Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Két ventis táp (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MrSummer


MrSummer
aktív tag

Szóval azt tudom hogy az Enermaxokban kettö van de az egy kicsit huzos. Vki tud más alternatívát Chieftecben Azonában vagy akármilyen Pesten kapható márkában?

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#2) Hacked_3891 válasza MrSummer (#1) üzenetére


Hacked_3891
tag

Chieftec 360-as is duplaventis, aranyozott rácsokkal. Az aranyozott hűtőrácsok egyébként javítják a táp terhelhetőségét, csökkentik a zajt és mellesleg a proci is jobban húzhatóvá teszik. De úgy tudom, külön még nem kapható, csak házzal együtt.

VISZONT: Kapható is már duplaventis Acorp táp! (Ez nem vicc, tényleg.)

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#3) MrSummer válasza Hacked_3891 (#2) üzenetére


MrSummer
aktív tag

Na azért nem accorpra gondoltam:) vki még ?

Anulu Öhö-ö-ö-ö

(#4) LukE válasza Hacked_3891 (#2) üzenetére


LukE
veterán

Biztos kapható, overclock.hu-n van, akkor már máshol is kell hogy legyen. mistralnál biztos láttam 360-asat. neuro2000, megicomp, meg mittoménhol árlistán 340-eseket láttam.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#5) Prozac válasza Hacked_3891 (#2) üzenetére


Prozac
aktív tag

''Az aranyozott hűtőrácsok egyébként javítják a táp terhelhetőségét, csökkentik a zajt és mellesleg a proci is jobban húzhatóvá teszik''

ezt csak valami viccnek szántad ugye? :)

Az aranyozott fogantyújú fazékfedőben gyorsabban fő meg a levesem? Na ne! :)

''Fussatok bolondok...''

(#6) tothjozsef válasza Hacked_3891 (#2) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

Ez engem is érdekelne... mármint az aranyozott rács a terhelhetőséget hogyan javítja? Mitől lesz így jobban húzható a proci? :(

(#7) Prozac válasza tothjozsef (#6) üzenetére


Prozac
aktív tag

Nem tudom, tényleg kell-e az a túlzásba vitt ventibepakolás.
Nekem csak a tápventi vant benn a gépben. Semmi plusz. Igaz nincs erőgép a házban, PIII-500, de ott ketyeg még 3 vincsi is.
Az eredeti ventit kicseréltem egy CoolerMaster fordulatszabályzósra és rácsot levágtam hátul.

Így mérve a kilépő levegő hőmérséklete csak 4,5 fokkal több, mint a szobahőmérséklet. Amgí ez így marad addig én ugyan nem raknék be még egy házventit sem.....

''Fussatok bolondok...''

(#8) Hacked_3891 válasza LukE (#4) üzenetére


Hacked_3891
tag

340-esből nincs dual fan, a 360-asból van single és dual fan kivitelű.

[L]http://www.chieftec.com/products/psu/PSII%20PSU.htm[/L]

Persze az is lehet, hogy nem teljesen friss a Chieftec weblapján az infó.

Prozac, tothjozsef: Cheese.

A november 24-én történt hackertámadás miatt elvesztek az adataim...

(#9) Prozac


Prozac
aktív tag

Azt elfelejtettem hozzátenni hogy a matrica szerint :) egy 400W-os Mercury (Kobian) tápról van szó nálam. Persze a terhelés a fő szempont nem a táp méretezése. Ha majd terhelem és mérek (!!!!) akkor elgondolkodom rajta...

''Fussatok bolondok...''

(#10) LukE válasza Hacked_3891 (#8) üzenetére


LukE
veterán

Nem túl friss, az én tápom elvileg 300-102, na ilyenjük nincsen:))

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#11) Plumpy


Plumpy
aktív tag

Hali! Lehet kapni 3 ventis tápokat is. Külföldi oldalakon láttam. Talán a Zalmannak is van. Én azt bírom még nagyon, mikor gyárilag két LED-es ventivel szerelik a tápot.... Mer az milyen szép....

Plumpy - A kultúrbölény

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Két ventis táp (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.