Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kölök


Kölök
csendes tag

Már csak 1 hét és TIESTO ismét Budapestre látogat az Elements of Life világturné keretében. Budapestre is 16 kamionnyi hangal és látványtechnikai berendezéssel érkezik a Tiesto cirkusz.
-pulzar.hu



[kép]

----Kölök---

(#2) Vaszilijjj válasza Kölök (#1) üzenetére


Vaszilijjj
csendes tag

Hellóó!!!!!!!!!

Én mennék, csak nincs most megannyi zs-m..

(#3) Kölök válasza Vaszilijjj (#2) üzenetére


Kölök
csendes tag

10.000 a jegy, annyit sztem simán megér :)

----Kölök---

(#4) #54715584


#54715584
törölt tag

ennek felesleges uj topic, irj ide: [link]
marciusban meg csak 7000 volt a jegy, minden honapban emeltek 1 ezrest

es persze megint ujonc nyitogatott itt uj topicot :(((

[Szerkesztve]

(#5) nRu3


nRu3
addikt

azért ennek kár volt topikot nyitni itt is elfért volna [link] [link] :U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#6) Kölök válasza #54715584 (#4) üzenetére


Kölök
csendes tag

Ez a topic csakis a 7végi Tiesto-ról szól másról nem :)

----Kölök---

(#7) szmoka_lot


szmoka_lot
csendes tag

Tiesto nagyon nagy arc, én imádom, bár ritkán jutok el, hogy élőben nézhessek meg egy ilyen etalont mint ő. Tízezer pedig nem is sok, csak kár, hogy nincs pénzem :(

(#8) eziskamu válasza Kölök (#6) üzenetére


eziskamu
addikt

Te Kölök, csak nem valamelyik jegyárusító hely embere vagy, ahol még van pár felesleges jegy :DDD ?

(#9) VladimirR válasza #54715584 (#4) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kopkoggyuk le

(#10) Vandit. válasza Kölök (#1) üzenetére


Vandit.
addikt

kijazatijesztóóóóóóó???

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#11) Kölök válasza eziskamu (#8) üzenetére


Kölök
csendes tag

Ha így lenne már szétszórtam volna a haverok között :)

----Kölök---

(#12) Kölök válasza eziskamu (#8) üzenetére


Kölök
csendes tag

De ha ingyenjegyet akarsz nyerni ide less el:

[link]

----Kölök---

(#13) szmoka_lot


szmoka_lot
csendes tag

Hát nekem jól jönne egy olcsóbb jegy :)

(#14) Kölök válasza szmoka_lot (#13) üzenetére


Kölök
csendes tag

Az mindenkinek jól jönne, de 2 dolgot mindíg meg kell fizetni:
A jó zenét és a nagyon szart ;]

----Kölök---

(#15) Ősember válasza Kölök (#14) üzenetére


Ősember
őstag

és te most melyikért fizettél? :U

érdekes a többiek hozzáállása is. ''ennyit megér, de nincs pénzem'' :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#16) szmoka_lot válasza Ősember (#15) üzenetére


szmoka_lot
csendes tag

Hát a mai helyzetben mit várjon az ember :)

(#17) Kölök válasza Ősember (#15) üzenetére


Kölök
csendes tag

Az majd 7végén derül ki de gyanítom, hogy az előbbiért :)

----Kölök---

(#18) Ősember válasza szmoka_lot (#16) üzenetére


Ősember
őstag

menjél zp-be, mindig 100ft a belépö :DDD :C dj ott is van ;)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#19) Vandit. válasza Kölök (#17) üzenetére


Vandit.
addikt

gyanítom az utóbbiért. ;)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#20) brownus válasza Kölök (#14) üzenetére


brownus
veterán

ahha, és te meg is eszed....

(#21) Vaszilijjj válasza Ősember (#18) üzenetére


Vaszilijjj
csendes tag

Biztos h legalább olyan színvonalas buli lesz a zp-ben... :D :D :C

(#22) bigman00


bigman00
tag

Jajjanyámmárittisezatrágya?
Azt hittem legalább a PH! mentes eme szörnyszülöttektől... Nemtom hogy az aki nyitotta ezt a topicot az hallotta is már ezt a .... szval Tiseto-t ''zenélni'' vagy csak azt hogy ''mennyirekirályésmindenképpenimádnikeeeelll!!'' ? Hétvégén lesz trágyakoncert lehet menni és ezt meg zárjukmár könyörgöm :U

