Hirdetés

2019. november 22., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, barebone, szerver  »  Kezdjünk valamit az m505-össel. (téma lezárva)

(#1) Esmein

Esmein
(nagyúr)

Ha valaki esetleg tudna nekem mellékelni nagyfelbontású képeket előlről hátulról és szétszerelt állapotban erről a gépentyűről, az nagyon jó lenne !
Van ennek a masinának ugyanis egy olyan hibája, hogy gyenge a háttérvilágítása, és ez az olvashatóság rovására megy. De mivel modder volnék vagy mifene, megpróbálkoznék kiegészítő led beépítésével.
Mit gondoltok mennyi esélyem van rá ? Egy 8000 mikrocandelás leddel asszem oda lehetne pakolni neki :) Megvilágítható oldalról a kijelző ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Esmein

Esmein
(nagyúr)

Tudom tele van a net vele, csak nem találok.
Fontos volna a nagyfelbontás, lehetőleg szétszedve. Az érdekelne igazán, hogy a tokon belül el lehet-e helyezni a ledet, mert ha nem akkor külső megoldás fog kelleni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) mattheus

mattheus
(senior tag)

nem elég a világítása? Ez érdekes. Nekem is van egy ilyen és nekem eddig fel sem tünt :B

(#4) Esmein válasza mattheus (#3) üzenetére

Esmein
(nagyúr)

Végigolvastam a fél netet. A gép még nincsen nálam, de ami összehasonlító fotókat láttam tényleg elég nehezen látható közepes világítás mellett...
Ha meg lehetne támogatni egy nagy leddel, az sokat dobna rajta és kb 510 ft anyag.

(#5) mattheus

mattheus
(senior tag)

Ha tudsz olyan oldalt, ahonnan le lehet hozzá tölteni jó programokat, akkor elküldenéd nekem a linkeket mail-ben? Köszi

(#6) Esmein válasza mattheus (#5) üzenetére

Esmein
(nagyúr)

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=64161&start=150[/L]
#172.

(#7) Esmein

Esmein
(nagyúr)

Senki nem érzi magát kompetensnek a témában ?

(#8) mattheus

mattheus
(senior tag)

köszi

(#9) Esmein

Esmein
(nagyúr)

Up :) Nem szedi szét senki ?:)

Útvonal

Fórumok  »  PC, barebone, szerver  »  Kezdjünk valamit az m505-össel. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.