredtem. Tegnap előjött a depresszióm, néha meglátogat, mint egy cseppet sem kedves ismerős, és mindig sokkal tovább marad, mint szeretném. Ilyenkor minden szar, minden sokkal jobban fáj, a kis dolgok nagyok lesznek, azt hiszem, nem csak én tudom, milyen ez. Kihagynám szívesen.
Ma talán végre tényleg megjön az albérlőm, kezd uncsi lenni ez a tologatós belhé.

Reggeli nincs, rostos meggyes izéjosé gyümilé van, megint valami másnak elnevezve, mint ami valójában. ( reggeli ital talán? )
Gyümölcslé néven már nem is lehetne eladni?

Felnézek kanira, kíváncsi vagyok, ma hányan akasztanak ki a baromságaikkal, és hány normális embernek tudok segíteni routert vagy tűzfalat beállítani, stb.
Ez az arány a hónapok alatt egyre rosszabb a barmok javára, most már elérte a 60-40%-ot. Több, mint egy év után kicsit nehezen veszem a beszólásokat, a lejárt lemezek újra játszását, és a szokásos magyarázatok leírását, bár igazság szerint kezdek eljutni oda hogy: tulajdonképpen miért is kell nekem magyarázkodni?
Nem tartozom beszámolással, moderálok, a csalókat kiteszem, aki beszól, magára vessen. Mostanában csak az jut eszembe, hogy széllel szemben csak a hülye pisál, én mégis fent vagyok, még mindig, és csinálom. Mert ha én nem, akkor senki.
Igyekszek a nagy állatkertből valami elfogadható jellegű dolgot csinálni.

Nyah, ennyit rólam ezen a szép, homályos és szomorkás ''reggelen''.
Volume up, jó kis funky, kedvcsinálónak a legjobb :)

Assuming Control

(#7) Kidus


Kidus
őstag

Ahhh milyet ettem!

Lementem a boltba, mert salit akartam csinálni majdan a husihoz, amit sütni készülök. Vettem feta sajtot, olajbogyót, paradicsomot, paprikát, zöld salit, retket.
Többet vettem pár dologból, mer tudtam, hogy nem állom meg, hogy ne egyek előtte :D és tényleg.
Ezt ettem:

Sajtos buci, zöldfűszeres szendvicskrémmel, fetasajt, paradicsom, olajbogyó mellé. Ritkán engedek meg magamnak ilyeneket, de most annyira jól esett :)

Ebédre meg sült pipihusi lesz, kevés fűszerrel, rizzsel, és salival, csak azt nem tudom, hogy joghurtot öntetes sali legyen, vagy bigyó+feta+paradicsom, amolyan kezdetleges ''sopszka'' féle. Bár azzal a rizs nem túl szerencsés.

Addig is iszogatok még egy kis meggyes balhét. Dejó nekem ma, semmi sürgős dolgom, amúgy is esik az eső, nem mennék sehova. Jó itthon begubózni néha.

Assuming Control

(#8) Kidus


Kidus
őstag

Yoohoooreggelt!
Korán keltem megint, de most arra, hogy szegény lakótársam, aki tegnap megjött, nem tud kimenni. Kiengedtem, aztán nem tudtam tovább dögleni.
Örülök, teljesen rendben van a csajszi, jófej, nyugisnak tűnik ( értem ez alatt azt, hogy ajtócsapkodás meg ordítozás valószínű nem lesz :D ), és elkezdte szétpakolni a cuccait, ami felettébb megnyugtató nekem is. :)

És akkor most morning initializésün, kaffee, mjuzik, és gép of kórz :P


Assuming Control

(#9) Kidus


Kidus
őstag

Felhívott a francia fazon, holnap megyek újabb megbeszélésre :C :C :C
Még a végén összejön egy jó meló. Ahh de rámférne már!

Assuming Control

(#10) Kidus


Kidus
őstag

Voltam ma sokfelé, nagyon el is fáradtam, később le is írom, de most valahogy nem megy. Felmentem kanira, kb a következő fogadott: mindenki floodol, flamel, káromkodik, mint az állatkertben. Szóltam többször, türelmesen, egyenként, aztán mentek a kickek.
Ezek után a termés ( hosszú lesz ) :


<gosu() nem értem mi bajotok a szürkével hát ez felháborito pedig ugy tudtam köztársaságban élünk szabad emberek vagyunk ezért éljen a SZÜRKE!!!>

<Kokkantas SZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZÜRKESZ>

<NLZ> kidus, ha durci vagy, akkor minek vagy itt?
<Kidus_Kani> nemvagyok durci
<Kidus_Kani> moderalom az ovodat