(#23) szmoka_lot válasza Ősember (#18) üzenetére


szmoka_lot
csendes tag

Dj nevemsenki:) Én nekem nem mindegy ki a DJ, azért szeretek válogatni :D

(#24) Vandit. válasza bigman00 (#22) üzenetére


Vandit.
addikt

:C Így van.csapból is ez folyik. :((

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#25) Kölök


Kölök
csendes tag

Azt nem tudom, hogy miért mindíg azok írnak először akik csak bohóckodni jönnek be a topicba :)

----Kölök---

(#26) Vandit. válasza szmoka_lot (#23) üzenetére


Vandit.
addikt

Nekem sem mind1,ezért nem megyek tejosztóra.Armin,PVD,Ferry arra elmegyek.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#27) Ősember válasza Kölök (#25) üzenetére


Ősember
őstag

tied az elsö hozzászolás ;)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#28) Bibby válasza bigman00 (#22) üzenetére


Bibby
addikt

De ezt ide be kellett böfögni?


Egyébként 10000Ft-ot nem ér meg.

Ελευθερια η θανατος

(#29) Vaszilijjj válasza bigman00 (#22) üzenetére


Vaszilijjj
csendes tag

Nem szerintem senki sem hallotta még az tuti! Mindenki csak azért szereti mert csuda szép órája van! Vagy másért.. Egyébként meg nem feltétlenül kötelező olyan topicba írogatnod ami korántsem érdekel.

(#30) Ősember válasza Vaszilijjj (#21) üzenetére


Ősember
őstag

biztos vagyok benne, hogy kirugnak, mert több reggel irkálsz ;) legalább ne 7 perc eltéréssel indits uj felhasználonevet ;) ez nem a játszotér

mod: a buli attol lesz szinvonalas, hogy sok az effekt és 16 kamion meg 10k belépö? :U

[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#31) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Tiesto az egy mainstream kókler. Nem szeretem az elektronikus zenét, de azt aláírom, hogy vannak nála sokkal jobbak. A makkoscipősek is erre rázzák az ülepüket :(.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#32) Vandit. válasza Dilikutya (#31) üzenetére


Vandit.
addikt

Nálad az igazság. :C

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#33) Vaszilijjj válasza Dilikutya (#31) üzenetére


Vaszilijjj
csendes tag

Hatalmas mázlink van h ennyi szakértővel van itt dolgunk! :C

[Szerkesztve]

(#34) Bibby válasza Dilikutya (#31) üzenetére


Bibby
addikt

Még ez a Kölök sem írta be hogy Tiesto a világon a legjobb... egyszerűen csak neki lesz koncertje és kész. Egyébként meg amire makkos cipőben táncolnak, az ebből következően szar. Remek okfejtés.

Ελευθερια η θανατος

(#35) I_Am válasza Dilikutya (#31) üzenetére


I_Am
veterán

Na jól van, akkor aki csak kötözködni meg véleményt nyilvánitani jön ide és csak ezzel a na majd megmondom én nektek céllal ír, azt kimoderálom.

Legyen már rend és béke végre.

(amugy ha picit is értenél az elektronikus zenéhez, akkor nem irnád azt, hogy mainstream kókler. ne a hazai dizsirádiókból indulj ki, hogy agyonjátszák egy dallamosabb számát, hanem kövesd végig picit a srác pályafutását. Én már akkor megmondtam, hogy nagy dj lesz, mikor még paul van dyke-ot koppintotta. kinőtte magát azóta)

szerk:

kölök bannolva.

smoka_lot ne regelj új nicket, vagy a jelenlegit is tiltom végleg.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#36) Vandit.


Vandit.
addikt

Igen csak PVD 92-ben Sven Väthnek remixelt,akkor tiesto a pincében gyakorolt még.
Arról nem beszélek,hogy Arminnak is ott volt a Communication 96-ban.Tiesto mit tett le akkor?hát nem sokat.És ez tény.Jó a marketingje ennyi az egész.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#37) szmoka_lot válasza I_Am (#35) üzenetére


szmoka_lot
csendes tag

Most mondhatnám azt hogy egy IPn vagyunk de amúgy sem hinnél nekem, másrészt minek érné meg nekem két nickkel egyszerre beszélni, a másik, hogy szerintem ezt nem is lehet, de hát nem akrok akadékoskodni:)

De ha kell proof, akkor old fel és írunk egyszerre. Egy IPn vagyunk a házban, és ezt könnyen bebizonyithatjuk azzal, hogy egy időben írunk.

