Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csƵ


csƵ
őstag

Te új vagy itt?
bacsis kb. 15 éve már írt erről Logouton.

[ Szerkesztve ]

(#2) flashpointer válasza csƵ (#1) üzenetére


flashpointer
őstag

ertelme pont ugyanannyi volt mint most ennek

(#3) DjFlanker


DjFlanker
aktív tag

Bacsis ezer éve már ;) ;)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#4) Xpod


Xpod
addikt

Bacsis megmondta, mustár vagy baracklekvár a legjobb.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#5) MasterDeeJay

Linkelem háta frissebb regek nem olvasták:
Hűtőpaszta vs. lekvár

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#6) zizidor


zizidor
senior tag

Azt is tesztelni kellett volna, melyikkel hány percig bírja ;]

Az intelligens ember csodákra képes. Az idióta ember bármire.

(#7) Morcosmanó


Morcosmanó
csendes tag

Amíg van kéznél 25dkg grafitos gépzsír addig leszarom. (300c-ig jó)

(#8) benedekco


benedekco
addikt

Vótmá! :P

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#9) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A cikk címében egybe sikerült írni, hogy "Ketchupota".

(#10) M0ng00se válasza Xpod (#4) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

fekete szeder :DDD

[ Szerkesztve ]

V6

(#11) Narasim


Narasim
aktív tag

valaki, aki ír-olvas németül - belinkelhetné nekik, hogy bacsis majd 2 évtizeddel megelőzte őket! :K

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#12) crawshayi


crawshayi
csendes tag

A péntek este megszorult és megállt táp ventire meg kacsazsír a megoldás. Az étolaj egy-két napig bírja, a kacsazsír hónapokig :DD

(#13) ledgeri válasza crawshayi (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Hát ja... a napraforgók egynyarasak, a kacsák több... ;]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#14) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Hát igen, ezt a cikket úgy kellett volna felvezetni, hogy 15 évvel Bacsis után valaki másnak is eszébe jutott. :K

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#15) Chp


Chp
őstag

Éljen a Ketchupota® technika!

(#16) Televan74 válasza Geri Bátyó (#14) üzenetére


Televan74
nagyúr

Bacsis ebben mindig is úttörő volt. :)

Amúgy MX4 a favorit, van is belőle bőven itthon. :C

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#17) AxBattler válasza MasterDeeJay (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Klasszikus. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#18) Geri Bátyó válasza Televan74 (#16) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Nekem is volt egy jókora adag MX4 (30 g), de a vége már kicsit megszikkadt, úgyhogy most vettem MX5-öt. Tavasszal lesz 1.5 éves a gép és hiába a porszűrők, már kell egy kis takarítás, úgyhogy lekapom a hűtőt is és megnézem a pasztát, de szerintem jó lesz. Kicsit ragacsos, de nem volt komoly gond a felvitellel és a hőmérsékletek is rendben vannak.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#19) zebra_hun válasza crawshayi (#12) üzenetére


zebra_hun
addikt

Kacsazsír? Hagymával megy a kenyérre, majd a hasamba :DD
Vétek oda kenni :))

(#20) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Bacsis most elkezdett rotálni az ISA slotja felett.

:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#21) Geri Bátyó válasza Synthwave (#20) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Vagy éppen azt méri, hogy a 8 magos procira mennyire jó a golyósdezodor és a szójaszósz! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#22) Semplar válasza Geri Bátyó (#18) üzenetére


Semplar
őstag

30 éve szilikonzsír. LifeTime garancia. ;)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#23) WhrlpoolMind


WhrlpoolMind
kezdő

Szerintem is mindenképp megérdemelte volna bacsis, hogy a Wombath megemlítse.

Daniel WhirlpoolMind

(#24) Geri Bátyó válasza Semplar (#22) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Középiskolában a kémialaborban a büretták csapját szilikonzsírral kezeltük év végén és minden évben volt probléma a beszáradással, úgyhogy az az anyag engem nem győzött meg! :N

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#25) icp1970


icp1970
senior tag

Köszi. Érdekes volt.

(#26) attilav2


attilav2
őstag

Amit még ki lehetne próbálni hűtőpaszta gyanánt az az skf polyurea csapágyzsír, szép világoskék színe van :DD :DDD Biztos jó lehet :DDD :DD melóhelyen ilyennel is kenjük a gépek csapágyait.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#27) Synthwave válasza WhrlpoolMind (#23) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#28) MasterDeeJay válasza Synthwave (#27) üzenetére

Nem ez az állat kakál kockásat?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#29) #65537792 válasza Morcosmanó (#7) üzenetére


#65537792
törölt tag

És azt mire kened és milyen eredményeket hoz?

(#30) Semplar válasza Geri Bátyó (#24) üzenetére


Semplar
őstag

Pedig rég használatos.:)

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#31) fatpingvin válasza csƵ (#1) üzenetére


fatpingvin
őstag

pont ezt akartam írni, a magyar tech fórumokon ez a téma egyszer már nagyot ment... egyben ezen lehet lemérni hogy ki olvasta át rendesen a magyar szakirodalmat.