<J3zUsK4 SZERINTEM SZÜRKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SZERINTEM. KIDUS SZERINTED?????>
j3zusk4 has been banned by Kidus_Kani.
<Progr3s> állandoan csak bannolsz :D
<fosztogato jezust me bonoltad?
<kidus_szeretlek> faszom szar a nevem

<NLZ> kidus, nyugodj le inkabb te
<NLZ> menj egyet gamelni :)
<Kidus_Kani> nem vagyok ideges
<Kidus_Kani> sot jo kedvem van
<NLZ> azert agresszivoskodsz? :)
<Kidus_Kani> moderalok, ennyi

<kidus_szeretlek odarohan kidus szoknyája mögé és...........................>
kidus_szeretlek has been banned by Kidus_Kani
<fosztogato> pfffffff szorakozasbol banolni

<drizztdourden odarohan kidus szoknyája mögé és.....................................>
drizztdourden has been banned by Kidus_Kani.

<basszatokmeg> hi
<basszatokmeg> fuck me!!
That user account is now locked

<fosztogato> féld az opot ha nem banol akor is ( akkor csk kik)
<Kidus_Kani> aki normalis
<Kidus_Kani> az eszre se vesz minket

<NLZ> namespoof is csak azért tiltott elmeletileg, mert vki egyszer vissza mereszelt elni a neveddel
<Kidus_Kani> nem
<Kidus_Kani> az enyemmel IS
<Kidus_Kani> mar elotte is tilos volt
<NLZ> ohh :)
<Kidus_Kani> ne kavarj
<NLZ> eddig szabad volt
<Kidus_Kani> nem
<Kidus_Kani> eddig se volt szabad
<Kidus_Kani> kb 1 eve le lett beszelve ez mar...
<NLZ> akkor en baromi illegalis vagyok :)

<NLZ> ''nem mi ban-olunk, hanem a kozosseg''
<Kidus_Kani> nlz
<Kidus_Kani> a kedvedert
<Kidus_Kani> de csak a tiedert
<Kidus_Kani> kivetetem azt a szoveget
<Kidus_Kani> ne legyen mivel dobaloznod allandoan
<Kidus_Kani> mas ugysincs amit emlegethetnel
<NLZ> de
<NLZ> ''az admin/op nem feljebbvalo senkinek sem''
<NLZ> ezt is vetesd ki letszi
<NLZ> csak hogy legyen itt egy kis diktatura
<Kidus_Kani> kell a feszko mindig ugye?
<Kidus_Kani> amikor nincs akkor csinalsz
<Kidus_Kani> amikor van akkor fokozod
<Kidus_Kani> kosz
<NLZ> szivesen


És ez csak fél óra volt, a mindennapos balhé.... minek csinálom egyáltalán? Minden egyes nap elgondolkozom ezen. Aztán maradok mégis, a pár megmaradt normális lelkületű emberke miatt, akiknek pl help kell, akik tényleg játszani járnak fel, akik nem fesztivált csinálnak, hanem jobb hangulatot. De hogy érdemes-e ezért küzdeni, azt már nem tudom. Több, mint egy év után úgy érzem, belefáradtam nagyon.


Assuming Control

(#11) Kidus


Kidus
őstag

Puszi, meg nyuszi, meg minden....

Szombat van, elindultunk lakótársammal, hogy megszabaduljunk az akváriumomban élősködő kék ráktól. Ez sikerült is, majdan vettem növényt, és pár halat. Már akkor tudtam, hogy átvernek, de nem érdekelt, lényeg hogy a rák ne legyen itt. 4 növényből 2nek van gyökere, az kapásból 700Ft, a black molly pár leszbikusra sikerült, a guppi párból csak a nőstény élte túl a fél órás utat. Jól jártam :)
Ezek után jött a hajszárító vásárlás című project, mivel tegnap állásinterjú előtt kifüstölt a kezemben a drága, so vizes fejjel mentem megbeszélésre :)
Bementünk ker@villbe, persze a legolcsóbb 4k volt, de mondta az eladó, hogy van rajta ilyen kütyü, meg olyan bigyula. Mondtuk hogy ''aha'', aztán eljöttünk. Végülis valami elektro shop vagy miarák boltban vettünk 2k-ért egy tökéletes minőségű és teljesítményű egyedet, persze duplakulcsos vitrinbe volt zárva, más értékes dolgok társaságában.
Bementünk a DM-be is, azt nem kellett volna. További majdnem felesleges cuccokkal távoztunk, leszámítva a mosóport meg a tisztítószert. Aztán kaját vettünk.
Tehát ez a szép, napos, nyugis szombat nekem eddig kb 5k-ba került. Ezentúl nem megyek sehova, mert elköltöm minden pénzem :P
És én még nem is tartozom a vásárlási mániások népes csoportjába.

