Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ki milyen letöltésvezérlőt használ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Thom!


Thom!
veterán

Ami gyors és megbízható.

(#2) Snowcat


Snowcat
tag

Ez engem is érdekel, különösképp kiegészítve azzal, hogy Opera alatt melyik vált be legjobban.

(#3) Márk


Márk
senior tag

IE 6.0 alatt használom a Download Express-t.

2009.08.: LG 42LH4000 ---> 2011.08.: PANASONIC TX-P42G20E ---> 2014.05.: PANASONIC TX-P50UT50E ---> 2017.05.: PIONEER 9G KURO PDP-LX5090 tuned by janos666

(#4) MaTT válasza Thom! (#1) üzenetére


MaTT
aktív tag

Flashget..

Keep the rubber side down!!

(#5) CsAbU


CsAbU
tag

''Földhözragadt'' GetRight-os vagyok :))
de nem meggyőződésből, csak lustaságból...

CsAbU

Volare necesse est! http://pg.c2.hu

(#6) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Én is FlashGettel küzdök. Egy bajom van vele: néha a letöltési útvonalban megjelenik az, hogy %20, és olyankor nem tudja letölteni az adott állományt. Save as... továbbra is tökéletesen megy, de a FlashGet azt mondja, hogy nem találja az állományt... Még nem sikerült rájönnöm, hogy mit kellene a %20 helyére írnom, hogy megegye...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#7) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Flashget a legjobb.

(#8) Petiqe


Petiqe
tag

Énis FlashGet-et huzatok már jó rég óta még valami béta verzsön volt mikor rátaláltam.Most 1.3 nál tartunk. Szerintem nagyon jó magyar nyelvü mindent be lehet rajta állítani királyul.

Okos pilóta nem katapultál alagútban...

(#9) P&Z


P&Z
csendes tag

ADSL alatt web és http-re Flashget . A többi szart sem ér.

(#10) JaniS


JaniS
senior tag

Szintén FlashGet. Opera-hoz van plugin-ja, bár nem a legszerencsésebb.
Az említett %20 problémát még nem tapasztaltam vele.

(#11) Sidaries


Sidaries
őstag

GetRightot használtam, de most NetVampire-t használok. Szerintem jó, de kicsit nehezen kezelhető.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#12) LukE


LukE
veterán

Egy ideig getright, de aztán elb*sztam a regisztrálást, és most kellene egy win install, hogy újra tudjam reg-elni. Egyébként opera alá meg minek? Tök jól működik az magában :)

A %20 meg a szóköz akar lenni, általában elírta az, aki beírta az UTRL-t, ki kell törölni.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#13) Don Vittorio válasza LukE (#12) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Én is ezt gondoltam, de nem az... (Ha szimpla elírás lenne, a Save as... sem működne, hiszen nem találná a letöltés tárgyát...)

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#14) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

FlashGet + ReGet.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#15) Bass_2


Bass_2
tag

Go!Zilla
Szintén csak megszokás, lusta vagyok váltani, meg nekem ez vált be a legjobban.
:))

(#16) gprsman


gprsman
csendes tag

download accelerator 5.3... tisztább, szárazabb érzés :DD
lásd még: próbáltam másokkal máshogyan, ma egyik is másik is messze van :P

(#17) Gaga


Gaga
tag

'Net Vampire only'. Minden benne van, amire nekem kell. Időre tud indulni, gépet-netet lelövi, ha akarom. Minden címhez külön be lehet konfigolni. Magyar .lng is van hozzá. Tutter.

(#18) gprsman válasza Gaga (#17) üzenetére


gprsman
csendes tag

lassan mondom, hogy a prohardver olvasók is értsék: download accelerator 5.3. a többi csak a helyet foglalja :t

(#19) Sidaries válasza gprsman (#18) üzenetére


Sidaries
őstag

Volt fenn és nem volt éppen egy überalles. Nem volt rossz, de nekem a Getright jobban bejön. Tettem fel ugyanis azt is a NetVampire mellé. Van amit ezzel, van amit azzal szedek le. Elsősorban GetRight, de néhány helyről az becsődöl akkor NV.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#20) amdk7


amdk7
aktív tag

Én csakis a Download Accelatort használom. (most az 5.3-ast)
Kipróbáltam már többet is, de mindig visszatértem erre :))

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#21) Sidaries válasza amdk7 (#20) üzenetére


Sidaries
őstag

Ugyanez GetRighttal

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#22) amdk7 válasza Sidaries (#21) üzenetére


amdk7
aktív tag

De azé' nem vagyunk ellenségek, igaz? :(

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#23) iguana


iguana
őstag

DAP. ez volt az első, amit használtam, ezt szoktam meg. leht, hogy mást már nem is tudnék használni :))

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#24) Bozz


Bozz
tag

Én is Flashgetes vagyok. Bár meggyőződésem, hogy a Getright jobb, de nekem elég ez is...

(#25) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

GetRight jó kis spyware, az tuti hogy az életbe nem lesz fent a gépemen. Régebben pedig én is a DAP-ot nyomattam, de rájöttem hogy a FlashGet SOKKAL jobb.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#26) Superman


Superman
nagyúr

A GetRight ha jól emlékszem felajánlja a Gator telepítését, pedig nem is ingyenes, hanem Shareware. Én ezt mindig kihagyom és regisztrálom, de furcsamód a Gator akkor is feltelepszik a gépemre, ha nem kérem, lehet, hogy más forrásból. Mindenesetre állandóan irtom.
Régebben használtam Go!Zilla -t is, de az újak, a 4.XX felettiek letöltés közben annyira leterhelik a vinyót (rettenetesen zúgatják, kerregtetik) hogy megváltam tőle.

(#27) nbi


nbi
tag

Én REGET-et használok, szerintem könnyen kezelhető baráti program. Előtte getright-ot használtam, de szerintem a reget szimpatikusabb. De mindez szubjektív

3athlon - swim, bike, run

(#28) The_Tom


The_Tom
senior tag

Net Vampire +1 szavazat.

Üdv.

Szerintem.

(#29) Isten


Isten
tag

Flasget

(#30) Isten


Isten
tag

Ja, a Flasget új kategória, én inkább a jól bevált FlashGet -hez ragaszkodnék!

(#31) Sidaries válasza Superman (#26) üzenetére


Sidaries
őstag

Valóban. Én is ezért szedtem le a Go!Zilla -t. Igaz a Barracudán már nem hallatszik, de a tudat is elég.

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#32) Sidaries válasza amdk7 (#22) üzenetére


Sidaries
őstag

Majd kibírjuk valahogy. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#33) sordin


sordin
csendes tag

Ami a FLASHGET-tel men jön le az nem is létezik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ki milyen letöltésvezérlőt használ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.