[Szerkesztve]

(#38) Ősember válasza szmoka_lot (#37) üzenetére


Ősember
őstag

egyikkel kilépsz és a másikkal be. ennyi eszed lehetne :U

mod: Vaszilijjj miért nem lett kitiltva? vagy ö rendben van? :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#39) (Kolombusz) válasza Ősember (#38) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Vagy 2 böngésző alól ir.

(#40) Vaszilijjj válasza Ősember (#38) üzenetére


Vaszilijjj
csendes tag

Zavarlak okoska? :DDD

(#41) szmoka_lot válasza Ősember (#38) üzenetére


szmoka_lot
csendes tag

Van annyi eszem képzeld, de ha egyszer az igazságot mondom, egy azon IPnk van, ha nem hiszi el a mod, hát akkor ez van. Most bármit csinálhatnék, akkor se hinné el.

(#42) dragonfx


dragonfx
veterán

Akkor on leszek de nagyon.

Megyek 2 hónapja itt a jegy a 4. fiókba a vip szektorba.
Tiesto jó dj de szerintme sem a legjobb, de 1x meg kell nézni mit művel :R
Mondjuk az említett Paul Van Dyk közelébe nem jön Tiestonak szerintem, még kevesebb jó száma van mint Tiestonak.
Utolsó talán ''The other side'' volt....Tiestonak meg azért a beautiful things óta rengeteg van.

Dj Manian a legjobb, meg Dj Novus+Rocco+Bass-T+Pulsedriver+Klubbingman...többi lecsó. :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#43) Ősember válasza szmoka_lot (#41) üzenetére


Ősember
őstag

be kell látni, ennél gyanusabban nem is csinálhattátok, már ha többen vagytok :)

Vaszilijjj: épp kezdtem megbarátkozni azzal a tudattal, hogy egy forumon fogok hozzászolni veled :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#44) Vandit. válasza dragonfx (#42) üzenetére


Vandit.
addikt

Kár,hogy tiestónak úgy írják a zenét.Amúgy megg kell nézni a pályafutásukat és meglátjuk kinek van több jó zenéje.PVD-nek 2000 előtt bőven volt már saját szerzeménye,remixei tiestónak nem sok mindene volt akkoriban.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#45) Vaszilijjj válasza Ősember (#43) üzenetére


Vaszilijjj
csendes tag

Én is régóta vágyom rá h veled fórumozhassak, múlt éjjel is legalább 3x felsírtam álmomban emiatt h még nem futottunk össze sehol..

(#46) szmoka_lot


szmoka_lot
csendes tag

Szóval visszatérve Tiestóra, szerintem nem csak felkapták, tehetséges, vannak persze nála is jobb dj-k, de ettől függetlenűl szerintem nagyon tehetséges.

(#47) I_Am válasza dragonfx (#42) üzenetére


I_Am
veterán

Nem sok dyk-ot hallgathattál, ha igy gondolod. ;)

Keverni meg 100-szor jobban tud mint tiesto, de most itt nem ez a lényeg.


Ne a veszekedés menjen.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#48) szmoka_lot


szmoka_lot
csendes tag

Mi ebben gyanús? Mi értelme lenne, semmi. Másrészt ha nem tünt volna fel, nem ugyanúgy írunk, nem abban a stílusban. Persze ezt is magyarázkodásnak veszed, vagy csak simán belekötsz, de nem érdekel, én azért vagyok itt, hogy fórumozgassak, nem azért, hogy bizonygassak.

(#49) Vandit. válasza szmoka_lot (#46) üzenetére


Vandit.
addikt

Ja.2000 előtt tudtad ki az a tiesto??nem hiszem.PVD,Armin már akkor is futó nevek voltak.tiestót berobbantották a köztudatba.ennyi.Jött Just be,traffic,love comes again stb.ezekkel becsengte magát az emberek fülébe.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#50) Bibby válasza Vandit. (#49) üzenetére


Bibby
addikt

Hogy képzeli ez a tiesto hogy jó számokkal sikert ér el és megjegyzik a nevét 7 év alatt? Fuj. Aki nem csinálja 50 éve az rossz dj.
LOL.

szmoka: ''azt nem lehet letagadni, hogy rossz az ami a keze alól kijön'' - lehet hogy ezt nem így gondoltad. :DDD

[Szerkesztve]

Ελευθερια η θανατος

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.