Viszont az akvárium egész szép lesz, pár nap múlva talán már megér pár képet is, amit bemutathatok az akvarisztika topicban.

Kanira is felmentem, egyből 2 acclock, hamar meguntam, ma talán fel se megyek többet, nem akarom a jókedvemet kockára tenni :)
Estére meg nézünk vmi jó kis filmet or programot, még nincs konkrét terv.

Gondolkodom a PH! talin is, de valahogy nem merek :D

Assuming Control

(#12) Kidus


Kidus
őstag

Hm... régen írtam ide.

Újabb hétköznap, várogatás, amit utálok. Várom a telefont a cégektől, hátha felvettek. Azt mondták, legkésőbb péntek, de már tűkön ülök. Aggódom, hogy az egészből nem lesz semmi.

Tegnap szakítottunk a párommal, nem volt már értelme. 120km, havonta egyszer láttuk egymást, tulajdonképp inkább barátság jelleget öltött a dolog. Ezt nem lehet hosszútávon. És már jó ideje így volt, so talán jobb így. Megint hiányzik, de majd megint elmúlik. Csak attól félek, hogy kínos csendek lesznek, amit nagyon nem szeretnék. Remélem tudja, hogy fontos nekem, nem akarom, hogy elfelejtsük egymást. Majd kiderül, mi lesz. Most nagyon fura minden.

Olyan szép idő van, úgy mennék valahova, valakivel, egy baráttal, de mindenki elfoglalt, vagy messze van. Mihez kezd az ember egyedül? Fogjam magam és sétálgassak magamban? Holnap van csak dolgom, ma az ablakból nézegetek kifele, és sajnálom magam, amire semmi okom, hacsak nem a szokásos gondok, amiket nem tudok hipp hopp megoldani. Mindenre várni kell, minden lassan történik.

Mindegy, marad a szokásos: zenélek, fórumozok, channelt moderálok ( :O ), és nézem a jó időt. Legalább bicóm lenne, de azt is ellopták rég. Holnapra szervezek valamit mindenképp. Remélem, megint sétaidő lesz.

Assuming Control

(#13) Kidus


Kidus
őstag

Itt ülök egy rázós nap után, egyedül, megint. És csak kószálnak a gondolatok a fejemben. Valahogy nem tudom összerakni a dolgokat. Annyi minden változott, és változik most is. Én meg csak végignézem, mint egy filmet, mint egy kívülálló. Látom a gimiseket a ballagásról beszélni, és arra gondolok, milyen régen is volt. Mi történt azóta? Hova lett az a sok idő? Hiszen most ballagtam én is, csak közben eltelt 5 év. Fiatal vagyok, mégis öreg. Pár kamasz csókolommal köszön, pedig talán 18nak kinézek. Hová tűntek a régi barátok? Mi vagyok most? Van egyáltalán bárkim, akire biztosan számíthatok?
Néha úgy érzem, el akarnak tűnni előlem az emberek. Főleg akiket szeretek. Vagy talán túl érzékeny vagyok? Miért van az, hogy mikor egy barátomnak valami baja van, nekem is fáj? Miért van az, hogy nem mond semmit, és én tehetetlen vagyok? Miért vannak a csendek? És miért van az, hogy a problémákat sosem tudjuk megbeszélni senkivel? Én mindíg próbálom. Kérdezek, érdekel, szeretnék a rosszból jót varázsolni. De nem megy. Bennem van a hiba? És ha igen, hol? Senki nem mondja soha.
Nem is az egyedüllét a lényeg. Inkább a magány. Szükségem van rá, hogy szeressek, hogy valakinek fontos legyek, és szeretném azt érezni, hogy valahol még számítok valamit.
Szeretnék mindenhol ott lenni, ahol szükség van rám, mindenkinek segíteni, akit szeretek. De mintha az élet mindenből kihagyna.
Történnek jó dolgok, pillanatok, amiknek örülhetek, de az igazság az, hogy ha mindent összegyúrok, hiányzik valami.

Most, hogy végigolvastam, amit írtam, inkább abbahagyom... talán holnapra megint megnyugszom.