és igen, csatlakozom az előttem szólókhoz, ebben a cikkben igazán elfért volna Bacsis kolléga megemlítése. főleg azért mert nem kevés évvel előzte meg ezt a jelenlegi kísérletet.

bacsis hol vagy, viszik az ötletedet :D

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#32) ceia


ceia
őstag

És a legegyértelműbbet kihagyták, a Nivea kéz krémet!

        it's more fun to compute

(#33) prmcsk válasza Geri Bátyó (#14) üzenetére


prmcsk
addikt

+1

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#34) RobbyJr válasza Televan74 (#16) üzenetére


RobbyJr
őstag

Nálam a Thermal Grizzly, évekig stabilan tartja a hőfokot, jobban hűt mint egy MX4, viszont drágább. MX5-ről jókat hallottam. :))

Nincs lehetetlen, csak maximum Te nem akarod eléggé!

(#35) Televan74 válasza RobbyJr (#34) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam is járt TG, nem is egy. Én úgy döntöttem hogy nem éri meg a mínusz egy - két fok a felárat. MX5 is volt nekem, nekem kicsit folyósabbnak mint a MX4.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#36) M0ng00se válasza MasterDeeJay (#28) üzenetére


M0ng00se
őstag
LOGOUT blog

azért hogy ne guruljon el :DDD

V6

(#37) GoldhandRent válasza ceia (#32) üzenetére


GoldhandRent
őstag

nekem évekig azzal ment egy i7-es laptop :D
Szétszedtem, hogy kiporoljam, plusz kő kemény volt már a gyári paszta, úgyhogy letöröltem azt is. Újrapasztázáskor realizáltam, hogy a használni kívánt fecskendő kopp üres, pedig nyilván úgy raktam el, hogy van még benne.. :U Szerencsére eszembe jutott Bacsis mester tesztje, így lekvár híján nivejjához (vagy valami más random kézkrémhez) nyúltam. :C
Jár az ajánlott plecsni !🥇

a melegen ajánlott ;]

[ Szerkesztve ]

-

(#38) Synthwave válasza MasterDeeJay (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Majd megkérdezem tőle.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Bacsis, hol vagy?! :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#40) Synthwave válasza MasterDeeJay (#28) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Megkérdeztem.

Igen, és jó pénzért küld is ám, névre szóló csomagolással.


:DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#41) Robitrix


Robitrix
senior tag

Ja azt is tudjuk, hogy léteznek géppuskák, aminek ki lehet cserélni a csövét, mikor túl forrósodik. úgy 150-200 lövés után odaégne az ember tenyere a csőhöz. Ezért harctéri környezetben, amikor fontos volt a fegyver tűzkészültsége, mondjuk 3 ezer orosz rohamozott szemben éljen Sztálin kiáltással, nos praktikusan életek múltak rajta, hogy a kivett forró cső minél előbb lehűljön és vissza lehessen rakni a géppuskára tovább tüzelni. ezért a kivett csövet vagy belevágták a hóba vagy egy pocsolyába vagy végszükségben lepisálták. Vajon a forró GPU vagy CPU esetében.... ööööööööööö..... :)

(#42) MasterDeeJay válasza Robitrix (#41) üzenetére

A finn maxim géppuskákat csinálták meg úgy hogy hóval is fel lehessen tölteni őket mert fagyban nem volt túl szerencsés vizet cipelni a géppuskához. [link]
Szóval lehetne adagolós hóhűtős videókártya is teljesítve mondjuk RTX Winter edition.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#43) Rick4 válasza WhrlpoolMind (#23) üzenetére


Rick4
félisten

Az egész cikknek meg se kellett volna születnie ebben a formában!

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#44) frescho


frescho
addikt

Még reklámként is felhasználtuk:

(Idén is lesz nyár elején BRSZK)

https://frescho.hu

(#45) Franklin


Franklin
addikt

Balaton-hűtés FTW ;]

Forrás

(#46) ceia


ceia
őstag

Ez a kép megihletett..
Arctic Cooling ;]

        it's more fun to compute

(#47) frescho válasza Franklin (#45) üzenetére


frescho
addikt

De a Duna jobban funkcionált. Tovább is van mondjam még?

https://frescho.hu

(#48) komi77


komi77
senior tag

A jelenlegi élelmiszer árak mellett marad a Thermal Grizly :D .

Szegény ember kézzel nőz.

(#49) Top cat válasza Semplar (#30) üzenetére


Top cat
őstag

Csodás hővezető képessége van. ;] 0,4 W/km.

(#50) snake1977 válasza RobbyJr (#34) üzenetére


snake1977
őstag

Akkor mondok róla rosszat, MX5-öt tettem a procimra most így két év elteltével voltak terhelés alatt hőmegfutások, gondoltam ideje újra pasztázni...hátööö mint a gumi olyanná vált teljesen, hűtőt prociról még ilyen nehezen nem szedtem le, az állaga nagyon gumiszerű lett és ragaszkodó. Marad az mx4 ezentúl, erről csak jókat tudok mondani, visszakerült a kb. 8 évvel ezelőtt eladott gépem, azóta nem pasztázták át...az mx4 már kiszáradófélben volt 8év után... ;]

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu / www.www.tiktok.com/@brszk_official / https://www.youtube.com/@BRSZK-Official

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.