Assuming Control

(#14) Kidus


Kidus
őstag

Megjöttem :)

Jó volt otthon lenni 1-2 napra, kicsit kikapcsoltam. Naon régen voltam sétálni, ezt is bepótoltam, és élveztem, jó elfáradtam a végére. Jah és persze késő este, mikor máskor :)

Ma van az első cigimentes napom, hát mit mondjak.... k*rvaszar :D
5 év cigi után kicsit nehéz, de menni fog, mert egy életre elegem van a cigifüstből, a kidobott pénzből, abból, hogy nem kapok levegőt, nem tudok futni, sportolni, és mindenem cigiszagú. Remélem, még nem késő.
Tegnap láttam azt a démonvadászos izéhozé filmet, tüdőrákos volt a faszi, durva volt a kép, amit mutogattak róla, talán rá is tettek még egy lapáttal az elriasztás végett. Hát, ütött...

Holnap Starwars 9kor, kíváncsi vagyok, mit hoztak össze, bár egyre inkább a hatásvadászat a lényeg, azért ettől a filmtől még várok valamit. Főleg mint olyan, aki a régi 3 részen nőtt fel. ( Reggeli és esti mese.. meg néha a kettő közt is :D )

Nah, kb ennyi az annyi, majd ha túléltem a következő napot is anélkül, hogy a cigihiány miatt véletlen szétütöm a monitort, akkor írok megint :)

Assuming Control

(#15) Kidus


Kidus
őstag

Eszembe jutott, hogy van egy blogom :)

Végigolvastam, hát mit mondjak, érdekes volt visszanézni, mik történtek.
Azóta nem sok minden változott meló téren, hol van valami, hol nincs, de csak annyi biztos, hogy semmi sem biztos. Nem is lesz, de már nem is érdekel. Még egy valamit megpróbálok, aminek örülnék, ha bejönne, aztán váltok ( bár ezt amúgy is meg fogom tenni ).

Voltam most otthon szüleimnél, épp verik szét a házunkat, nagyon régi, és újítják felfele az egészet. Tetőcsere, meg minden ami kell. Vicces, mert elég instabilnak tűnik nekem a cuccos, és pl a szobám fölött a tetőn valami 50 kilós állvány csekkol, pont ott, ahol az ágyam van. Most mondjam azt, hogy pöttyet rizikósnak éreztem a saját ágyamban aludni? :D

Albérlő fronton változott a helyzet, sajna a sejtésem megint bejött. Én mondom, a nők nem normálisak. 2 hónapig volt itt, aztán közölte hogy elköltözik, mindezt úgy, hogy már a kezében volt a tatyó, hogy ő cuccol. Há mondom oké. Aztán írt egy mailt, hogy biztos mérges leszek, de ő nem fizeti ki ezt meg azt. Mondom nem vagyok én mérges, de sajna ki fogja fizetni. Így is lett, fenyegetőzött, meg dobálózott mindenféle nevetséges szöveggel, aztán mikor rájött, hogy visszanyal a fagyi, felhívott, hogy azér majd ő jól felnyom a bejelentés miatt stb, azóta nem hallottam felőle :)

Közben kicsi családom túlélte az idei nyaralást is. Az idő szar volt, a hely szép, az időpont alkalmatlan, de jól érezték magukat. Kép lett sok, nem is tudtam végignézni mindet. Közben öcsém megbetegedett, fogyott nem keveset, so aggódni is van alkalmam eleget. Sajnos nem pár napos betegségről van szó, de kemény srác, bízom benne, hogy hamar összeszedi magát, csak nem szabad hagyni, hogy beforduljon. Igyekszem beszélni vele, amikor csak lehet.

Kanin a helyzet változatlan, de találtam egy jó modot, lelkes is, megbízható is, és lassan a másik is megjön, kezdődik a suli, ő meg koleszből nyomja. Én már csak akkor vagyok fent, mikor van valami érdekes, meg persze mikor gondok vannak. Igyekszem a chat moderálást hanyagolni, főleg hogy van aki csinálja helyettem. Helpelni persze jó néha, de mikor ovi van, inkább lejövök.

Ezen kívül valamiért folyamatosan mosolygok. Történnek azért jó dolgok is, amiket talán elhinni is nehéz :) Csak annyit mondok, régen voltam ilyen lelkes és boldog. Minden gondom-bajom összement egészen kicsire, és csak vigyorgok bele a világba. Azt kívánom, maradjon még sokáig így, heppiend meg szánsájn meg minden. Már el is felejtettem, milyen érzés, mikor mindennek örülni tudok. Minden kis apróságnak. És hálás vagyok, hogy így történt.

Assuming Control

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Kidi blogja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.